Spintos

parašė , 2013-12-11 11:06

Turbūt kiekvienas, norintis atsinaujinti savo namus, pagalvoja apie tai, kad laikas atlikti ne tik dekoratyvinį remontą, bet ir pasikeisti baldus. Šiandien rinktis tikrai yra iš ko, ir ne vien dėl to, kad prekių asortimentas parduotuvėse tikrai labai platus. Galima užsisakyti ir nestandartinių baldų, kurie namus pavers moderniais ir išskirtiniais. Įvairūs pardavėjai siūlo pagaminti tokius baldus, kurie atitiks kiekvieno kliento asmeninį skonį ir poreikius. Spintos – taip pat nėra išimtis. Šiomis dienomis galima pasirinkti įvairiausių variantų, kurie tikrai patenkins net ir paties išrankiausio kliento rūpesčius. Taigi, kokias spintas dabar klientai pasirenka dažniausiai?

spintosJei norima sutaupyti, renkamasi ir iš to, ką siūlo įvairūs baldų pardavėjai. Artėjant svarbiausioms metų šventėms, kai kurie pardavėjai jau siūlo akcijas, taigi, baldų galima įsigyti ir u- labai patrauklią kainą. Vis dėlto, ne visada galima išsirinkti baldus iš tų, kurie siūlomi salone, taigi, tenka pasidairyti ne vieno pardavėjo baldų salone – tai tikrai užtrunka šiek tiek laiko, o ir rezultatas ne visada džiugina. Toli gražu ne kiekvienas gali išsirinkti standartinius baldus, kurie atitiktų asmeninius poreikius. Taigi, lieka kitas variantas – baldai, kurie gaminami pagal užsakymą. Tai tikrai daug paprasčiau ir greičiau, juo labiau, kad šiandien tai galima padaryti net ir neišeinant iš namų. Kai kurie baldų gamintojai leidžia užsisakyti baldus tiesiog neišeinant iš namų – jums tereikia aiškiai išdėstyti, ko norite, ir atsiųsti tikslius norimų baldų matmenis.

Jei norite spintos iki pat lubų, svarbu išmatuoti lubų aukštį keliose vietose – taip apsidrausite, kad baldas bus netinkamo aukščio. Taigi, matuojant pravers lazerinis matuoklis arba išmaniojo telefono programėlė, leidžianti matuoti atstumus.

Šiandien gana populiarios spintos stumdomomis durimis. Jos pasirenkamos visai ne be reikalo, nes tai turi tikrai nemažai privalumų: leidžia sutaupyti vietos namuose, gali talpinti tikrai nemažai drabužių bei kitų daiktų, o ką jau kalbėti apie patogumą bei modernumą. Taigi, šie baldai tikrai gali pateisinti net ir paties išrankiausio kliento lūkesčius. Galima rinktis iš daugybės spintų spalvų, taigi, šis baldas gali būti nesunkiai derinamas prie jau turimų ir prie individualaus namų interjero.

Taigi, jei nuspręsite įsigyti naują spintą, nenusiminkite, jeigu nepavyks parduotuvėse rasti tai, ko ieškote – visada galima užsisakyti baldus, kurie bus pagaminti būtent jums. Taip sutaupysite laiko, o rezultatas tikrai džiugins, taigi, kam gaišti laiką, peržiūrint baldų salonų asortimentą, jei viską galite padaryti kur kas greičiau?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>