Paskolos

parašė , 2014-01-13 09:45

Dažnam mūsų yra tekę susidurti su gana nemalonia situacija – pritrūksta pinigų tuomet, kai jų labiausiai reikia. Tokiu atveju tenka sukti galvą, iš kur būtų galima pasiskolinti, ir prašyti pagalbos artimųjų gali būti labai nemalonu. Tokiu atveju bene geriausia išeitis – paskolos, kurios gali būti suteikiamos ilgesniam ar trumpesniam laikui, priklausomai nuo situacijos.

PaskolosJei jums pritrūko gana nedidelės pinigų sumos, pavyzdžiui, kelių šimtų litų, tokiu atveju galima pasiimti vadinamąjį greitąjį kreditą, kuris gali būti grąžinamas jau po poros savaičių ar mėnesio. Žinoma, turite būti užtikrinti, kad tikrai pavyks grąžinti pasiskolintą sumą laiku. Greitieji kreditai paprastai suteikiami asmenims, kurie yra pilnamečiai, gauna reguliarias pajamas ir neturi pradelstų įsiskolinimų praeityje. Jei matysite, kad nepavyksta kredito grąžinti laiku, jį paprastai galima prasitęsti, sumokant nurodytą pinigų sumą. Jei to nepadarysite, už kiekvieną pradelstą dieną bus skaičiuojami delspinigiai, ir jei kurį laiką nesumokėsite reikiamos sumos, jūsų duomenys bus įkelti į skolininkų bazę, kur duomenys bus laikomi net iki 10 metų, o tai reiškia, kad jums gali nepavykti skolintis ateityje. Taigi, prieš skolinantis apsvarstykite, ar tikrai pavyks gražintipasiskolintą sumą laiku.

Jei prireikia didesnės pinigų sumos, pavyzdžiui, kelių tūkstančių litų, tokiu atveju jums gali pagelbėti ilgalaikė paskola, kuri gali būti suteikiama iki poros metų. Jums kas mėnesį reikės sumokėti nurodyt pinigų sumą. Tokios paskolos suteikiamos gana paprastomis sąlygomis, tačiau vertėtų apsvarstyti, ar tikrai įstengsite kiekvienąįmoką sumokėti laiku. Nereikėtų pamiršti, kad jei vėluosite sumokėti mėnesinę įmoką, jums bus skaičiuojami delspinigiai už kiekvieną pradelstą dieną, ir kartais gali susidaryti visai nemenka pinigų suma. Jei jausite, kad negalėsite sumokėti įmokos laiku, susisiekite su įmonės, išdavusios paskolą, konsultantu – tikėtina, kad kart atrasite sprendimą, ką daryti toliau.

Nors paskolos teikiamos gana paprastomis sąlygomis, tačiau atminkite, kad tai yra finansinis įsipareigojimas, ir jei skola bus negrąžinta laiku, tai gali sudaryti sunkumų ateityje: pavyzdžiui, jei planuosite pasiimti būsto paskolą ar pirkti išsimokėtinai, bus tikrinama jūsų kredito istorija, ir jei jūsų duomenys bus skolininkų bazėje, tai gali sudaryti keblumų. Taigi, prieš skolindamiesi įvertinkite savo realias galimybes grąžinti pasiskolintus pinigus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>