Nemokamos valstybinės mokyklos vaikai turi dėvėti uniformas?

parašė , 2013-02-13 10:31

Visada bus argumentas ir prieš mokyklines uniformas. Bet nors uniformos atima iš vaikų savo individualumo ir eikvoja daug darbuotojų laiko nurodytų suknelės kodų reikalavime, aš esu už mokyklines uniformas dėl keturių pagrindinių priežasčių:

1. Uniforma savarankiškai yra šaltinis tapatumo ir aprūpina sutelktumo jausmą. Daugeliui vaikų, kurie tiki jų Vaikiški drabužiai pasiekimas, mokyklinė uniforma yra įtraukimo žymė; kažkas, kad girtųsi apie, didžiuotis ir jausti įgaliotą to rūbų dėvėjimą. Nėra nieko kaip galimybės gavimas dėvėti uniformą mokyklos, kuria ilgai žavėjosi ir norėjo sekti. Aš atsimenu, kada aš buvau šeštas ankstesnis, aš jaučiausi ypač sujaudintas su savo uniforma todėl, kad tai buvo truputį kitoks negu likusi dalis mokyklos. Mažas šiaudinis valtininkas kurį aš pakėliau kruopščiai ant Vaikiški drabužiai mokiniai galėjo dėvėti, pasakė pasauliui, kad aš buvau vyresnysis. Ir pasaulyje paauglių, užaugančių, toks kvailas ribų nustatymas, ypač nesant projektuotojo etiketėms, padėjo mums jausti daugiau suaugusio. Kiti mokyklos draugai turėjo duoti mums skolingą pagarbą taip pat, ir mes gėrėjomės tuo pašalinimu kaip privilegijuota grupė.

2. Uniforma nedelsiant išsiverčia be vaiko reikalingumo sujaudinti dėl, kas dėvėtis kiekvieną dieną. Tai taip pat išlaisvina tėvą nuo būtinumo išleisti labai daug pinigų, padedančių vaikui neatsilikti nuo mokyklinio Joneses einamajame būde ir stiliuje. Tai mažina suknelės konkurenciją ir bent jau leidžia mažiau gerai – nuo vaikų jaustis įtraukta ir ant normalaus lygio su turtingais draugais ir bendraklasiais. Aš atvykau iš labai blogos šeimos todėl, kad mano tėvas mirė metai, aš pradėjau vidurinę mokyklą. Mano uniforma nebuvo tiktai prašmatnumas ir protingas, bet tai išgelbėjo mane nuo būtinumo dėvėti tuos pačius drabužius nuolat kiekvieną savaitę. Mano motina, dabar vienas tėvas su keturiomis burnomis, kad maitintųsi, negalėjo Vaikiški drabužiai skaičiaus drabužių man. Uniforma tapo netikėta laime. Nors daug dienų, aš taip pat negalėjau leisti sau priešpiečių, niekas nežinojo kad todėl, kad aš pažiūrėjau ir veikiau ne kitaip kiekvienoje kitoje pagarboje. Aš jaučiausi baisiai išdidus tuo, kuo aš buvau, būdamas duotas galimybę nueiti į vieną iš Jamaikos garsiausių vidurinių mokyklų, ir jaučiausi visiškai priimtas savo draugų ir bendraklasių.

3. Uniforma leidžia suvienyto tikslo prasmei vystytis, ypač konkurencijoje su kitu įkūrimu. Jei niekas negalėtų pasakyti, kas buvo jų komandos dalis, todėl, kad kiekvienas dėvėjo tai, ką jie mėgo, ji nesukels tokio nuožmaus Vaikiška avalynė mokyklinė uniforma atriboja teritoriją ir prisijungimą ir aprūpina didelę prasmę tikslo, pasididžiavimo ir abipusio palaikymo komandos nariams. Tai yra taip pat fantastiškas jausmas, kai viena uniforma laimi per kitą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>