Naikintuvo lakūnai ir draugai: tie, kas duoda ir rizikuoja

parašė , 2015-11-22 07:45

Šis rytas buvo malonumas, kai telefonas skambėjo, ir tai buvo mano skrendantis bičiulis ir geras draugas, daugiau kaip trijų su puse dešimtmečių, ant linijos. Aš galvoju apie jį dažnai, kadangi jis "buvo ten" kaip aktyviai įsitraukęs bičiulis metus.

Susitikdamas 1979 m. kovo 26-ąją, aš buvau jaunas pilotas tik 24 metai. Tai buvo pirma diena Naujo Nuomos Piloto Training Vakarų Avialinijų Mokymo Centre Los Andžele.

Mūsų fonas buvo taip skirtingas kaip naktis ir diena. Jis, papuoštas Naikintuvo lakūnas su dviem Įžymiu Kryžiaus medalių Skridimu, rizikavo savo gyvenimu, aukodamas daugiau kaip du šimtus misijų mūsų šalies laisvėje. Aš? Aš skraidinau Civilį lėktuvą be tam tikros grėsmės mano gyvenimui, nedarydamas jokio tam tikro įnašo į kitus
Skirtingai nuo to dabar, aš buvau liesas 170 svarų vaikas. Bet atgal tada, aš apsirengiau nebrangiu poliesterio kostiumu, kuris netiko tikra tiesa.

Sujaudintas, kadangi aš buvau samdomas – ant pagrindinės avialinijos, aš atsisėdau atviras klasės, tokiu būdu aš galėjau paimti – viskame, kas turėjo būti studijuotas. Buvo svarbu, kad aš sėdžiu viršuje priekis todėl, kad kažko dingęs be žinios tik nebuvo pasirinkimas. Dirbęs labai sunkiai septynerius ilgus metus, kad tapčiau vertintas šiam bauginančiam karjeros darbui, aš tik nenorėjau į "nesėkmę" mokyme.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Į klasę ėjo šis vaikinas, brandus bičiulis 34 amžiaus metai, dėvėdamas brangų eglutės rašto švarką ir vilnos kelnes, jo atgal sutirštinti plaukai, su pasipūtimu, kuris padarys John Wayne išdidų. Jis ėjo teisė viršuje ir pasakė tuojau pat, "pasprukite mano kėdė."

Sukrėstas, aš atsakiau atgal kvailai, "hm?" Tuo metu, kai aš įvertinau, ar aš galėjau whup jį ar ne. Laimei man, aš kontroliavau bet kokį blogą atsakymą. Tai nebūtų buvęs geras daiktas, kuris bus uždegtas pirma diena į naują darbą!

Ne daugiau turėjo mano protą, apdirbo šitas mintis, negu didelė šypsena susitiko jo veidą, kadangi jis pasakė, "tik apgaudinėjimas. Vyresnumo tikslais, seniausi vaikinai tradiciškai išsirikiuoja priekyje, ir jauniausi sėdi užpakalyje kambario. Aš esu Don." Tai buvo tikslus momentas, kurį mūsų draugystė pradėjo ir toks, kuris truko 36 metai.

Don buvo vėliau išrinktas iš jo perų, kad taptų FAA Paskirtas Linijos Tikrinimo Pilotas ir galų gale Svarbiausias Pilotas to, kas yra dabar viena iš pasaulinių didžiausių Avialinijų. Per jo daugelį metų avialinijoje, jis tęsė duoti jo šaliai kaip Orinis Nacionalinės gvardijos pilotas. Įdomiai, vienas iš jo draugų Sargyboje buvo garsenybė Dean Martin Jr., remiantis eskadros pilotas, kuris, tragiškai, žuvo per jo paslaugą.

Per metus ir paprastai per vėsius gėrimus, detalės jo karinės tarnybos į mūsų šalį išėjo, bet tik truputėlį laiku. Istorijos apimdamos praradimą remiančio piloto, kuris buvo jo kambariokas, kiti bičiuliai, kurie buvo prarasti, daugiau detalių darbo, kurį jis padarė, kad apsaugotų mūsų gyvenimo būdą, mūsų laisvę, ir mūsų šalį, buvo pasidalintos su manimi.

Aš, asmeniškai, esu dėkingas už savalaikius pasiūlymus, kuriuos jis paaukojo man ir mano šeimai, mažiems "smūgiams ir kumštelėjimams", jis turėjo, kuris nuėjo virš ir už to, ko kiekvienas galėtų laukti nuo kito žmogaus. Kaip brolis, Don visada ten "turėdavo mano nugarą," ir su kitų palūkanomis širdies gilumoje taip pat. Kas yra tai apie šį vaikiną, kuris priverčia jį atlaikyti pilną dviem pėdomis aukštą negu visi kiti?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Aš manau, kad tai yra nesavanaudiškas pasidalinimas ir pasiruošimas prisidėti prie kitų. Jis iš tikrųjų rūpinasi ir yra visada pasiruošęs su pagalbos ranka į jo Šalį, jo šeimą, ir jo draugams.

"Kortelė su užrašu, jūs esate tai," pasakė šis karinis didvyris mūsų šalies ir mano geras draugas, kadangi mes buvome apie padėti ragelį. Tai reiškia tiesiog, kad tai yra mano eilė paskambinti paskui, bet adymas, aš užmiršau pasakyti, "padėkokite jums už savo paslaugą, Laiminga Memorialinė Diena, ir padėkokite jums už jūsų mielą draugystę."

Aš turėjau vėl paskambinti jam, ir antro pasikalbėjimo baigime, aš pasiekiau, kad pasakyčiau, "kortelė su užrašu, jūs esate jis!"

Laiminga Memorialinė Diena tiems, kas davė, rizikavo visa tuo, bet vis dar duoti kitiems. Jūs esate tikras reikalas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>