Laisva elektra amžinai – kaip gauti laisvą saulės energiją nuo fotogalvaninių ląstelės specialistų

parašė , 2014-01-19 07:33

Anksčiau šiais metais, aš turėjau laimingą atsitiktinumą imti kelionę po Vokietiją.

Ko, jūs klausiate, Vokietija turi bendro su apžvalga knygos apie elektros nuo saulės specialistų grupių gavimą?

Beveik viskas. Jūs matote, Vokietija yra pasaulinis lyderis fotogalvaninės saulės energijos gamyboje. Jie gamina daugiau to negu likusi dalis sujungtos Europos, taip aiškiai jie yra gerai prieš jų laiką. Aš pamačiau visus miestus esant varomi prie saulės galvaninių ląstelių.

Taip, kai aš grįžau į Jungtines Valstijas, aš turėjau tikras palūkanas dėl studijavimo daugiau. Aš žinau, kad elektra savarankiškai yra laisva, bet aš norėjau žinoti, jei ji buvo kainuota efektyvus čia, kad įdiegtų saulės sistemą, kuri tiektų elektrą.
Atrodo, kad yra du tipai knygų, pasiekiamų apie temą. Kiekvienas eina nepaprastai giliai į techninius saulės energijos aspektus, turi daug puslapių, ir kainuoja kur nors nuo 30$ ant viršuje.

Kitas "tipas" yra nedaug, pagrindinis "saulės, kaip" rezervuoti tokie kaip tai. AJ O’Brien perspėja skaitytojus viršuje priekis, kad ši knyga yra maža – ir tai yra. O’Brien mano skaitytojams, kad tai yra tiems, kas tik pradeda jų "saulės kelionę" (kadangi aš buvau).

Knyga turi tiktai kelis skyrius. Skyriaus vardai seka kažką "kas, kas, kai, kur, kodėl, ir kaip" formatas. Yra kelių iš skyriaus vardų:

Kodėl Saulės?

Kaip Saulės Ląstelės Sistema Dirba?

Kaip aš Pasirenku Teisingą Sistemą Man?

Ką aš Turiu Žinoti Anksčiau, negu aš Nupirksiu?

Jis užbaigia knygą su vadintu skyriumi, "Penki Daiktai Jūs Turite Žinoti Apie Saulės energiją."

Knyga yra turtinga ant pagrindų, šviesos ant detalių, abu, kadangi autorius prisižadėjo. Vienas iš įdomių daiktų, kuriuos jis apėmė yra, kad saulės sukurta elektra yra tikėtina ateitis Jungtinėse Valstijose ir kitose šalyse, ar mes mėgstame tai ar ne. Priežastis yra tokia, kad mes sunaudojame kitą pasirinkimą. Floridoje, kur aš gyvenu (ir kur autorius matyt gyvena, taip pat), mes vartojame anglis ir branduolinis, kad pagamintume elektrą. Angliniai purvini nudegimai, ir reikia daug pastangų ir energijos valyti nutekamuosius vandenis. Branduolinis, žinoma, turi jo savas svarstomas problemas, kadangi japonai pasimokė. Saulės specialistų grupės, antra, gamina švarią ir neribotą elektrą, ir neturi jokių "šalutinių poveikių." Mes esame tik ne pasiruošę tam dar dėl kainos. Bet mes pasiekiame ten.

O’Brien dengia visus pagrindus starterio knygai. Jis turi Išteklių skyrių tiems, kaip aš, kas nori pasimokyti daugiau.

Ši knyga turbūt yra verta skaityti kaip pradinis taškas. Aš norėčiau pamatyti tik truputį daugiau detalės. Tačiau, tai yra gana padori starterio knyga jūsų "saulės kelionei" ar tik studijuoti šios temos pagrindus skubiai. Aš rekomenduoju tai tais tikslais; po šios knygos skaitymo jūs galite apsispręsti, jei jūs norite įeiti į daugiau gylio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>