Valdžios įrankiai galingiems rezultatams

parašė , 2013-02-12 08:18

Įrankiai yra gyvybinė mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Mes tikimės įrankių viskam, kurį mes darome ir puikaus įrankio darbui turėjimas turi reikšmę tarp papildomų pastangų ir nusivylimo ir lengvumo ir pasisekimo. Tas pats eina Dvasiniams ar Energingiems įrankiams.

Įrankiai aš praktikuojuosi ir mokytojauju, yra Dvasiniai principai praktiniam pasisekimui. Įrankiai skatina dvasinių sąvokų patirtį. Patirtis ar jausmas aprūpina "valdžią" už sąvokos supratimo. Šitie įrankiai lengvina ryšį ir identifikavimą su beribiu Pats, (Dievas, Šaltinis ar kreditas Visata), kuris savo ruožtu kuria teigiamus rezultatus kasdieniame gyvenime.
Tai yra Naujųjų Metų pradžia; laiko parinkimas yra puikus, kad išplėstų jūsų žinias ir patirtį beribės valdžios jūsų viduje vartojant efektyvius įrankius. Tai bus straipsnių centras 2013.

Valdžios įrankis nuo kurio aš pradedu yra Tvirtinimas.

Valdžia paskolos internetu už tvirtinimų žino, kad tvirtinimai yra tvirtinimai sutarties su tiesa. Jie nėra tvirtinimai, jūs kartojate viltį, kad jie "sustings", taip kalbėti, ir geras daiktas, kurio jūs norite iš tikrųjų įvyks. Jie yra galingos sutartys su tiesa. Kai jūs naudojate juos nuo tos dvasinės būsenos, jūs jaučiate juos savo kūne ir patiriate teigiamus rezultatus. Tvirtinimai yra transporto priemonės jūsų protui, kad išsirikiuotų su jūsų beribiu Pats – Dievas ar Šaltinis tarp jūsų.

Jo knygoje; Jūsų viduje yra Valdžia, sako Joseph Murphy;

"Visa išmintingas, Galingi Visi ir Visi, Žinodamas Kiekvienas yra mūsų viduje. Nesvarbu, ko mes siekiame jau yra. Meilė yra, taika yra, džiaugsmas yra, valdžia yra, harmonija yra, ir atsakymas į kiekvieną skubus kreditas problemą yra mūsų viduje dabar, šiuo momentu. Dievas žino TIKTAI atsakymą."

Tvirtinimas susitaria su tuo, kas yra dėl pateikimo jo kaip patirtis mūsų gyvenimuose. Tvirtinimai yra tvirtinimai mūsų valdžios kaip Dieviškos būtybės, ir jų naudojimas atsiima mūsų valdžią nuo aplinkybių.

Tvirtinimais su valdžia kalbėjimas pildo mūsų tiesos sąmonę. Mūsų viduje yra Dievas, už mūsų ribų yra pasaulis, ir tarp dviejų yra mūsų sąmonė, kuri susideda iš mūsų tikėjimų ir minčių – teigiamas ir neigiamas. Mūsų pasaulis atspindi atgal mums tai, kas yra artimiausias jam taip, mes visada patiriame mūsų sąmonę. Taip, jei mūsų sąmonė yra užpildyta tvirtinimų mūsų naudos, būtent tai mes ketiname patirti.

Ties kuo jūs susitelkiate plečiasi, kuris yra Visuotinis įstatymas. Vienintelis būdas jūs padarysite teigiamus savo gyvenimo pakeitimus, yra, sąmoningai nuspręsdamas susitelkti ties tuo, ko jūs norite ir laikymas jo maitintas jūsų tikėjimo. Tvirtinimai yra puikus įrankis todėl, kad jie apsigyvena į jūsų nesąmoningą protą ir tampa jūsų tikėjimu. Jūs visada gyvenate, kuo jūs tikite. Susitelkimas, kas jūs norite priemonės, labiau vertindamas tai mintis apie tai, ko jūs nenorite. Tvirtinimai spragteli jungiklį, kad jūs galėtumėte padėti savo dėmesį tam, ką jūs norite patirti.

Yra laikų, kai mes jaučiamės stiprūs ir galingi ir laikai ne tiek daug. Gyvenimas yra daug daugiau malonumo, kai mes atvykstame iš tos stiprios vietos todėl, kad mes reiškiame mūsų Dievišką Pats. Bet yra laikų, kai ta jėga yra sunki atvykti prie, ir mes kovojame dėl buvimo iš lyginimo su tiesa. Galbūt mes kovojame todėl, kad mes žiūrime už savęs savarankiškai ribų mūsų patvirtinimui ir vertei ir negauname tai. Galbūt mes skiriame mūsų nuosprendžius ir nuomones (kurie nėra tiesa) ant kitų, bandančių gauti juos pasikeisti. Galbūt mes skiriame mūsų nuosprendžius ir nuomones dėl savęs savarankiškai, kuris tipiškai verčia į kaltę. Galbūt mes neimame atsakomybės už mūsų dabartines aplinkybes ir kaltiname kitus. Visi šitie daiktai yra visiškai disempowering, ir mes žinome tai. Bet kartais mes turime sunkumų pasprukti iš to "apsisukimo".

Tvirtinimai peradresuoja mūsų dėmesį nuo kovos su identifikavimu su mūsų valdžia.

Tai yra mano "vienas sustojimo tvirtinimas", kuris pakeičia mano centrą nedelsiant.

" Aš IŠGIRIU DIEVĄ TARP MANĘS"

Tai yra vienas iš didžiausių tvirtinimų, kuriuos aš kada nors panaudojau todėl, kad tai yra visas tikslas. Tai nepraleidžia nieko. Dievas yra Visa išmintingas, Visa galingas, Visa žinodamas Vienas su mumyse. Šis paprastas, galingas tvirtinimas duoda tą Valdžios leidimą išgydyti mus ir mūsų aplinkybes. Jei jūs jaučiatės gerai ir jaučiatės stiprus, tai didina tą jausmą. Jei jūs kovojate su kažkuo, kuris tai pakeičia tai.

Jei jūsų tvirtinimas yra, aš IŠGIRIU DIEVĄ TARP MANĘS, ko daugiau jums reikia?? Tai visiškai atneša jums atgal jūsų valdžiai. Jūs kaip asmenybė esate bejėgis, bet Pats jūsų yra viskas galingas. Šis tvirtinimas gauna jus ir jūsų apribojimą iš kelio ir leidžia teisingą valdžią, kuri gali pasikeisti, daiktai rūpinasi jumis.

Išgirkite priemonę pagerbti, liaupsinti, ir plėstis – tvirtindamas:" Aš IŠGIRIU DIEVĄ TARP MANĘS", ta valdžia pažodžiui užpildo jus ir eina prieš jus išgrindžiantis jūsų kelią.

Panaudokite tai per savo dieną. Tai yra didelis įrankis tam, kad nurodytų tiesą greičiau, negu reaguoti aplinkybėms. Tai leidžia jums išlaisvinti kitus žmones nuo jūsų nuosprendžių ir nuomonių, ir tai leidžia jums išleisti jūsų pats nuo jūsų nuosprendžių ir nuomonių.

Tai yra mano vienas sustojimo tvirtinimas – neatidėliotinas ryšys su tiesa ir atskyrimu nuo aplinkybės. Aš IŠGIRIU DIEVĄ TARP MANĘS. Kai aš darau tą tvirtinimą, aš imu prieglobstį toje valdžioje. Tai iš tikrųjų yra valdžios įrankis.

Panaudokite tai ir praneškite man tai, kas jūs galvojate. Jūs galite susisiekti su manimi per mano žiniatinklio svetainę.

Namaste

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>