Modernusis Asus X501

parašė , 2013-08-27 08:58

Asus X501a serijos nešiojamieji kompiuteriai – itin tvirti, su puikia ličio jonų baterija. Modernus, dviejų branduolių procesorius ir net 320GB mažasis diskas leis Jums nevaržomai naudotis kompiuteriu.

Asus X501a nešiojamieji kompiuteriai daugiau skirti darbui. Mažas, tik 2,1 kg sveriantis, bet tvirtas, nešiojamasis kompiuteris Asus X501a labai gerai sutvertas. 1366×768 pikselių ekranas nėra labai ryškus, tad nevargins Jūsų akių. Toks ekranas puikiai tiks naršyti internete, dirbti, ar žiūrėti video filmus.

Asus X501a nešiojamieji kompiuteriai pasižymi tvirtu korpusu, tad klaviatūros ir pelės manipuliatorius yra itin patvarus ir patogus naudotis.

Asus X501a serijos nešiojamuose kompiuteriuose taip pat rasite USB 3,0 prievadą bei HDMI ir VGA jungtis, kurios leidžia praturtinti aukštos raiškos ryšį iš savo nešiojamojo kompiuterio.

Asus X501a serijos nešiojamieji kompiuteriai leis Jums naudotis juo iki šešių su puse valandos net ir tada, kai šalia nebus elektros lizdo, tad šis nešiojamasis Asus X501a serijos kompiuteris ilgainiui taps Jūsų geriausiu draugu tiek darbovietėje, tiek kelionėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>