Sex prekės: elektroninių parduotuvių gausa ir prekybos bei pristatymo metodai

parašė , 2013-05-17 12:21

Lietuvoje pastaraisiais metais atsirado be galo daug elektroninių parduotuvių, prekiaujančių sekso prekėmis. Visų jų klientų viliojimo būdai yra skirtingi. Vienos klientus vilioja nemokamu prekių pristatymu, kitos pigiu asortimentu, trečiosios – unikaliomis prekėmis, ketvirtosios – dovanėlėmis ir taip toliau. Tik nuo el. parduotuvės savininko priklauso, kokią strategiją jis pasirenka. Pastebima, kad daugelis parduotuvių lygiuojasi viena į kitą ir siūlo daugmaž panašias prekes ir jų pristatymo sąlygas. Sex prekės parduotuvėse sudėliotos aiškia tvarka, kad užklydęs čia klientas rastų tai, ko nori. Prekes klientas gali susidėti į krepšelį, o užsakymą patvirtinti ir pinigus sumokėti vėliau.

Sex prekėsSekso prekių el. parduotuvėse apsipirkti verta dėl kelių priežasčių. Pirma, galima įdėmiai apžiūrėti prekių asortimentą, palyginti prekių charakteristikas. Pavyzdžiui, jei perkamas vibratorius, norima už optimalią kainą įsigyti patvarią ir kokybišką prekę. Kartas sumokama tik už vardą, o kartais mažiau žinomo ženklo analogiškos kokybės prekė gali kainuoti net šimtu ar net keliais šimtais litų pigiau. Antra, sex prekės dažniau parduodamos su nuolaida, nes pardavėjai sutaupo nemažai lėšų. Jiems nereikia nuomotis ar pirkti patalpų seks prekių parduotuvei įrengti, nereikia mokėti komunalinių mokesčių, samdyti darbuotojų ir taip toliau. Kitas niuansas – el. parduotuvės sulaukia kur kas didesnio klientų antplūdžio. Įprastos sekso prekių parduotuvės gali išsilaikyti tik organizuodamos savo patalpose mergvakarius, bernvakarius, ekskursijas, kitus renginius, susijusius su sekso tematika. Grįžtant prie el. parduotuvių populiarumo reikėtų pridurti, kad čia perkant prekių už numatytą sumą, prekės pristatomos visiškai nemokamai. Yra galimybė rinktis kurjerio arba Lietuvos pašto pristatymą. Kurjeris prekes jums patogiu laiku visuomet pristato į namus, o prekės, siunčiamos paštu, dažniausiai iš pašto ir atsiimamos.

Beje, kai prekes į namus pristato kurjeris, jam galima atsiskaityti grynaisiais pinigais. Juk nutinka atvejų, kai pinigų banko sąskaitoje tiesiog nėra, taigi šis būdas – taip pat patogus. Užsakytųjų prekių pristatymo galima tikėtis jau po 1-2 darbo dienų. Sex prekės be išimtinių atvejų pakuojamos į niekuo neišsiskiriančias kartono dėžutes, nedekoruotas jokiais lipdukais ar užrašais, tad visiems perkantiesiems konfidencialumas garantuojamas. Nereikėtų manyti, kad sekso prekes perka tik netradicinės orientacijos žmonės ar tie, kurie mėgsta ekstremalius sekso žaisliukus – antrankius, botagėlius, kūno kojines ir panašiai. Šiose parduotuvėse ką įsigyti ras ir labai konservatyvios poros, nemėgstančios miegamajame eksperimentuoti. Aišku viena – įsigijus sekso žaisliukų, garantuojami nauji pojūčiai ir aistros bei energijos antplūdis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>