Tikslų užsibrėžimas yra mulkiams – kaip sukurti gyvenimo planą, garantuos, kad jūs siekiate savo

parašė , 2014-07-18 12:02

SuperSelf yra knyga, sukurta Charles J. Givens, kuris aprūpina padarytą jus kelių žemėlapiu ant, kaip pasiekti jūsų tikslus – ir skelbimas pažinčių skyrelyje ir verslas. Tai nėra kažkoks švilpimo smūgis vienas spragtelėjimo atsakymas į visas jūsų problemas. Tai yra knyga, raštiška prieš interneto bumą ir anksčiau, negu Facebook buvo pirma mintis ant visų priešakinio spenelio. Maža dešimt dolerių investicija į šią knygą gali būti verta tūkstančių laikų, ką asmuo užmokės, kas imasi veiksmų su paslaptimis, atskleistomis Charles.

Veiksmų planai, svajonės ir tikslai nėra panašus į 3 daiktus, kurie prives prie jaudinančio savaitgalio. Tačiau po Charles J. Givens Superself skaitymo atrodo, jie yra žodžiai, kurie barškėjo aplink mano galvoje daugiau kaip 10 metų
Vietoj hiperbolės, kad mes esame taip panaudoti užliejimui minutę smulkaus pagrindo nuo dalykų kaip mūsų iPhones, iPads, Kuria ir plasmas, ši knyga logiškai ir ramiai paaiškins labai lengvą būdą pasiekti visus jūsų tikslus.

Jūs Negalite Pasiekti tai, Kuo Jūs Netikite

Pirmas žingsnis į jūsų tikslų pasiekimą rašo juos. Bet kas, kas buvo į 25₵ pats pagalbos seminaras daužė šį supratimą į jų galvas. Deja tai 100 % teisinga. Kaip Given valstybės be aiškiai apibrėžto tikslo kiekvienas tiesiog negali sukurti veiksmų plano, kad pasiektų ten.

Givens Veiksmų plano Projektas

Užrašykite kiekvieną žingsnį, kuris gaus jus į jūsų tikslą

Skirstykite kategorijomis juos nuo lengviausio į sunkiausią

Pridėkite griežtą laiką, kai kiekvienas žingsnis bus užbaigtas

Jei reikia sukurkite subžingsnius kiekviename žingsnyje, kad perkeltumėte save į priekį

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Atsiminkite – jūs negalite suvalgyti dramblio viename įkandime. Jūs turite sumažinti juos viršuje į milijoną dalių ir sunaikinti kiekvieną.

Veiksmų planai yra iš tikrųjų nepasakyta paslaptis į sėkmingą tikslą nustatyti ir tai dar svarbiau sėkmingas tikslas pasiekti. Kai logiškas, gerai apgalvojo veiksmų planą yra aiškiai ištartas paraidžiui ant rašiklio popierius, kurį tai rodo tikslo seteriui kur ir kaip žengti kiekviename žingsnyje. Be veiksmų planų jūs sėkmingai nesieksite savo tikslų ant bet kokio nuoseklaus pagrindo tipo.

Kadangi jūs kuriate savo žingsnius per jūsų veiksmų planą, jūsų tikslai galų gale taps pasiekimais. Kadangi Charles sako, kad "juokingas daiktas yra jūsų tikslai, iš tikrųjų tampa atsisakyta išvada". Reikšmė, kadangi jūs tampate įgudusiu kūrimu ir jūsų veiksmo žingsniuose žengimu, jūsų tikslai, pasiekti, taps automatiniai.

Neužmirškime vieno iš svarbiausių aspektų Superself, ir tai yra svajonės.

Be svajonių nėra jokių tikslų pasiekti.

Be svajonių Kompiuterių Apple ir Ford Mustangs neegzistuotų.

Be svajonių vaikinas, kuris buvo mulkis vidurinėje mokykloje niekada nebaigs tuo, kad ves pasivaikščiojimo vietos karalienę už dešimt metų po to, kai jie abu baigs vidurinę mokyklą.

Anksčiau, negu jūs pradėsite svajoti per daug vienas iš Givens mentorių, didysis Napoleon Hill apibendrino tai viename labai skaudžiame tvirtinime – Tikslas Be Galutinio termino yra Tiesiog Svajonė.

Charles uždaryme norėjo, kad visi jo skaitytojai atsimintų iš pradžių, kad jūs turite turėti svajonę, paskui nuspręsti, kad tai tapo tikslu, kuris bus pasiektas tam tikro laiko, tada jūs turite sukurti veiksmų planus pasiekti tą tikslą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>