Nauja knyga tiria įrankius, turėjo pastatyti ar taisyti jūsų santuoką

parašė , 2017-07-11 21:35

Dinamiškos Santuokos Atradime, autoriaus atsakymai Joy Peterson viršuje išeina iš pirmų degančių klausimo skaitytojų, turės: "Kodėl kita knyga apie jūsų santuokos gerinimą?" Joy supranta šį klausimą, perskaitęs begalines knygas santuokoje per ketvirčio šimtmetį, ji buvo įvykdymas psychotherapist ir daugiau kaip trisdešimt metų kaip žmona. Ir ji teisėtai klausia, "Kaip gali būti, kad net po milijonų žodžių, parašytų apie temą, skyrybų norma vis dar pasiekia 50 procentų, kadangi tai turi praėjusį pusiau šimtmetį?"

Džiaugsmas pažymi, kad net tikėjimo poros nepasiseka santuokoje taip dažnai kaip kiti. Iš tikrųjų, ji išvystė Atradimą Dinamiškos Santuokos programos iš pradžių jos savoje bažnyčioje, kai tai tapo užvaldyta reikalingumu porų, besitariančių
Su keliomis kitomis senomis vedusiomis poromis, Joy pradėjo programos kūrimą, kad pritaikytų poreikį porų, ir ši knyga natūraliai užaugo iš programos. Dabar, net jei skaitytojai negali asmeniškai paimti Dinamiško Santuokos kurso Atradimo, jie gali turėti naudos iš Džiaugsmo išminties ir patirties, skaitydami šią knygą kartu. Dėl įtrauktų pratimų, Džiaugsmas rekomenduoja, kad kiekvienas asmuo santykyje turėtų jo ar jos savą knygą, tokiu būdu jie gali dirbti per tai kartu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Galbūt reikšmingiausia šios knygos dalis yra tai, stato prašymo kryptimi, kad poros parašytų santykio sutartį. Knyga yra tada padalyta į dvylika skyrių, kiekvienas skirtas skirtingam tos sutarties aspektui, kadangi tai susiję su santykiu. Skyriai apima Vertes & Viziją, Partnerystę & Bendradarbiavimą, Sveikatą & Gerą būklę, Dvasinę & Religingą, ir keli daugiau. Poros turi atvykti į sutartį dėl visų šitų rajonų, toks kaip tada, kai bus kiekvienas poros pratimo narys, tokiu būdu vaikai yra stebėti, ir teisinga abiem nariams, ar kuo vertės bus jie turėti ir sutikti perduoti jų vaikams.

Džiaugsmo valstybės dėl Verčių punkto, "Jei sutarties Verčių punktas turi turėti kokią nors tikrąją jėgą, abipusis atsakingumas yra pagrindinis į savo pasisekimą. Viena iš taisyklių, kurias jūs turėsite priimti yra sutartis, kad kiekvienas partneris yra atsakingas, kad parodytų sutarties pažeidimus. Ištirkite kartu, ką formos atsakingumas paims." Santykis gali tiktai dirbti, jei žmonės sutinka, ir didžiosios dalies santykio problemų atvyksta iš žmonių, darančių prielaidas ar neišdėstančių, ko jie nori santykyje, tokiu būdu aš manau, kad Džiaugsmas yra ir išmintingas ir praktinis turėjime porų darbo jų santykio sutarties nurašyme, kad įsitikintų, kad jie iš tikrųjų yra ant to paties puslapio.

Aš ypač įvertinau daug pavyzdžių, ir istorijos knygoje turėjo papratimą iliustruoti padarytus punktus. Džiaugsmas atskleidžia, kaip kartais žmonės yra blindsided santykyje dėl prielaidų. Pavyzdžiui, ji pasakoja istoriją moters, kuri paskelbė, kad ji norėjo skyrybų, net nepaisant to, kad jos vyras aiškiai mylėjo ją. Kai situacija buvo ištirta, pasirodė, kad ji jautėsi neįvertinta todėl, kad jis niekada nenupirko jos, ko ji paklausė jos gimimo dieną ar Kalėdas. Tai galėtų atrodyti šiek tiek nereikšminga keliems, bet tai tarnauja kaip pavyzdys to, kaip nenustatytas laukimas ir nepateisinamos prielaidos ir ant žmonos, ir ant vyro dalių gali sukelti problemas santykiui.

Džiaugsmas taip pat siūlo sąrašą "Taisyklių ir Nurodymų" sėkmingai ir galinčiai keistis patirčiai. Aš suradau daugelį šitų taisyklių būti nuostabus, bet visada teisingas ir dažnai puikiai insightful. Tik keli iš jų yra:

• Niekas nenugali, jei visi nenugali, ir niekada kito sąskaita. • Sąžiningumas apima sakymą jūsų tiesos šį momentą, tinkamas šiai diskusijai, ne paslėptai praeičiai. • Stebuklai gali būti mažu poslinkiu perspektyviniame supratime kažkieno požiūriu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Šioje trumpoje apžvalgoje, aš negaliu paminėti visko apie Dinamiškos Santuokos Atradimą, bet aš būsiu šalia posakio, kad aš suradau daug naudingos nuostabos knygoje. Aš ypač maniau, kad diskusija apie vaikų auklėjimą buvo vertinga, ir paskutinis skyrius ant giminės ir draugų yra paprastai pražiūrimas kitose santuokos knygose. Džiaugsmas daro gerą punktą, kad įstatymuose, seneliai, netikri tėvai, ir net geriausi draugai yra visi apimti iki tam tikro lygio santuokoje ir padeda nustatyti jos pasisekimą ir nesėkmę, tokiu būdu poros turi išaiškinti, kaip jų santykis egzistuoja visų šitų nusitęsusių santykių viduje.

Jei jūs perskaitėte visas kitas santuokų knygas ir nesuradote juos naudingas, tai Dinamiškos Santuokos Atradimas gali būti atsakymu, kurio jums reikia, jei jūs ir jūsų sutuoktinis norite atiduoti darbą darbo, ir jei jūs neperskaitėte jokių kitų knygų, jūs taisytumėtės pradėti nuo šio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>