Vadovavimas 101 – knygos recenzija

parašė , 2017-05-22 12:21

Prie: John C. Maxwell (2002)

Tarptautinis standartinis knygos numeris 0-7852-6419-1

Knygos Kaina: 9,99$

Tarptautinis vadovavimo ekspertas

John C. Maxwell yra tarptautinis ekspertas iš vadovavimo! Jis važiuoja ekstensyviai kaip pagrindinės minties konferencijos kalbėtojas ir mentorius į Sėkmę 500 verslo vadovų, vadovaujantis pareigūnas, ministerijos lyderiai, ir taip toliau. Jis yra paklausus autorius daugelio knygų ir žlugo daug sėkmingų firmų, apimdamas INJOY, vadovavimo institutą.

Vadovavimo paaiškinimas

Daktaras Maxwell turi dešimt skyrių savo 3 dalių vadovavimo paaiškinime. Jis atkreipia į tokias temas dėmesį kaip: Kodėl aš turiu užaugti kaip lyderis? (Ch. 1), Kaip aš galiu užaugti kaip lyderis? (Ch. 2), Kaip aš vystau pasitikėjimą? (Ch. 5), Kodėl yra svarbi įtaka? (Ch
7), Kaip tikrai daro įtaką darbui? (Ch. 8), Kaip aš galiu padaryti savo vadovavimą paskutinį? (Ch. 10), ir daugiau!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Praktinės vadovavimo pamokos

John Maxwell aiškina vadovavimą su santykiniu ir mokomuoju stiliumi. Jis reiškia detales ir taiko juos praktinėms situacijoms, padėdamas skaitytojams asimiliuoti informaciją. Jis perduoda, "Vadovavimo gebėjimas yra visada dangtis ant asmeninio ir organizacinio efektyvumo… Štai kodėl bėdos laikais, organizacijos natūraliai ieško naujų lyderių." Kodėl "neatnaujinti" jūsų vadovavimo potencialą per skaitymą ir vadovavimo dinamikos studijavimą toliau.

Maxwell skatina proaktyvų vadovavimo išsivystymo metodą, aiškindamas, "Sėkmingi lyderiai yra moksleiviai. Ir mokymosi procesas yra tebevykstantis, savidisciplinos ir atkaklumo rezultatas." Tęskite išvystyti vadovavimą.

Tvirtinimų kaltinimas nusitaiko į įtikinančius skaitytojus į praktikos vadovavimo principus. John detaliau išdėsto, "Nesvarbu, kaip gabus lyderis yra, jo dovanos niekada nesieks savo maksimalaus potencialo be savidisciplinos paraiškos."

Praktiniai žingsniai padeda skaitytojams taikyti pamokas. John turi "Žvilgsnį į praėjusios savaitės sąrašą. Kiek iš jūsų laiko jūs skyrėte reguliariam, drausmingam veiksmui? Jūs darėte kažką, kad užaugtumėte ir pagerintumėte save profesionaliai?"

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Lyderiai yra įtikinę analizuoti savo praktikas. Ponas Maxwell aptaria lyderio kalendorių, "klausimas nėra "mano kalendorius, bus pilnas?" bet, "Kas užpildys mano kalendorių?" Jei mes esame kitų lyderiai, klausimas nėra, "aš pamatysiu žmones?" bet, "Ką aš pamatysiu?" John taip pat klausia, "…, kas aš turiu padaryti tai niekas, bet aš negali padaryti?" Prioritize!

Pakeitimas ir vystymasis

John C. Maxwell pamaina galingi vadovavimo raktai, kad pagamintų pakeitimą ir vystymąsi į didžiaisiais lyderiais tapsmą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>