Padarykite tai – praktinis vadovas jūsų svajonių pragyvenimo

parašė , 2017-10-01 07:57

Mano aistra yra "Proto Valdžia" ir suprantantis, kaip smegenys gali padėti mums mūsų svajonių pragyvenime. Mes galime padaryti tai, prijungdami į mūsų savus išteklius, keliu, kuris įgalina tai įvykti daug lengviau. Praktika kaip NLP, vizualizacija, tvirtinimų kartojimas, ir tikėjimas padeda mums. Mes turime žinoti, kad patogumo zona gali apgauti mus su nežinomo baime.

Aš norėčiau įvesti knygą, pavadintą, "Daro Tai Vadovas Pragyvenimo Jūsų Svajonių" John-Roger ir Peter McWilliams. Tai yra tų pačių autorių kaip paklausus, "Jūs Negalite leisti sau Prabangos Neigiamos Minties"
" Padarykite Tai" yra didžiąja dalimi praktinis vadovas pragyvenimo jūsų svajonių ir ima jus per stadijas rasti jūsų iš tikrųjų įvykdymo tikslą gyvenime; ieškojimas jūsų ilgų paliktų svajonių ir apsispręsdamas, kurie yra vis dar svarbūs dabar, todėl padėdami jums sukurti pasitenkinantį gyvenimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tai aiškina, kaip jūsų patogumo zona turbūt sulaiko jus; kaip jūs turbūt reaguojate gyvenimui su taisyklėmis, neišmestomis nuo vaikystės; ir kaip klestėti kaip suaugęs. Kaip pripažinti pasiteisinimą to, kad už, kad nebuvo gauti padaryti daiktai ir kaip buvo liautas naudoti juos ir atidėlioti.

Meskite savo patogumo zonai iššūkį ir pakeiskite Jūsų gyvenimą!

Jūs atrasite, kaip panaudoti nepatogius baimės, kaltės, ir pykčio elementus, kad sukurtumėte energiją tam, kad įgalintumėte jūsų svajones, nesunaikindamas juos. Sužinokite, kaip tapti įsimylėjęs apie jūsų svajonių kūrimą, užuot leidęs juos bėgti ar pūliuoti kaip giliai susodinti nusivylimai likusiai daliai jūsų gyvenimo.

Knyga atrodo tikras kapas, bet yra lengvas, perskaitytas, užpildytas daugelio citatų, kuriomis jūs galite ar mėgautis, kaip jūs einate toliau ar susispaudžiate ant kelionės mėsos. Kas yra jūsų svajonės bet kokiu būdu, jūs žinote, ar jie buvo sutramdyti taip ilgai, jūs užmiršote? Tai padės jums rasti jūsų teisingą kelią. Mano svajonė turėjo įkurti interneto verslą, kadangi laikas ir vietos laisvė spaudė norus. Aš dabar dirbu, iš visur apimdamas žiemojantis saulėtoje Ispanijoje ir vasaros, praleistos anglų užmiestyje.

Jei darbas namie yra viena iš jūsų svajonių filialo rinkodaros, galėjo būti atsakymu. Su pagalba ir vadovavimu mentoriui ir kraunančių pumpurus verslininkų grupės draugyste, jūs turėsite pagalbą ir palaikymą po ranka. Jums tiktai reikia pagrindinių kompiuterių įgūdžių, kad pradėtumėte, kadangi mokymas yra pateiktas kartu su puikiais produktais diapazone, kad sulaikytų jūsų klientus, augančius su jų palūkanomis ir pakartotų verslą jums.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Komerciniai puslapiai, antraščių elektroninio pašto šablonai ir daug pardavinėti patarimą bus pasiekiami, ir netrukus jūs galite uždirbti komisijas. Jūsų verslas užaugs pagal laiko pastangas ir įsipareigojimą, kurį jūs investuojate, prašom neatleisti boso iš darbo tik dar, bet laikyti saugumą jūsų darbo ir statyti jūsų verslą jūsų laisvame laike dvasios ramybei.

Pasitenkinimas pasiekti jūsų savą verslą yra didžiulis ir jei tai yra viena iš jūsų svajonių, tik Daro Tai! Vėl aš sakau iššūkį jūsų patogumo zona, kad pakeisčiau jūsų gyvenimą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>