Kodėl nėra daugiau žmonių, paverčiančių virtualius draugus į tikrus gyvenimo draugus?

parašė , 2017-08-31 13:51

Neseniai, aš turėjau pasikalbėjimą su pažįstamu Starbucks. Jis pasakė man, kad jie turėjo daugiau kaip 430 draugų ant savo Facebook puslapio dabar, ir jis manė, kad tai buvo gana tvarkinga. Aš paklausiau jo, kiek iš tų žmonių jis iš tikrųjų pažino. Jo atsakymas buvo apytiksliai 30, kurie apėmė apytiksliai 10 žmonių į jų savą šeimą. Jis taip pat pasakė man, kad dauguma jo gerų draugų nebuvo ant Facebook, ir kad iš 20 kitų, liekančių žmonių, jis žinojo, tiktai penki buvo iš tikrųjų geri draugai, kiti buvo pažįstamas nuo darbo, vietinės mažos įmonės, ar keli jis žinojo vidurinėje mokykloje ar kolegijoje.
Iš tikrųjų, aš paklausiau jo, kokiu būdu jis nesusirinko su daugiau žmonių. Jis pasakė;" gerai, kai kurie iš jų gyvena kitose dalyse šalies ar kitose vietose ant planetos," ir paskui aš tyrinėjau, kiek jo 430 draugų žmonių gyveno kitose šalyse. Jis pasakė, kad jis nebuvo įsitikinęs, bet jis manė, kad tai buvo bent jau 80 iki 100 žmonių. Taip, tai turbūt turi prasmę. Likusi dalis žmonių buvo amerikiečiai, ar jie įtarė, kad jie buvo amerikiečiai. Tokiu būdu aš paklausiau vėl; kodėl nesusitikti su žmonėmis, kurie yra jūsų virtualūs "draugai", kurie gyvena vietoje ar galbūt toje pačioje grafystėje, ar grafystėje greta?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jis paaiškino man, kad kadangi jis iš tikrųjų nežinojo jų jis jausis nerangus, ir jis nebuvo įsitikinęs, kad jis iš tikrųjų norėjo sutikti juos bet kokiu būdu. Mano pažįstamas pasakė man;" kas, jei aš susitinku su jais ir jie yra visas trūktelėjimas, ar jie yra kažkoks beprotiškas psichopatas," ir į tai, aš susitariu, tačiau jei jūs iš tikrųjų nepažįstate kažko, kaip jūs galite laikyti juos draugu, faktiškai ar kitaip? Gerai, visa tai atneša man mano kitam punktui ir šio straipsnio priežasčiai.

Jūs matote, ką aš apibūdinu čia, šiandien yra labai bendras, ir galbūt tai panašu į tai, kas tęsia jūsų virtualius nuompinigius ant jūsų socialinio tinklo puslapio. Jūs matote mano punktą? Jei jūs bijotės pasitikti žmones, kurie yra virtualūs draugai tikrame gyvenime, tai galbūt jūsų socialinės tinklo pastangos iš tikrųjų nepadeda jums įgyti draugus, ne griežtame žodžio apibrėžime. Tuo atveju, kodėl mes vadiname juos "draugais" pirmiausia? Jūs matote tą punktą taip pat?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kodėl neiti iš jūsų būdo paversti kai kuriuos iš jūsų virtualių draugų į tikrus draugus, ar bent jau sutikti juos tikrame gyvenime, kad pamatytų, jei jūs turite kažką labiau bendrai, galbūt yra tam tikros tikros draugystės ten, bet be bet kokio veiksmo ant kiekvienos iš jūsų dalių, niekas kada nors neatvyks, kad būtų, ir jūs praleidote puikią progą, kad užaugtumėte kaip asmuo ir išplėstumėte jūsų horizontus. Prašom svarstyti visa tai ir prašom galvoti ant to.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>