Ryanair bilietų taisyklės: kokios jos?

parašė , 2015-02-08 23:37

Šiandien keliones galima susiplanuoti tikrai geromis kainomis, ir vienas dažniausių pasirinkimų – tai Ryanair skrydžių bendrovė, kuri visada gali pasiūlyti pačias geriausias skrydžių kainas. Vis dėlto, nors ši skrydžių bendrovė yra pasirenkama gana dažnai, neretai kyla klausimas, kokios yra Ryanair bilietų taisyklės, taiga, kokios jos?

Ryanair bilietaiVisų pirma, gana dažnai yra teiraujamasi, kaip galima būtų įsigyti lėktuvo bilietus, ir tai padaryti visada yra labai paprasta: jums tereikia susirasti tokią internetinę svetainę, kurioje yra parduodami šios skrydžių bendrovės lėktuvų bilietai, ir, pasirinkus tinkamiausią variantą, bilietus galėsite apmokėti kredito kortele arba bankiniu pavedimu.

Kartais iškyla tam tikros nenumatytos aplinkybės, ir yra teiraujamasi, ar skrydžio bilietai gali būti grąžinami. Deja, tokios galimybės nėra, tačiau galima pakeisti keleivio vardą bei pavardę arba bilietus pakeisti kitais, tačiau neretais atvejais tam taikomas mokestis gali būti kur kas didesnis nei pačių bilietų kaina – juk Ryanair bilietų kainos visada yra tikrai nedidelės.

Dar vienas gana dažnai iškylantis klausimas yra tai, kokio dydžio ir svorio gali būti rankinis bagažas, ir jis neturėtų viršyti šių matmenų 55x40x20 cm bei 10 kg svorio. Keleivių patogumui šiandien galima taip pat pasiimti ne didesnę nei 35x20x20 cm matmenų rankinę, kuri nebūtinai turi būti dedama į rankinį bagažą. Tai tikrai labai patogu, ir tokie keitimai, tikėtina, buvo daryti dėl to, kad dabar dalis rankinių bagažų keliauja bagažo skyriuje, ir už tai nereikia mokėti papildomai. Ar jūsų rankinis bagažas bus salone, ar bagažo skyriuje, tai sužinosite prieš pat skrydį.

Ryanair bilietų taisyklės leidžia priskirti tam tikras vietas lėktuve, ir tai gali būti atliekama likus savaitei iki skrydžio, kuomet yra atliekamas check-in’as. Vietos lėktuve yra priskiriamos atsitiktine tvarka, tačiau, tenka pripažinti, kad tai yra tikrai labai patogu: laipinant į lėktuvą jums tikrai neteks skubėti ar brautis per minią, kad galėtumėte atsisėsti kartu su savo bičiuliais ar šeimos nariais, kurie keliauja kartu. Jums tereikės susirasti priskirtas vietas lėktuve, ir už tai jums nereikės mokėti papildomai.

Taigi, Ryanair bilietų taisyklės yra pakankamai paprastos, ir norint gauti daugiau informacijos apie skrydžio taisykles, visada galite pasižvalgyti internetinėse svetainėse, kuriose yra parduodami šios skrydžių bendrovės bilietai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>