Su loc-a-soks, nemanykite niekada neturėti rūšiuoti kojinių vėl?

parašė , 2013-02-18 09:55

Daugumoje namų, kojinės krūvos gausiai yra! Atrodo, Kojinės turi savo savo gyvenimą. Kaip jie užbaigia labai daug vietų visur mūsų namuose?

Kojinės važiuoja per kelias stadijas plovime ir dėvėjimo cikle – nuo puošeivos stalčiaus, dėvėjimo, į plautuvą, džiovinimo aparatą, paskui rūšiuotą ir suderintą su jų pagalbininku, anksčiau, negu jie padarys tai saugiai Kojinės stalčių. Su labai daug žingsnių procese, nenuostabu jie yra prarasti ir nesiderino.  

Turėkite jus, svarstė laiką, kurį užima, kad atitiktų kojines, atvykstančias iš skalbyklos ir sugrąžinančias juos stalčiuje. Anksčiau, negu aš suradau įrankį, apie kurį aš esu pasakyti jums apie, mūsų namuose, mūsų kojinės padarė tai iš skalbyklos, bet niekada ne atrodė buvo priderintos, tokiu būdu jie pasiliko geltoname krepšyje, kur kiekvienas šeimos narys turėjo nueiti, kad Kojinės porą, kad dėvėtųsi dieną. Galvokite apie kasdieninį chaosą, mes patyrėme tik bandymą, kuris bus puoštas. Tiktai, kol tai nepasidarė tiek blogai, kad mano viso namų ūkio kojinių inventorius buvo krautas kartu skalbinių dėžėje, bus aš tvarkyti šeimos kojinės rūšiavimo partiją. Aš apėmiau vaikus, įdėdamas kino filmą, ir mes visi išsiplėsime ant grindų ir priderinsime kojines, tipiškai kino filmo trukmei. Tada būdavo visada našlaičio kojinių, kurios niekada nesurado jų degtuko; tos nepalyginamos kojinės nusilpo Proginiai drabužiai skalbykla būdavo daroma kiekvieną savaitę, mes būsime padrąsinti, kad galbūt tą savaitę mes surastume jo degtuką. Kokia namų ruoša, kad atrodo, kiekvienas namų ūkis turi reikalo su!  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>