Kodėl vieniems vaikinams gerai turėti drauges – 3 priežastys

parašė , 2014-04-07 20:34

Tai gali būti labai geru daiktu vienam vaikinui, kad turėtų kai kurias drauges, ir tai yra per blogai, kad dauguma vienų vaikinų iš tikrųjų neturi to daugelis ar bet kas apskritai. Aš žinau, kad vyriškos/moteriškos draugystės gali baigti tuo, kad yra sudėtingas kartais, bet kai jūs iš tikrųjų tik draugaujate su moterimi, tai gali aprūpinti gana mažai apdovanojimo už jus.

Yra 3 priežastys, kodėl aš manau, kad tai yra gera mintis vienam vaikinui padaryti kai kurias drauges:

1. Jūs turite suprasti moteris ir geriausią būdą padaryti, kuris turi iš tikrųjų praleisti laiką su moterimis.
Aš mėgstu mintį, kad dauguma vienų vaikinų studijuoja viską ką jie žino apie moteris nuo kitų vienų vaikinų. Ir tikras futbolininkas yra, paprastai tai yra nuo vaikinų, kurie iš tikrųjų nežino daugiau ne, negu jie. Jei jūs iš tikrųjų norite žinoti tuo, kas daro moters tiksėjimą, draugaudamas su moterimis yra vienas iš geriausių būdų nueiti. Jūs pasieksite, kad išgirstumėte jūsų draugių pokalbį apie daiktus, kurie duoda jums truputėlį geresnį įžvalgumą dėl to, ko moterys iš tikrųjų nori ir į ką jie yra iš tikrųjų pritraukti. Daiktai, kuriuos jūs negalite gauti nuo skaitymo vienos iš tų knygų, kuri iš esmės nesako jums nieko naujo ir nieko iš tikrųjų tinkamo vaikinui, kuris iš tikrųjų nori sektis su moterimis.

2. Moterys skiria daugiau dėmesio jums, kai jūs esate aplink kitas moteris.

Tai yra DIDELĖ nauda, kurią jūs gaunate, kai jūs iš tikrųjų turite drauges, su kuriomis jūs galite išeiti ir smogti miestui. Jūs gausite gana mažai dėmesio, kai jūs būsite vienintelis vaikinas, einantis bare ar klube su 3 ar 4 moterimis su jumis. Būdas daugiau dėmesio, negu jei jūs įeinate su 3 ar 4 kitomis dabitomis. Plius, moterys daug labiau tikėtina bus ramios su jumis artėjantis prie jų, jei jie mato, kad jūs nesate namie su kitomis moterimis. Neklauskite manęs, kodėl tai yra, tai tik yra.

3. Jie gali mokyti jus, kaip apsirengti.

Asmeniškai, aš nesu vienas iš tų vaikinų, kuris skaito GQ ir Detales kas mėnesį, kad pakeltų koją ant to, kokie karščiausi žvilgsniai yra. Taip, turėdamas drauges gali padėti jums šiame rajone. Nėra nieko kaip antraštė lauke į alėją su keliomis moterimis, kurios padės jums išrinkti teisingus drabužius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>