Sunkumas kareivio, parašyto michelle bellon

parašė , 2013-02-28 23:36

Šios puikios knygos pavadinimas sako daug apie knygą ir jos daug istorijų civilių ir karinių narių ir šeimų ir tik kaip sudėtingas tai turi tarnauti kariuomenėje, ypač karo laikais. Rory vedė Emily, ir jie įvedė Callie į pasaulį ir į jų gyvenimus. Rory dirbo ties jo šeimos ūkiu per daug metų, ir jis pagaliau atsiskyrė ir paėmė darbą malūne, manančiame, pigus draudimas kad jis norėtų darbą geriau, ir valandos leis jam geriau naminį gyvenimą. Kai Rory gavo jo "pranešimą apie atleidimą" iš malūno, jis buvo priblokštas. Rory visada norėdavo būti policininku, tokiu būdu jis kreipėsi dėl valstybinės policijos mokyklos, bet jis persigalvojo ir nusprendė, kad jis prisijungs prie kariuomenės ir taps Karo policijos pareigūnu. Žinoma, Emily buvo nuliūdinta, žinodama, kad jis bus išvykęs ilgą laiką, darydamas jo pagrindinį mokymą
Tai buvo vis dar taikos metas tokiu būdu nebuvo jokio rūpesčio jų protuose ėjimo į aktyvų mūšį, bet tai įėjo į paveikslą. Istorija ima jus, atgal aiškindama, kai Rory paskolos be uzstato buvo jaunesnis ir įvairūs daiktai, kurie tęsė jų ūkyje, apimdami Rory, jo brolį, Rodney, jo tėvus, ir kažkokius kitus draugus.

Tuo metu, kai jo mokyme, Rory sutiko J T, ir jie tapo neatskiriamais draugais per pagrindinis ir paskui, abu tapsmo parlamento narys. J T net grįžo namo su Rory ir prisijungė prie daugelio diskusijų žemyn atminties keliukas nuo šeimų jaunystės per vidurinę mokyklą ir daiktus, kurie įvyko po baigimo. Rory ir J T baigė kariuomenės parlamento nario mokyklą ir buvo pakilūs, kai juos abu paskyrė Vašingtonui, Kolumbijos apygardai. Tada 2001 m. rugsėjo 11-ąją atvyko, ir visa nacija buvo supykinta su terorizmo atakomis ant mūsų nacijos. Šis nepaklūstantis veiksmas pakeitė planus taip daug visame pasaulyje, ir, Rory ir JT situacijoje, tai nusiuntė juos į karą. Jie atvyko ir buvo abu pastatyti šalia Bagdado kaip karinės saugumo komandos nariai, bet jiems taip pat davė kitas užduotis Irake. Rory turėjo baisų laiką, prisitaikydamas be jo mergaičių, bet jis užstrigo po savanoriška kreditai nuo 18 metu veikla kariuomenei, nežinančiai, kad karas prasidės tuo metu, kai jis buvo ant aktyvios pareigos.

Įvairių Irako miestų gatvių patruliavimas buvo labai pavojingas. Niekas nežinojo, kada bomba, RPG, ar kažkoks kitas ginklas bus jų viduryje, ar mestame ar toks, kuris buvo palaidotas, kad sukeltų griovimą ir mirtį. Kiekvienas asmuo, nepriklausomai nuo amžiaus, buvo įtariamas asmuo. Šypsena ne visada reikšdavo draugystę. Net nepaisant to, kad mūsų kariuomenė padarė viską, kurį jie galėjo, kad padarytų draugais, ypač su vaikais, nebuvo jokio saugumo kur nors. Po to, kai jų metų kelionė po pareigą buvo baigta, jie sugrįžo namo su visiškai skirtingu mentalitetu negu tada, kai jie išvyko į Iraką. Šaižus, kurį karas privertė mūsų kariuomenę praeiti pakeistas juos abu protiškai ir fiziškai. Jų šeimos namie nežinojo, kas laukti, sveikindamos juos oro uoste ir kai jie parvedė juos namo. J T pasitiko Abby anksčiau, negu jis išvyko į Iraką, tokiu būdu jis turėjo kažką, kad mėgtų, kai jis parvyko namo taip pat.

Yra daug daugiau į šią labai gerą istoriją, bet aš neduosiu daugiau ne jos toli, tokiu būdu jūs galėsite gėrėtis knyga. Jūs neabejotinai gėrėsitės istorija. Tai turi savyje meilę, santykius, paslaptį, savižudybę, humorą, ir daug daugiau. Duokite tam sūkurį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>