Nepaprastas lyderis – knygos recenzija

parašė , 2013-10-09 08:50

Prie: Mike Murdock (2006)

Tarptautinis standartinis knygos numeris 1-56394-154-6

Knygos Kaina: 15$

Vadovavimo Išmintis

Daktaras Mike Murdock yra didžiuliame reikalavime kaip vienas iš labiausiai dinamiškų kalbėtojų Amerikoje šiandien. Daugiau kaip 14 000 auditorijų 38 šalyse lankė jo kampanijas ir seminarus. Jis yra pažymėtas autorius daugiau kaip 120 knygų ir yra apžiūrėtas kas savaitę tūkstančių ant jo televizijos programos, "Išminties Raktai su Mike Murdock."

Mūsų didybės atrakinimas

Mike Murdock duoda 31 raktus tam, kad atrakintų mūsų didybę kaip lyderiai. Jis dengia tokius punktus kaip, kasdieninis savipokalbio įprotis (Ch. 3), niekada nepriimdamas svarbių sprendimų vienišų (Ch. 5), įsisavindamas išėjimo meną (Ch. 18), identifikuodamas, kas mes turime tą kitų reikalingumą (Ch
21), sėdamas paslaugą (Ch. 27), kvailių išvengimas (Ch. 30), ir daug daugiau!

Lyderiai aktyviai apsikabina pakeitimą, kad įvykdytų jų tikslą

Mike Murdock nesumyšta atkreipti į lemiamus klausimus dėmesį su drąsia ir tikslia žinute. Aiškus įpjovimas ir nurodė, tvirtinimai nepalieka jokios vietos dėl nesusipratimo. Mikrofonas nurodo į Pamaldžią išmintį kaip mūsų šaltinis išsivystymui ir pasisekimui, pareiškimui, "Jesus asmuo ruošia jus amžinybei. Jesus principai ruošia jus Žemei."

Pono Murdock žodžiai įkvepia asmeninį veiksmą. Jis atkreipia dėmesį į dienos režimus, pranešimą, "Reikšmingi lyderiai stato savo kasdieninę darbotvarkę aplink jų Užduotį. Jų sąrašas ir jų planas yra visiškai sutelkti ties jų Užduoties baigimu." Jis skatina skaitytojus tapti proaktyvus į jų tikslą (užduotis).

Skaitytojai gali būti sukrėsti Murdock tiesioginės kalbos. Jo tikslas įšvirkščia motyvaciją mūsų likimui. Jis įdarbina skaitytojus staiga, skelbdamas, "nėra jokio Plano B jūsų gyvenimui. Yra tiktai vienas planas… vienas Meistro Planas Kūrėjo, kuris padarė jus. Nesvarstykite nieko kita kaip pasirinkimo." Jis yra aiškiai įsimylėjęs apie žmonių potencialą.

Mikrofonas kreipiasi į tinkamus vadovavimo raktus, kad sukeltų skaitytojus. Jis parodo, kad ištikimas lyderis yra savimotyvuotas, kaip, "Jei jūs iš tikrųjų ketinate pagaminti žymiai…, jūs turite studijuoti skatinimo paslaptį, savarankiškai… drąsindamas save savarankiškai… Jūs galite pasilikti pagrįstas… Liaukitės laikyti savigailesčio partijas. Niekas nelanko jų bet kokiu būdu."

Agitacija duoda motyvaciją! Murdock šmaikštauja, "Tūkstančiai nepasiseks… todėl, kad jie nenori padaryti pakeitimus."

Tapkite nepaprastu lyderiu

Mike Murdock pristato galingą įrankį tam, kad aprūpintų jo skaitytojus, kad taptų nepaprastais lyderiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>