Nauja knyga moko skaitytojus, kaip nueiti nuo neigiamumo ir baimės į džiaugsmą

parašė , 2014-11-06 07:23

Brett Dupree parašė įkvėpimą, širdingą, ir iš tikrųjų susimąsčiusią knygą Džiaugsmingame Plėtime. Geras jausmui pavadinimas iš tikrųjų sako tai, visa ta knyga pasitiks jus, kur bebūtų jūs esate jūsų gyvenime ir rodote jums, kaip pajudėti už to, kas sulaiko jus taip, jūs galite patirti džiaugsmą ir didesnę wellbeing prasmę.

Džiaugsmas yra vibrational masto viršuje emocijų, su kitomis emocijomis kaip pyktis, baimė, ir depresija pagrinde. Užsidėdamas mintis nuo daugelio autorių ir dvasinių mokytojų, apimdamas tuos, kas mokytojauja apie Atrakcijos Įstatymą, Brett eina, skaitytojai per žingsnius turėjo pasiekti džiaugsmo valstybę. Palei kelią, jis pasakoja drąsias asmenines istorijas savo savų trūkumų ir kaip jis įveikė savo savą nuogąstavimą, nuo buvimo drovus aplink nepažįstamuosius, į prekybinį ryšį su datavimu, taip pat kaip pasakojimą apie pramanytą charakterį, pavadintą Tom, kuris yra ant ieškojimo švietimo, bet negali padėti prisiekti, kai jis yra nupjautas eisme
Su daug humoro ir daugiau energijos negu jūs galvotų, galėjo tikti knygoje, Brett tampa skaitytojo asmeniniu treneriu į didesnę laimę ir iš tikrųjų džiaugsmingą gyvenimo plėtimą.

Brett sava istorija yra įkvepianti todėl, kad jis įveikė tam tikras tikras kliūtis gyvenime, apimdamas gimstantis penkiolikos metų mergaitei, su stebėdamas jo tėvus išsiskiria, turėdamas reikalo su mirtimis mylimų vieno dolerio banknotų, ir jo savomis žemomis savipagarbos svarstomomis problemomis. Didžioji dalis to, ką jis praėjo, ir kurį jis supranta yra būdinga mums visiems, gali būti sujungtas su nuogąstavimu, kuris sulaiko mus. Brett moko mus, kaip įveikti baimę ir neigiamumą mūsų gyvenimuose, humoristiniuose būduose, kurie tampa atmintini ir pasiekia dalyko esmę.

Pavyzdžiui, aš mėgau jo apibūdinimą to, kaip baimė prasideda, kai vyras galėtų pabandyti kalbėti su priešinga lytimi:

"Kai jūs veikiate iš baimės, jūsų smegenys pradeda valdyti automatines programas, kurios yra jūsų pasąmonėje. Tai panėšėja į jus, yra kompiuteris, ir jūs valdote programas antrame plane tuo metu, kai jūs tęsiate dirbti. Štai kodėl jūs galite padaryti daiktus ir paskui norėti žinoti, kodėl jūs padarėte juos po to, kai jūs esate baigtas. Tai panėšėja į turėjimą kompiuterio programos, ir kai kažkas vyksta, kad jūs bijotės, programa pradės.

" Pavyzdžiui, jei jūs esate tipas, kas pasidaro drovus prieš gražias moteris, ir graži moteris kalba su jumis, jūsų smegenys bėgtų: BeautifulGirlTalkingToYou. šikšnosparnis. BeautifulGirlTalkingToYou. šikšnosparnis valdo executables, Šaltį. exe, Lookaway. exe, SaySomethingStupidBecauseSheMightLikeME. exe, ir paliktų perversmą de grakštumu YouShouldHaveSaidSomethingDifferentYouDummy. exe."

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Brett taip pat kalba apie tai, kodėl dauguma žmonių nepasiseka jų tiksluose todėl, kad jie yra motyvuoti baimės ar skausmo pavyzdžiui, žmonės nepasiseka, kai jie bando prarasti svorį todėl, kad jie yra motyvuoti skausmo, ne malonumo, ir tokiu būdu knygos tikslo dalis turi išmokyti žmones vietoj to, kad yra būdas gyventi, judant malonumo link, o ne tik toli nuo skausmo.

Neigiamumas ir reikalingumas nustatyti teigiamus ketinimus taip pat yra pagrindinė diskusijos tema. Pavyzdžiui, Brett išdėsto, kad mes kuriame neigiamus ketinimus, kurie tampa pagrindiniais tikėjimais, kurie tada laiko mus įsmeigtą gyvenimą:

" Jūs sąmoningai stiprinate ketinimą, kol tai netampa nesuvokiančiu ketinimu. Jūs daugiau neturite paskelbti fakto, kad sunkus eismas naikins jūsų dieną; jūs pastatėte nesuvokiantį ketinimą, kad, kai eismas yra sunkus, jūs būsite nuliūdintas. Įpročiai yra tik ketinimai, kuriuos jūs įstatėte į savo nesuvokiančias smegenis. Jūs taip pat kuriate ketinimus apie susitikimus būdami nuobodus, partijos būdamos šlubas, žmonės, nemėgstantys jus, darbo vietos būdamos sunkus surasti, pinigai būdami aptemptas, ir visi kiti ketinimai, kuriuos jūs nustatote per savo dieną, kad priverstumėte jus sugriauti."

Aš perskaičiau daug savipagalbos knygų, knygų apie Įstatymą Atrakcijos, ir inspirational knygų apskritai, bet aš maniau, kad Džiaugsmingas Plėtimas buvo teisingas gryno oro kvėpavimas todėl, kad tai parašoma kažko, kas iš tikrųjų žino tai, ką skaitytojas praeina išreiškiant baime ir savipagarbos svarstomomis problemomis, ir dar, Brett įveikė tas svarstomas problemas, kad taptų iš tikrųjų dinamiška jėga teigiamos energijos, ir jei jis gali padaryti tai, jūs – taip pat. Šios knygos skaitytojai išvyks nuo to su didesniu įvertinimu gyvenimui ir nekantriai laukiantis visų daugelio džiaugsmingų daiktų, tik laukdami, kad įvyktų jiems. Aš negaliu galvoti apie daug dar gyvenime, kuris atrodo geresnis negu "džiaugsmingas plėtimas" taip pagriebimas ši knyga ir pradėti ant likusios dalies jūsų gyvenimo, į kurį geras turi dar atvykti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>