Teisingas reikalas už sukelia valdžią viduje prie tony robbins ir jei tai verta skaityti

parašė , 2015-01-02 22:31

Šiuo momentu jūs norite žinoti, jei Tony Robbins "Sukelia Valdžią" knygos viduje, ar video yra vertas investuoti kapitalą į. Tai yra labai galiojantis klausimas. Šiame straipsnyje I’m, ketinančiame pasidalyti su jumis prie, kaip mane stebintis video paveikė mano gyvenimą į gera ir padėjo man pasveikti yra mano interneto rinkodaros verslo priežastis.

Aš neužmiršiu dienos, kad aš susitikau jo video. Tai buvo prieš 2 mėnesius, kai daiktai gerai nepasisekė man versle todėl, kad aš leidau baimei įslinkti. Aš nedariau jokio rinkodaros darbo tą dieną. Tokiu būdu aš pasodinau savo įstaigoje, šokinėjau ant savo kompiuterio, ir stebėjau Tony Robbins, Frank Kern, ir John Reese video (2 žinomas internetas marketers).
Po to video stebėjimo aš nuėjau pas Jus Vamzdis ir padariau paiešką Tony Robbins inspirational video. Sukelkite Valdžią Viduje, priėjo. Aš pasakiau įdomus, aš noriu žinoti, kaip maksimizuoti ant mano didybės. Tokiu būdu aš stebėjau tai.

Tai buvo vienos valandos ilgio. Aš padėjau ant grindų, klausydamas kiekvieno privertimo įkvepiantis žodis. Po to, kai tai buvo baigta, aš stebėjau tai vėl, bet šį kartą aš užsirašiau pastabas. Aš studijuoju geriausiai tą kelią. Aš išvykau su 3 plius puslapių vertė pastabų, į kurias aš vis dar galvoju atgal retkarčiais.

Jei jūs esate pažįstamas su Tony Robbins, jūs žinote, kad jis yra nepaprastai gerai žmonių gavime pasirodyti maksimalioje valstybėje. Aš dabar pradedu sužinoti, kaip padaryti tai savarankiškai. Tai tikrai ima puikią praktiką, centrą, ir intensyvumą. video Tony pasakoja istoriją apie pasikalbėjimą, kurį jis turėjo su Michael Jordan.

Jis davė Jordanijos atramas ant jo būdamas didžiausias viso laiko ir klausiantis jo, kaip jis konkuruoja prieš kitus žmones. Aš ketinu pasakyti savais žodžiais tai, kas pasakė todėl, kad aš neatsimenu to žodis dėl žodžio. Jordanija iš esmės pasakė Tony Robbins, kad jis atkakliai nedirba, kad būtų geriausias, konkuruodamas prieš kitus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Michael Jordan pasakė, kad niekas nededa didesnio reikalavimo ant savęs savarankiškai, negu jis. Ir tai yra tai, kuris pastumia jį atkakliai dirbti ir pastumti save labiau šiandien negu diena anksčiau. Tai yra tai, kuris priverčia jį maksimizuoti jo potencialą ir būti didžiausi, kad jis gali būti.

Kai aš išgirdau, kad aš žinojau, kad tai buvo man. Tučtuojau aš pradėjau įvertinti laiką, kurį aš investavau į Tony Robbin stebėjimą Sukelti Valdžią Viduje. Žr. mano linijoje darbo kaip internetas marketer, mano visas centras yra tik ant gavimo tokio didelio skirto eismo į mano žiniatinklio svetainę, ir mano sistema užvaldo nuo ten.

Kartais tai gali mesti to darbui iššūkį. Kad neminėtumėte jūs girdite istorijas kitų, kurie turi, daro tą patį daiktą, bet pagerėjimo rezultatus. Lengva palyginti save jiems ir tapti pavydu.

Kai praėjo daug laiko po klausymosi, ką Jordanija pasakė Robbins, aš lioviausi daryti tai. Dabar aš dedu aukštą reikalavimą ant manęs paties savarankiškai, daugiau, negu bet kas gali padėti ant manęs. Kadangi aš padariau tai, aš pastūmiau mane patį sunkiau ir gavau nuoseklesnius rezultatus mano prote iš pradžių, negu aš kada nors padariau praeityje.

Ir todėl, kad aš gavau rezultatus savo prote iš pradžių, jis tada pradėjo būti tikrove. Taip, jei jūs sėdite ant tvoros ant to, ar tikrai Tony Robbin Sukelia Valdžią Viduje yra vertas stebėti ar skaityti, aš sakau jums šiuo momentu, kad tai yra. Tai paveikė mano interneto rinkodaros verslą galingame būde, kuris padėjo man gauti rezultatus tuoj pat. Thanks Tony Robbins.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>