Ne daugiau pirmadienių (išplėstas leidinys) – knygos recenzija

parašė , 2013-06-27 13:55

Prie: Dan Miller (2008)

Tarptautinis standartinis knygos numeris 978-1-4000-7386-3

Knygos Kaina: 27,95$

Žinoma žiniasklaidos kaip numesti svorio asmenybė

Dan Miller yra šeimininkas savaitinio radijo vaidinimo ir dažnas svečias per radiją ir televiziją, apimdamas Dave Ramsey Show, Verslininko Žurnalo radiją, PBS, CBS, CBN, TBN, Paniurusį Radiją, ir daugelį kitų. Jis yra gyvenimo treneris ir knygos autorius, "48 Dienos į Darbą Jūs Meilė." Tūkstančiai turi jo populiarų podcast, "48 Dienos."

Geresnio darbo gyvenimo planas

Dan Miller turi savo planą geresnio darbo gyvenimo dvylikoje skyrių, su ištekliais ir siūlytu skaitymo sąrašu. Jis aptaria sekantį: negalvokite kaip tradicinis tarnautojas (Ch. 1), išleiskite savo kasdieninį darbą rodyti jūsų patį tikslą (Ch
2), būkite saugus (Ch. 6), suraskite darbą, kuris tinka (Ch. 8), gyvas su aistra, tikslu, ir nauda (Ch. 12).

Žengimas į didesnį užėjimą pas darbą

Dan Miller nerašo su pakylančiu stiliumi, išdėstydamas "… niekada anksčiau, negu turės, mes turėjome labai daug galimybių paimti mūsų karjerų formos kontrolę. Niekada anksčiau neturi potencialo tam, kad įvykdytų darbą ir teisingą turtą, serveriu talpinimas būtą didesnis." Jis tada sukelia su klausimais tokį, kadangi, "Yra jūs, kur jūs manėte, kad jūs būsite šioje jūsų gyvenimo stadijoje? Jūs einate namo naktį su reikšmės, tikslo ir pasiekimo prasme? Ką jūs norite pakeisti?"

Malūnininkas susitelkia ties pagrindinėmis neveiklumo, pranešimo priežastimis, "Nuogąstavimas ir nesaugumas tampa saviįvykdymu. "Ne, aš negaliu padaryti to todėl, kad aš neturiu pakankamai talento, pinigų, laikas, ar intelektas. "" teisinga, kad, ties kuo mes susitelkiame, mes pasiekiame!

Visur šiame darbe, Dan Miller kursto skaitytojus su skambučiu paskolos revoliucionierius buvimui. Jis išdėsto, ", Jei Jūs būsite Revoliucionierius, Jūs Būsite… Pripažinkite, kad jūsų gyvenimas kalba už jus… Žr. galimybes, kur kiti mato kliūtis…"

Malūnininko organizacija progresuoja į klausimus, atkreipdama į pasisekimo potencialą dėmesį. Jis klausia, "Kas yra mano aukščiausi kompetencijos rajonai? Kaip jie verčia į perkamus įgūdžius? Kokį verslą aš galėjau sukurti, kad kapitalizuočiau…?"

Kadangi Dan progresuoja, jis atskleidžia daugiau raktų, kad ilgintų skaitytojus į geresnę darbo tikrovę. Jis pristato, "Tikėjimas yra toks, kad neapčiuopiama sudedamoji dalis, kuri perkelia asmenį pro pradinį planavimą ir atkaklumą." Taip pat, "vienintelis faktorius, kuriuo nepaprastai sėkmingi žmonės turėjo bendrai buvo, kad jie visi darė kažką, kurį jie mėgo." Mes galime taip pat!

Nepaprastas darbo gyvenimas

Dan Miller ruošia skaitytojus, kad mindytų iš įprasto darbo pasaulio ir į nepaprastą darbo gyvenimą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>