Užbaigto idioto vadovas paprasto pragyvenimo prie georgene lockwood

parašė , 2014-03-07 11:00

Šioje spūstyje ir sujudimo laikas mes gyvename, kartais atrodo, kad mūsų egzistavimas tiktai tampa sudėtingesnis kaip kasmet leidimai. Su vis daugiau daiktų ir patirties susižadėti ir su, mes iš tikrųjų gėrimės gyvenimu ir gyvename daugiau? Ar visi įmantrūs prietaisai ir nematyti daiktai ir tai ir kad, ir gazillions pasirinkimų, tik didinančių mūsų įtampą ir darančių tai sudėtingas iš tikrųjų turėti svarbią medžiagą? Jei jūs paklausėte savęs kaip į prioritize ir paskui mažinate medžiagą jūsų gyvenime, ar kaip uždirbti gyvenimą ir ne tik pragyvenimą, "Užbaigto Idioto Vadovas Paprasto Pragyvenimo" prie Georgene Lockwood galėtų tik būti knyga, kad padėtų jums imtis ant kelio į paprastesnę, bet malonią įtampą laisvas gyvenimas.
Aš mėgstu šią knygą todėl, kad ji išdėsto aiškia paprasta kalba, kuo paprastas pragyvenimas yra ir kodėl ji gali padaryti jūsų gyvenimą ne tiktai lengvesnį, bet malonesnį, praturtinimas, ir įtampa laisvas. (Ar išperkamojoje nuomoje mažina įtampą, kurią jūs galite patirti dėl mūsų šiuolaikinio pasaulio sunkumų),

Dalis Viena iš knygos nubrėžia bendrais bruožais, koks paprastas pragyvenimas yra. Skyriai susitelkia ties tuo vartoti aistras ir kaip pasaulis tapo nepaprastas, paprastumas ir dvasia, kas sena yra nauji vėl, kultūros smūgis dėl pamokų nuo alternatyvaus pragyvenimo, ir jūsų savo paprasto gyvenančio kelio radimo.

Dalis Du tai titulavo, Jūsų Pinigai YRA Jūsų Gyvenimas ir turi skyrius apie jūsų laisvės įgijimą, eidami debtless, uždirbdami gyvenimą, ne tik pragyvenimą, paprastą tiesą apie tai, kur jūs gyvenate, kaip pragyvenimas su mažiau gali reikšti daugiau, ir jūsų finansų organizavimas.

Dalis Trys yra apie paprastus gyvenančius pagrindus. Šitie skyriai susitelkia ties maistu, mada (jūsų drabužiai), ir jūsų namai. Labai praktiniai būdai gyventi paprastesnis šituose rajonuose. Yra taip pat skyrių apie grotelių išėjimą, jei jūs nusprendžiate, kad tai yra jums, ir skyriui apie jūsų automobilį.

Dalis Keturi, Šeima, Draugai, ir Bendruomenė susitelkia ties paprastu pragyvenimu ir santykiais. Studijuokite strategijas pakėlimas vaikų paprastas gyvenantis kelias, pasilinksminimas ir poilsis, ir jūsų bendruomenės ratas.

Paskutinė dalis knygos, Dalis Penki, Kas, Jei Visi Padarė Tai, turi savyje skyrius, kurie aptaria politiką sumažinančių, naujų krypčių išsimokslinime, gyvenančiame su natūraliu užsakymu dėl mūsų planetos, ir apibrėžimu turtingų ir kaip apibrėžti turtą paprastam gyvenimui. Yra taip pat priedas, kuris aprūpina iš tikrųjų gerą išteklių vadovą dėl temų knygoje.

Jei gyvenimas yra tik per chaotiškas jums šiomis dienomis, ir jūs trokštate supaprastinti, patarimai, pasiūlymai, ir strategijos, surastos "Užbaigto Idioto Paprasto Pragyvenimo Vadovo", gali būti tokios tik, ko jūs ieškote. Tai yra gera knyga apie sumažinimą ir paprastesnio gyvenimo gyvenimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>