Tai galbūt nėra baigta, bet tai artima! kaip išgelbėti tų Naujųjų Metų sprendimus!

parašė , 2013-04-13 09:02

Tai yra Beveik vasaris, Kaip Jūs Darote?

Iki šiol, dauguma tų gražių ir spindinčių Naujųjų Metų Sprendimai yra negyvi ir palaidojami ar bent jau šlubuoja. Artėjant mėnesio pabaigai, daugiau kaip jų pusė bus šiukšlėse, paskola internetu ir jie bus rimtas skaudamas taškelis, kurį niekas nenorės iškelti.

Jei jūs jaučiatės, tarytum jūs esate kelias už, yra vis dar vilties, ir daug galimybių apversti daiktus. Nesėkmė neturi būti pasirinkimu, ypač jei tai nėra tuo, ko jūs norite. Pakeitimų sukūrimas nėra tiktai sunkus, bet tai yra praktika, kuri reikalingas, kad palaikymas, tikras, lėktų, ir stiprus noras ir atsisakymas išeiti. Jei jūs neturite to ar kažko panašaus į tai, jūs patvirtinote reikalą anksčiau, negu jūs net pradėjote. Didelės žinios yra, mes galime sugrąžinti jus greitomis, jei jūs norite duoti joms ėjimą vėl, ir jūs esate rimtas apie darbą, ką jos paims, kad gautų tai, ko jūs norite, tiktai šį kartą mes ketiname padaryti tai teisingas kelias

Yra kai kurie patarimai, kurie padės jums, kadangi jūs traukiatės atgal į teisingą kryptį.

Nesižvalgyti atgal. Blogesnis daiktas kurį mes galime padaryti yra daužytas viršuje ant savęs savarankiškai, ir pradėti tempti įžeidimus. Jūs nesate vienintelis, kas sumažėjo furgonas, ir jūs nesate puikus. Svarbiausias daiktas yra jūs, nepasidavė. Tęskite judėti, ir padarykite įsipareigojimą pinigines vyrams procesui vėl, nesusitelkdamas ties jūsų praeities nesėkmėmis.

Sužinokite Priežastį. Aš negaliu pasakyti jums, kiek žmonių nepasiseka todėl, kad jie nesvarstė savo tikrovės, kai jie išvystė savo tikslus. Neskubėkite, kad skrostumėte situaciją, nepulsuoti viršuje ant savęs savarankiškai, bet vietoj to pasimokyti. Galbūt jūsų treniruotės planas nedirbo todėl, kad jūs buvote į ambicingą, ir nedavėte sau jokio kambario nenuspėjamam. Gyvenimas vyksta, ir jei jūs įkuriate planą, kuris neturėjo erdvės gyvenimo nelauktus momentus, kad pasirodytų, jūs jau važiavote pavojingoje zonoje. Atkreipkite dėmesį į priežastis, perdirbo, jūs maitinatės todėl, kad jūs turėjote blogą dieną darbe, ar padarėte jūs valgote neteisingą daiktą todėl, kad jūsų šaldytuvas buvo pilnas maistų, kurie padarys bet kokį asmenį silpną keliuose. Atkreipkite dėmesį, kas nedirbo taip, jūs galite taisyti jį, tai paskui eina aplink.

Atleiskite save. Tik todėl, kad, jei nesprendė kelio jūs suplanavote, neturite galvoje, kad jūs esate nesėkmė, jis tiktai reiškia, kad jūs padarėte klaidą. Atleiskite save ir žinokite, kad nesėkmė praeityje nelygina nesėkmės jūsų ateityje. Kai jūs atleidžiate save, jūs pasispaudžiate ne tik jūsų vystymuisi, konfiskuotu automobiliu prekyba bet taip pat ir jūsų pasisekimui jūsų ateityje. Jūs neturite jokios minties, kaip atleidimo išlaisvinimas gali būti toks, kaip jūs pasislenkate. Atleiskite save, paimkite informaciją, kurią jūs žinote, ir padedate tai, kad dirbtumėte, kadangi jūs dirbate ties paskutiniais dviem žingsniais.

Nueikite Lėtas. Kai jūs iš naujo pradedate, jūsų procesas daro paslaugą ir prasideda lėtas. Geriau perkelti lėtas ir tęsti judėti, negu tai turi nueiti greitai, būti susinervinę, ir išėjo. Galvokite apie tai šis kelias, jei jūs prarastumėte svarą kiekvieną savaitę kitus metus, jūs būtumėte apytiksliai 48 svarais mažesnis iki kitų metų. Kai jūs imate ant tikslo, mintis nėra greitis, bet pastovumas. Jei jūs galite sukurti šį naują įprotį, jūs labiau tikėtina seksitės, ir būtent tai jūs galų gale norite pamatyti.

Paskutinis ir paskutinis žingsnis yra paprastas, imti visą informaciją, kurią jūs turite, ir pertvarkote savo planą. Jūs planuojate, paims jus nuo to, kur jūs esate, ten kur jūs norite nueiti, kad būtų struktūra, po kurios jūs turite sekti. Sudėkite savo planus ir svarstykite viską, kurį jūs studijavote, kad šį kartą jūsų planas nebūtų tik optimistiškas, bet šarvuotas, be to. Išvystykite planą, kuris turi prasmę jums, ir kad jūs galite ir atiduoti, kad tikslai, kuriuos jūs užsibrėžiate tolyn nebūtų tik galimi, jiems beveik garantuoja.

Jūs sukūrėte savo Naujųjų Metų Sprendimus todėl, kad jūs žinojote, kad buvo kai kurie tikslai, kurie buvo svarbūs jums siekti. Daliai jūsų, jie buvo gyvenimo kivirčas ir gyvenimo keitimas, ir kai kuriems kitiems jie buvo didesnės svajonės dalis. Jūs turite gebėjimą užbaigti tai, ką jūs pradėjote iki tol, kol jūs užbaigiate, priimate gerus sprendimus, ir atsisakote išeiti! Su keliais žnaibymu jūsų strategijoje, jūs tik neaugsite ir vystysitės, jūs būsite viena iš sėkmės nedaugelis, kas pagaliau priima jūsų Naujųjų Metų Sprendimus, vyksta!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>