Nauja knyga siūlo sudedamąsias dalis sklandančiam dvasiniam gyvenimui

parašė , 2017-05-07 19:09

Apsauga Davis nauja knyga, Kylanti iš vidaus padarytas mano širdis ir siela, pakyla, kadangi aš perskaičiau tai. Aš perskaičiau daug inspirational ir savipadedu knygoms per tuos metus, bet tuo metu, kai jie visi turi gerą patarimą, nedaugelis turėjo tokį manęs raminimo padarinį, kadangi ši knyga padarė. Davis mato didelį paveikslą gyvenimo ir visatos, ir paskui jis ardo tai skaitytojui į paprastas sudedamąsias dalis, kurios sudaro džiaugsmingą gyvenimą ir kelionę, į kurią žmonės turi išsirengti per gyvenimą. Aš galiu tiktai palyginti jo rašymą Gary Zukav išreiškiant turiniu ir tonu, ir aš kruopščiai mėgau skaityti knygą.
Davis kreipiasi į Skriejimą iš vidaus kaip recepto knyga, ir jis eina skaitytojas per dvylika sudedamųjų dalių, kurias jis dengia, tarp kurio yra Dėkingumas, Vaizduotė, Besąlygiška Meilė, Užuojauta, ir Laisva valia. Skyrius yra skirtas kiekvienai iš šitų sudedamųjų dalių taip pat kaip skyrių į kitus rajonus, kuriuos jis kviečia "seasonings". Kartu, jie veda skaitytoją į didelio gyvenimo ir jo tikslo paveikslo matymą.

Kai aš sakau "didelį paveikslą," aš turiu paaiškinti, kad aš nejaučiu, kad Davis kada nors pasidaro per daug metafizinis savo gyvenimo ir visatos diskusijose. Jis duoda praktinį patarimą ir tikro gyvenimo pavyzdžius visur, bet jis taip pat aiškiai pareiškia, kad yra daugiau į gyvenimą negu kasdienis pasaulis ir kad gyvenimas turi tikslą. Anksti knygoje jis išdėsto:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

"Jūs turite čia atrasti, kad jūs esate stebuklas ir tiesa. Jūsų gyvenimas yra išimtinai jūsų, bet jūs negyvenate jis išimtinai sau savarankiškai. Jūs turite čia būti naudingas paslaugos kitiems, taip pat. Atsiminkite, jūs esate prijungtas prie kiekvieno ir visko Visatoje. Kiekvienas Visatoje yra mūsų Dieviško Tėvo posakis. Būdas, kuriame mes gyvename yra mūsų Visuotinių Įstatymų interpretacija. Žinokite, kad niekas nevyksta atsitiktinai, niekas!"

Kadangi mes esame sukurti Dievo, kas svarbu, yra mūsų sielų kelionė, tokiu būdu jie plėtojasi ir tampa artimesni panėšėjimui į Dievą. Dalis mūsų tikslo, todėl, turi panėšėti į mūsų Dievišką Tėvą. Davis išdėsto šią tiesą ir aiškina, kaip mes galime įvykdyti ją, sakydami:

"Kad taptų kaip Dievas, mūsų požiūriai, įpročiai, ir požymiai turi būti nuoseklūs į Jo. Fondas kurį mes turime čia pastatyti yra meistriškumo, vientisumo, meilės, garbės, ir pastovumo fondas! Mūsų fondas turi padrąsinti, įgalioti, ir informuoti. Štai kodėl viskas, kurį mes tariame, viskas mes protiškai kuria, ir kiekviena fizinė egzekucija turi vesti mus arčiau į Jo panašumą ir atvaizdą! Todėl, mes turime pakeisti visus mūsų blogus įpročius į gerus vieno dolerio banknotus."

Davis rašo būde, kad net senas dvasingumo studentas suras regeneraciją ir malonus, bet į didelę knygos dalį atkreipia dėmesį jaunesnių skaitytojų kryptimi. Davis nori, kad skaitytojai suprastų ir manytų, kad gyvenimas turi reikšmę, ir jis yra labai aiškus, kad savižudybė nėra niekada kažko sprendimas; iš tikrųjų, dėl persikūnijimo, jei mes baigiame mūsų gyvenimus, mes turėsime tik pakartoti tą pačią patirtį, kol mes nepasimokysime iš jų todėl, kad mūsų sielų tikslas plėtojasi. Aš manau, kad ši knyga, ar bent jau šitie pasažai, turi būti pasidalinta su paaugliais ir daugiau nieko, kas galėtų manyti, kad savižudybė yra atsakymas į gyvenimo problemas todėl, kad tai aiškiai nėra. Ir Davis taip pat primena mus, kuriuos blogi momentai perduos ir yra tiek daug naudos gyvenime.

Tuo metu, kai mes turime pasimokyti ir užaugti per šį gyvenimą, Davis paaiškina, kad mes nesame reikšti, kad persekiotume materialius tikslus – jis kalba apie tai, kaip mes turime persekioti ne "amerikiečių Svajonę," bet "Visuotinę Svajonę." Jis taip pat prašo mus nepainioti "laimės" su "džiaugsmu" todėl, kad jie nėra tas pats daiktas. Laimė yra trumpalaikė, bet Davis sako, kad džiaugsmas yra mūsų prigimtinė teisė. "Džiaugsmas nėra kažkas, kas turi užaugti ir vystytis jumyse; tai jau visiškai išvystoma ir jūsų viduje. Tai buvo embedded jūsų dvasios viduje anksčiau jūsų atvykimo į šią planetą. Kad būtumėte džiaugsmingas, jūs turite atvykti į tą įsisąmoninimą, kad jūs esate pilnas džiaugsmo ir buvote pilnas džiaugsmo nuo jūsų pirmos dienos ant šios planetos (iš tikrųjų, kadangi jūsų dvasia buvo sukurta)."

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Davis poetiškas būdas išreikšti save nėra nuostabus kadangi jis taip pat parašė gražias poemas pradžioje ir kiekvieno skyriaus gale. Be to, jis siūlo įkvepiančias citatas kiekvieno skyriaus pabaigoje mums, kad apgalvotų ir išplėstų mūsų perspektyvas ir gyvenimo supratimą. Kartu, visi šitie komponentai kuria receptą, ir galų gale, teisinga puota sielai, alkanai maisto.

Bet kas, kas nori geresnio supratimo gyvenimo ir jo tikslo, taip pat kaip naudos ir perskaityto įkvėpimo, reikalingumo žvilgsnis ne toliau negu Apsauga Davis, Sklandantis iš vidaus. Aš esu įsitikinęs, kad po šios knygos skaitymo, jūsų dvasia ne tiktai pakils kaip mano, bet tai pasiliks skrydyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>