Kas įtakoja kelionės kainą su Wizzair skrydžių bendrove?

parašė , 2013-08-19 14:04

Kiekvienas mūsų nori, jog praėjusi kelionė atneštų vien malonius prisiminimus. Tačiau gali nutikti ir taip, jog teigiamas emocijas užgoš neplanuotai įvykę nutikimai. Dažnai jie būna susiję su piniginiais reikalais, pavyzdžiui, suskaičiavus galutinai išleistą sumą, ji pasirodo kur kas didesnė nei buvo planuota. Žmogus nesupranta, kaip taip galėjo nutikti -  juk skrista su pigių aviakompanijų lėktuvu! Štai keletas faktų, padėsiančių suprasti, kaip gali greitai išaugti kelionės kaina ir padėsiančių užbėgti tam už akių.

Į kelionės transporto išlaidas įeina ne vien lėktuvo bilieto kaina

skrydziai wizzair lektuvais ir bilietai internetuReikia nepamiršti paskaičiuoti, kiek kainuoja kelionė iki pakilimo oro uosto ir iš nusileidimo į reikiamą vietą. Lietuvoje šios sumos nėra didelės, kadangi pas mus atstumai tarp objektų santykinai maži. Didesnėse valstybėse šios išlaidos gerokai didesnės. Tarkime, jei išsirinkote keliauti su Wizzair skrydžių bendrove, nepamirškite pasidomėti, kokiu atstumu jūsų kelionės tikslas nutolęs nuo atvykimo uosto. Jei atstumas nesunkiai įveikiamas ir nereikalaujan didelių papildomų išlaidų – puiku. Beje, Wizzair norėdama supaprastinti transporto ieškojimo procesą svečioje šalyje, siūlo tai padaryti tiesiog jų internetinėje svetainėje – rezervuoti automobilį reikiamam laikotarpiui.


Kainą įtakoja pasikeitę kelionės planai

Besinaudojantys pigių skrydžių bendrovių paslaugomis žino, jog kainos kyla mažėjant laisvoms vietoms lėktuve. Tad rekomenduojama įsigyti bilietą iš anksto. Tačiau gali pasikeisti aplinkybės, įtakojančios skrydžio planus. Tarkime, jūs negalite išskristi rugsėjo 5, kelionę norite nukelti į 7 dieną. Gerai, jei jūsų pasirinktos aviakompanijos taisyklės galimas leidžiamas įvairių skrydžio duomenų keitimas. Tačiau taip yra toli gražu ne visada, o tuo labiau skrendant su pigiomis avialinijomis: kartais jokie keitimai negalimi arba apmokestinami papildomai. Tačiau Wizzair šiuo atveju gana lanksti: kaip minėta, leidžia keisti kai kuriuos duomenis už tam tikrą mokestį arba siūlo įsigyti išskirtinę papildomai apmokamą paslaugą (Wizz Flex), įgalinančią daryti įvairius duomenų keitimus neribotai kartų.

Tai tik pora pavyzdžių, rodančių, kaip gali pasikeisti kelionės kaina. Jų yra kur kas daugiau. Belieka imtis priemonių to išvengti arba susitaikyti ir neieškoti kaltų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>