Žalia mama prie tracey bianchi – greening jūsų kelionė ir garbinimas ir sodinimas medžio, eco knygos

parašė , 2017-06-09 23:09

Tracey Bianchi yra ištekėjusi motina trijų mažų vaikų, gyvenančių Čikagoje. Jos aplinkos problemos ir dėl jos šeimos, ir dėl ateinančių kartų įkvėpė ją parašyti Žaliai Mamai: Vadovas Be kalčių Pagalbos Jums ir Jūsų Vaikams Taupo Planetą.

Bianchi uždirbo meistrą dieviškumo laipsnio ir yra dažnas kalbėtojas ir Krikščionybės temų rašytojas. Nepriklausomai nuo jūsų religingų tikėjimų ar nominaliosios vertės, ir ar tikrai jūs turite vaikus, Žalia Mama apšvies jus į žemės nykstančius gamtos turtus; ir kaip jūs galite daryti teigiamą įtaką. Čia, greening temos jūsų kelionė ir garbinimas, greta gynimo tam, kad pasodintų medį yra aptarti.
Greening Jūsų Kelionė Prieš kelionę, klausia savęs, jei jūs iš tikrųjų turite pasiekti ten apskritai. Jūsų kelionės kontroliavimas gali sumažinti kuro vartojimą, anglinę emisiją ir vartotojų teisių gynimą. JAV gyventojai yra atsakingi už maždaug 25 procentus pasaulinės anglinės emisijos net nepaisant to, kad mes turime tiktai 5 procentus gyventojų.

Prieš šokinėjimą automobilyje, užduokite šituos potencialiai gyvenimą keičiančius klausimus:

Aš pasirinkau žalią vietą gyventi? Atsakymai keičiasi pagal aplinkybes. Jums, kuris galėtų reikšti daugialypius akrus kaimo rajone ar lengvoje prieigoje prie viešojo transporto.

Aš gyvenu gana arti į malonumus, kurių man reikia ar vietos, kurias aš dažnai lankau? Kitas kartas jūs perkeliate, svarstote ne tiktai apgyvendinimo kainas ir mokyklinę apygardos kokybę. Galvokite taip pat apie perjunginėti laiką į rutinišką kelionę, apimdamas bakalėjos krautuvę, bažnyčią ir biblioteką.

Aš iš tikrųjų turiu padaryti tai šiandien, ar aš galiu padaryti tai kitas laikas kaip kito pavedimo dalis?

Aš galiu eiti ar dviratis ten vietoj to?

Kas dar gali aš atnešti su manimi (t.y. kaimynas, kuris turi nueiti bakalėja, apsipirkdamas tas pats laikas)?

Aš galiu sukombinuoti kelionę su kitu pavedimu?

Aš apsiperku vietoje? Yra visi mano pavedimai kaip šalia namų kiek galima?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kelionė lėktuvu

Po visą pasaulį Institutas išdėsto kad vienas lėktuvas, kertantis Atlanto vandenyną uses16, 000 galonų kuro. To pakankamai, kad varytų vieną automobilį penkiasdešimt metų.

Prieš skridimą, paklauskite savęs, jei jūs galite važiuoti automobiliu ar traukinys. Paimkite viešąjį transportą į ir nuo oro uosto, kad ir kada tai galima. Atneškite savo savus užkandžius ir smukimo gėrimus, servetėles ir plastmasinius puodelius, pasiūlytus ant lėktuvo.

Supraskite, kad jūs galėtumėte slidinėti poilsio vietoje, kuri nekontroliuoja jos anglinės emisijos. Ilgalaikis, labai prekinis jie parduoda (snigimas), galėjo mažėti su klimato pasikeitimu. Valgymas tam tikruose jūros produktų restoranuose, tuo metu, kai malonus, gali pirkti jų maistą nuo peržvejotų vandenų. "Būkite išsilavinusiu keliautoju ir turėkite reikšmę, kai jūs galite," sako Bianchi.

Žalias Jūsų Viešbučio ir Poilsio vietos Buvimas.

Parveskite pusiau panaudotus šampūno ir losjonų butelius namo. Sunaudokite juos ir pakartotinai panaudokite konteinerius. Ieškokite vandenį taupančių patarimų nuo savo viešbučio. Dabar, daug pasiūlymo vandens saugojimo programų, kurios paprašo, kad jūs pakartotinai naudotumėte jūsų rankšluosčius ir paklodes ir užvalkalus kitą dieną.

Atostogos su Tikslu.

" Tikslingos atostogos atsižvelgia į socialinį įspaudą jūsų atostogų taip pat kaip ekologines praktikas vietų, kurias jūs lankote," sako Bianchi.

Svarstykite Eco-atostogas, Misijos Projektą ar Saugojimo Kelionę.

Jūsų vietinė bažnyčia ar parko rajonas gali pasiūlyti keliones ir ecotourism atostogos į maršrutus, kur jūs ir jūsų šeima galite pasilikti kartu. Takų valymas, padėdamas sukurti natūralią aplinką esančiai pavojuje gyvūnijai ir augalijai ir aptarnaudamas skurstančias šeimas visame pasaulyje yra tarp daugelio atostogų galimybių.

Nupirkite Hibridinį Automobilį; Jie Turi Reikšmę.

Kuo mažesnis ir lėtesnis automobilis, tuo geriau kuro efektyvumas.

Greening Jūsų Garbinimas

Jūsų šventykla (ar bet kokia kita bendruomenė, nustatanti jus patirtis, apimdama darbą), gali ignoruoti eco-draugiškos atmosferos perkėlimą." Pasirodo pačius pastatus, kurie buvo suprojektuoti, kad paskelbtų, kad visatos Dievo stebuklai yra kai kurios iš mažiausiai žalių vietų šalyje," sako Bianchi.

Styrofoam puodeliai, individualizuoti indelio grietinei paketai ir cukrus, sujudimo pagaliai, multipuslapio biuleteniai, ir kompanijos naujienlaiškiai, išspausdinti su nafta pagrįstu rašalu (vietoj eco-draugiško soja pagrįsto rašalo), yra tarp eco-supratimo niekintojų.

" Greening viršuje bažnyčia nėra susižavėjimas ar kažkokia hipio prabanga; tai yra geras valdymas, ir tai yra mūsų ateitis," sako ji. Bianchi pataria, kad du lygmenys pradėtų greening jūsų garbinimas:

1. Pradėkite nuo savo vyresnio pastoriaus, ministro, rabino, ir taip toliau. Paprastas susitikimas su juo ar ja gali pradėti dialogą. Tolimesnės derybos gali susirinkti su komitetais, vyresniaisiais, patikėtiniais, ir kitų lyderiais. Čiaupas į jūsų kongregacijos profesinius talentus, apimdamas architektus, inžinierius ir HVAC ekspertus.

Aptarkite, kas ves greening pastangas. Tai gali ar galbūt nėra jūs. Žalia komanda turės tyrinėti perdirbimo pasirinkimą, protingą žnaibymą apšvietime ir energijoje ir kitame sveikame prote, eco-draugiškoje adaptacijoje.

2. Panaudokite asmenines, slaptas greening pastangas, jei jūs sutinkate kongregacinį pasipriešinimą. Tai apima išjungimą žibinto į klases, ir rinkimo ir perdirbimo bažnyčios biuletenių ir naujienlaiškių savarankiškai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Visuotinis atsakymas nuo bažnyčių, ne naudos ir kitų organizacijų, kurios priešinasi žaliam ėjimui yra kainuotas. Šiandien, daug įkūrimo dirba su apribotais fondais.

Gali atrodyti, Greening vieta yra brangus. Atliekami prekių vežėjai gali išieškoti papildomus mokesčius, kad nuneštų recyclables. Šiukšlių dėžių perdirbimas gali būti brangia ir pirkimo teisingos prekybos kava, ir arbatos gali parduoti už daugiau, bet, vieną kartą padarytos, ilgalaikės santaupos dažnai baigiasi.

Bažnyčioje, keli suabejos, jei žalesnis gyvenimas yra teologiškai palaikytas. Žalias ėjimas turės savo niekintojus bet kokiame nustatyme.

Medžio sodinimas

Niekas iš mūsų negali sutaupyti pasaulio savarankiškai, bet mes galime kiekvienas turėti reikšmę. Bianchi mini Wangari Maathai, Kenijos aktyvistą, kuris, 2004, laimėjo Nobelio taikos premiją. Maathai sako vieną daiktą, kurį mes galime padaryti, kad kovotume su aplinkos neteisingumu, yra augalas medis. Tai yra kažkas, kurį mes galime visi valdyti. Pasodinkite kažką žalio, ar jūs gyvenate aukštuminiame pastate, ūkyje ar kur nors kitur. Panardinkite savo rankas į purvą ir pagimdykite gyvenimą.

Greening jūsų kelionė ir garbinimas siūlo būdų įvairovę sumažinti jūsų anglinį pėdsaką ant žemės. Manykite, kad medžio sodinimas skatina amžiną gyvenimą tarp gamtos.

Žalia Mama siūlo žiniatinklio svetainių gallimaufry, kad padėtų jums gyventi sąmoningiau ir mažinti vartotojų teisių gynimą. Vienas iš geriausių yra Naujos amerikiečių Svajonės Centras. Aplankykite juos čia: >

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>