Nauji turtuoliai

parašė , 2013-03-15 18:12

Keturių valandų Darbo Savaitė (T4HWW) autorius Tim Ferriss.

Trumpa Tim Ferriss knygos reziumė.

Ferriss naudoja akronimo REIKALĄ keturiems svarbiausiems skyriams jo knygoje. atgalines nuorodos Akronimas reiškia: Apibrėžimas, Pašalinimas, Automatizavimas, ir Išlaisvinimas. Be to, Ferriss daro pastabą, kad, jei kažkas turi reguliarų darbą, žingsnių užsakymas bus DELA, NETURĖS REIKALO.

Apibrėžimas ketina suvokti tai, ko asmuo nori, užbaikite nuogąstavimą, pažiūrėkite pro visuomenės "laukimą", užsibrėžkite tikslus, ir suvokite tai, ką jis iš tikrųjų kainuoja, kad pasiektų, kur asmuo nori nueiti.
Pašalinimas yra apie laiko vadybą, ar greičiau apie ne vadovaujantis laikas. Tai pasiekiama vartojant Pareto Įstatymą, paprastai pavadintas 80/20 taisykle (80 % jūsų pašalpos atvyksta iš 20 % jūsų pastangų), kad susitelktų tiktai ties tomis užduotimis, kurios aukoja daugumą pašalpos, ir naudojančio Parkinson Įstatymas (darbas plečiasi, kad prisipildytų, laikas, pasiekiamas jo baigimui), kad kontroliuotų laiką paskolos bedarbiams išleido darbą. Ferriss sako, yra skirtumo tarp efektyvumo ir efektyvumo. Knyga pabrėžia efektyvumą.

Automatizavimas yra apie atsinaujinančio, automatinio pajamų šaltinio statybą. Tai apima techniką toks kaip; lašo vežimas, automatizavimas, Google AdWords ir AdSense, ir outsourcing funkcijos ir darbo vietos Virtualiems Padėjėjams nuo besivystančių šalių, kad išvaduotų asmeninį laiką.

Išlaisvinimas yra sėkmingas automatizavimas gyvensenos ir išlaisvinimo nuo automobiliu supirkimas Vilniuje geografinės vietos ir darbo.

Aš perskaičiau atidžiai knygą per dienas, ir pagrindinės mintys yra:

Principai – gyvenimo filosofija! Užsibrėžti tikslai ir tikslai.

Laiko Vadyba – Tampa efektyvesnė. Didžiausias laiko wasters, būdamas; trūkumas empowerment, Laikas, praleisdamas ir Daug darbo reikalaujantis veiksmas, kuris nepasiekia jūsų tikslo. Jis aptaria elektroninį paštą gylyje.

Valdykite žmones ir procesus.

Sukurkite pajamų mašiną.

Yra tam tikri iššūkiai Ferriss plano įgyvendinime:

Jūs turite apibrėžti tai, ko jūs norite, ir tai nėra lengva!

Jūs turite sugebėti susisiekti ir išmokti pasakyti ne teisingą kelią.

Jūs turite būti sutelktu ir darbštus, ir jūs turite tiktai dirbti ties būtinomis užduotimis.

Jūs turite būti nuovokiu asmeniu, kuris gali apsispręsti, jei jūs tampate Naujais Turtuoliais.

Išvadoje, puikiame įžvalgume vienos asmenų kelionės į skirtingą gyvenseną. Tai yra viskas apie, kaip pasiekti 4 valandų darbo savaitę…. Taip! Aš pasakiau 4 valandų darbo savaitę. Aš rekomendavau knygą žmonėms, kuriuos aš pažįstu, taip gaukite kopiją ir skaitykite, kaip jūs galite paimti kontrolę savo gyvenimo ir tapti vieneriais iš "Naujų Turtuolių".

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>