Teisingos draugystės tiesa

parašė , 2014-02-04 16:29

"Teisinga draugystė nėra niekada rami." ~Marquise de Sevigne

Kadangi mes esame retai unisone su savimi savarankiškai, ir kadangi mes esame dažnai net truputį šansuose vienas su kitu santuokoje, teisinga draugystė nėra jokia roses lova.

Patarlės kalba daug apie šį retą gebėjimą draugystei, kad ištrauktų geriausią iš mūsų. Geležis aštrina geležį (27:17); ir, žaizdomis nuo draugo gali patikėti (27:6).

Ištikimi draugai nėra drovūs mūsų pasakojime, kaip tai yra; jie tikrai sako įsimylėjusią tiesą. Jei mes būsime saugūs savęs savarankiškai viduje, už savijautos pažeidžiamu pradžioje, mes įvertinsime intymumo pavojus, kuriuos jie ima; jų rūpinimosi atvirumas. Jie nekalbėtų taip atvirai, jei jie nesirūpintų.
TEISINGA DRAUGYSTĖ – SANTYKIS, KURIS ATLAIKO METUS

Kadangi suskirdusi tvora liudyja padoraus teisinimo kokybei, mūsų draugystės taip pat liudyja jų gebėjimui atlaikyti konfliktą ir judėjimą už jo.

Draugystė, kuri trunka ir trunka, patvarūs dešimtmečiai, iki mirties daro tai dalis, nėra tiktai palaiminimas abiem, bet taip pat ir tai yra parodymas į abiejų asmenų brandą; į jų tenacity, kad įveiktų konfliktą; į jų įsipareigojimą tęsiniui; į jų energiją investavime į santykį.

Teisinga draugystė gali atlaikyti daugiau, negu kiti menkesni santykiai. Teisingos draugystės apdovanoja drąsą, ir jie duoda gerą vertę sąžiningumui. Mes galime leisti sau pasėti vientisume, ir kai vientisumas yra svarbus mums, tai fantastiška, kad galėtų būti mūsų autentišku pats. Draugystė kaip tai yra ištęsimas patogumo, kurį mes galime turėti buvime su savimi savarankiškai.

BŪDAMAS KANTRUS PER SUNKIUS LAIKUS

Draugystės yra džiaugsmas, kai jie eina sklandžiai, bet kai du yra būti prieš, suprasdamas lūžius, ir pasitikėjimas yra pavojuje. Tuo labiau, kad svarbus tais laikais yra pagarba, kad nesudegintų mūsų tiltus.

Visos draugystės bus išbandytos. Ir testas bus santykio jėgos testas. Jei draugystė bus iš tikrųjų svarbi, mes surasime būdus padaryti lengvatas, ar mes surasime būdus susitarti dėl mūsų kelio iš bėdos. Mes nepasiduosime. Dar mes taip pat neaukosime mūsų žymaus poreikio su draugu, kuris negerbs abipusiškumo poreikio – ką santykis užsitarnauja. Draugystė valdo abu kelius bendroje lygybėje.

***

Gera draugystė yra Dievo palaiminimas. Bet teisingos draugystės bando mūsų brandą ir sprendimą, todėl, kad ištikimi draugai nesibijo sakyti įsimylėjusią tiesą.

Ė 2012 S. J. Wickham.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>