Reikšmė meilės draugystėje

parašė , 2014-10-05 11:55

Mes sakome, "Geriausi draugai amžinai!" Mes turime draugystės grupes. Mes tempiame kiekviename kitų drabužius. Mes kuriame gražius daiktus kartu; taip mes turime vieną meilę ir tikrą draugystę.

Tikri draugai niekada nepaleidžia, net jei jie kovoja. Jie panėšėja į vaikus, kurie kumščiuoja ir apkabina. Jie panėšėja į seseris, kurios šukuoja kiekvienus kitų plaukus po limpančios gumos ant to. Jie panėšėja į brolius, kurie spardo kiekvieną kitų asilą ir vėliau pagelbėja. Jie yra draugai, kuriuos po kovos sudaro, atleiskite, ir priimkite vieną kitą vėl. Tikri draugai nepasiduoda ant vieno kito. Jų draugystė niekada nepasibaigia. Tai klesti geri vaisiai aplink tvorą, šalia ir net tolimas.
Tikrinkite šitas mintis ant meilės draugystėje:

Padarykite naujus draugus, bet sulaikykite seną. Kiekvienas yra sidabrinis ir kitų auksas. (sena daina), Leidžia ten nebūti jokia pagieža. Sakykite tiesą savo draugui. Jauskite tai, kuriuo jūsų draugas negali kalbėti. Priimkite ir supraskite vieną kitą. Neužmirškite įspėti, dėl tada klaidoje, abu pasimokys ir būti taisomi. Būkite dosnus geraširdiškume. Nekaskite kapų. Akcijos vanduo ir sausainiai. Išvaduokite vieną kitą.

Išleiskite vieną kitą klestėti kaip aitvaras, skrendantis aukštai, bet kaip bangos, besibučiuojančios žemyn.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Iš tikrųjų, mes esame visi palaiminti su draugais. Kai aš buvau jaunas suaugęs ir profesionalas, aš buvau palaimintas su daugeliu, ir aš turėjau du geriausius draugus, kurie pasiliko su manimi nepaisant sunkumų. Aš nevadinsiu jų, bet jų vardai yra graviruoti mano širdyje. Gali jie atleisti mano trūkumą ir abejingumą. Gali jie, taip pat, žino, kad aš niekada neabejojau jų meile, nei išdaviau, net jei laikas atskyrė mus; ar gyvenimas ar mirtis privertė mus būti toli nuo vieno kito.

Mano Biblijos įsimintiniausios vietos atsimena Matthew, 18 Skyriaus Eilėraštį 19-20.

Aš taip pat sakau jums tai – jei du jūsų susitarsite čia ant žemės dėl kažko, kurio jūs klausiate, mano tėvas danguje padarys tai jums.

Kadangi, kur du ar trys susirenka todėl, kad jie yra mano, aš būsiu teisus ten tarp jų.

Meilė draugystėje yra ištikimybė, pagarba ir ta meilė ieškojimas laukimo nieko, bet Dievo grakštumo ir meilės. Tai juokiasi kartu, verkiant kartu ir priverčiant daiktus įvykti kartu. Tai niekada nesibijo, nei apgavimas, bet džiaugiasi greta tiesos.

Galbūt, geriausiai visų, reikšmė meilės draugystėje yra tuo, ką šventa Biblija sako.

"Išleiskite ten būti taika ant žemės ir išleisti tai pradėti nuo manęs!"

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>