Škotas randa draugą Vokietijoje ir dabar dairosi ankstesnių bičiulių, kadangi draugai yra svarbūs

parašė , 2013-11-07 17:30

Ką jūs darote, kai jūs turite per daug pinigų? Šiuo atveju man davė per daug pinigų, ir aš nusileidau traukinyje Vokietijoje su vyru, kuris žinojo, kas padaryti ir atsakymas, kurį jis davė man, stovėjo mane geroje vietoje.

Jis buvo draugas. Jis buvo tikras patikėtas draugas, kuris sugebėjo duoti garsinį patarimą ir patarimą.

Tai buvo 1973, ir aš buvau ant savo kelio į Antrą Europos Patrauklią Lyderių Konferenciją, Schloss Craheim, kuris yra šalia Schweinfurt, ir tai atsitiktinai rado traukinį nuo Frankfurto į Wurzburg ir Wetzhuasen.

Aš buvau pakviestas į šį svarbų rinkimą, kadangi buvo daug atsitikimo po visą Europą tuo laiku dvasinis kalbėjimas.
Šešios savaitės anksčiau Konferencijos draugas kvietė mane ir paklausė, jei aš kalbėsiu savaitgalio Konferencijoje Olandijoje anksčiau, negu Europos Lyderiai turėjo susitikti, ir paskui manęs paprašė kalbėti trys kartai sekmadienį Frankfurte, kuris vadovavo po kelių metų į jaudinančius vizitus į Vakarų Berlyną ir Rytų Berlyną ir toli viršuje šiaurinėje Rytų Vokietijoje į Naują Brandenburgą.

Viskas nuėjo taip gerai, kai aš sėdau į traukinį, kad važiuočiau į pietus į Wurzburg, ir buvo labai gerbtas David DuPlessis. Mes važiavome kartu. Aš palikau vieną draugų grupę, ir dabar aš buvau su kitu draugu ir buvau ant savo būdo susitikti viršuje su apytiksliai septyniasdešimt vyrų, kurie vedė žibintą įvairiose bažnyčiose ir kas tapo draugais per praėjusius metus.

Aš pasakiau mano sunkumo David DuPlessis. Olandijos draugai užmokėjo mano išlaidas ir davė man dovaną panašiai kaip ir trys grupės, su kuriomis aš kalbėjau sekmadienį Frankfurte. Dabar, kad būtų tikslus kiekvienas nemokėjo mano kelionės išlaidų, bet dovanos buvo dosnios.

Kiekvienas gali turėti sunkumą, jei pinigai yra traktuoti neteisingai.

David manė, kad aš moku visas savo išlaidas, kai aš sugrįžau namo į Škotiją, ir paskui jis patarė man nupirkti naują kostiumą todėl, kad jūs turite atrodyti tvarkingas, jei jūs esate viršuje priekinis kalbėjimas ir mokymas.

Tada, atvyko brangakmenis. Bet koks pinigų jūs išvykstate, padedate tai į Pasiūlymo Lėkštę pirmas sekmadienis, jūs grįžtate Škotijoje. Niekada nepalieskite aukso, ar garbės.

Tai buvo garsinis patarimas. Aš pasidalijau tuo su daugeliu žmonių per šituos praėjusius trisdešimt plius metai, ir tai gali išgelbėti vyrą nuo daug bėdos.

Mano klausimas dabar yra – kur yra tie žmonės, kurie tapo artimais draugais per šituos jaudinančius metus? Kiekvienas praranda prisilietimą. Kontaktas yra prarastas, ir keli gali tik perskaityti šituos straipsnius EzineArticles, ir būtų gerai atnaujinti ankstesnes draugystes su tais, kas yra vis dar gyvas. Oh, aš žinau, kad keli ėjo namo, kad būtų su Kristumi Jesus, ir tai galbūt nėra viskas tai, anksčiau negu aš išsirengiu į tą dvasinę kelionę.

Draugai yra svarbūs ir taip, kuris mes atsitiktinai prarandame prisilietimą tiesiog todėl, kad mes gyvename užsiėmęs gyvenimas, ir mes pasitinkame naujus draugus.

Šiomis dienomis Odekolone ir Frankfurte ir Wurzburg ir Berlyne ir Naujame Brandenburge buvo reikšmingi laikai man ir kitiems taip pat ir jei šis vidurkis gali suburti ankstesnius draugus, negu tai įvykdys kažką ganėtinai reikšmingo ir svarbaus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>