Apie interneto vaistinių prekių asortimentą

parašė , 2013-10-13 10:50

Internete šiandien galima įsigyti jau ne tik drabužių, aksesuarų, maisto prekių, bet ir įvairių medicininės paskirties prekių. Bandome pažvelgti į vaistinės internete privalumus ir patyrinėti prekių asortimentą.

vaistinė-interneteVitaminai ir maisto papildai. Vaistinė internete prekiauja visa galybe įvairių rūšių vitaminų ir maisto papildų. Pasirinkti reikiamus papildus labai patogu, nes jie išrikiuoti pagal tai, kokiam organui ar kokioms organizmo funkcijoms palaikyti ra skirti. Norimą papildą surasti galime vos per kelias minutes, kelias kompiuterio pelės spustelėjimais.

Medicinos technika. Šioje skiltyje galima įsigyti kraujospūdžio matuoklių, įvairių medicininės paskirties prietaisų įkroviklių ir adapterių.  Čia įsigyti ras ką ir paprastas žmogus, ir gydytojas.

Ortopedija. Čia įsigyti galima įvairių įtvarų, raiščių, kai susižalojame, pasitempiame raumenis, kitaip susitraumuojame; randama čia ir lazdų, ramentų ir kt. Taip pat galime rasti specialių diržų, juosmens diržų, kurie ypač tinkami ką tik gimdžiusioms moterims. Sakysite, kad šioje pat kategorijoje turėtų būti pardavinėjami ir gydomieji čiužiniai, tačiau įprastai jais vaistinės neprekiauja, kadangi tai labiau baldų srities prekės. Žinoma, ortopedinių čiužinių galima užsisakyti specializuotose parduotuvės. Čia jie taip pat neparduodami, pamačius pavyzdžius, specialių matmenų čiužinius galima užsisakyti pagal individualų pageidavimą.

Kosmetika ir higiena. Ypač daug vaistinė internete yra sukaupusi higienos ir kosmetikos priemonių. Taip ir turėtų būti, kadangi patalpos tokioms vaistinėms nekainuoja, išskyrus prekių sandėliavimą, tad jos gali pasiūlyti ypač didelį asortimentą. Paprastai prekiaujama užsienio gamintojų kosmetika, tačiau galima rasti ir vieną kitą lietuvių gamintojų gaminį. Į vaistinę žmonės dažniau keliauja įsigyti gydomųjų priemonių. Jei kalbama apie kosmetiką, tai daugiausia čia išperkama gydomųjų šampūnų, veido kremų, dantų pastų, pudrų ir panašių priemonių.

Mamai ir vaikui. Šioje kategorijoje galima rasti mamoms ir kūdikiams bei vaikams skirtų prekių. Ypač vaistinės orientuojasi į naujagimius ir kūdikius, tad jiems siūloma visa galybė mišinukų, buteliukų, čiulptukų ir kita. Analogiškai orientuojamasi ir į jaunas mamas, kurios neiškėlusios kojos iš namų gali įsigyti specialių kremų nuo strijų, antspenių, įklotų į liemenėles, netgi besiūlių liemenėlių, skirtų maitinančioms mamytėms ir kita.

Lytinei sveikatai. Tai atskira prekių kategorija, kurioje yra visko, pradedant intymios higienos prausikliais, įklotais, baigiant įklotais, skirtais nelaikantiems šlapimo žmonėms. Panašių prekių galima rasti ir kategorijoje „Slauga ir negalia“. Kaip jau minėta, gydomieji čiužiniai, skirti sunkiems ligoniams neparduodami ir čia. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>