Kodėl jūsų bevaikės draugės yra vertos savo svorio aukse

parašė , 2013-08-10 16:10

Kai jūs tampate mama, nepamirškite laikytis ant jūsų bevaikių draugių, todėl, kad daugiau negu kada nors, jie bus verti savo svorio aukse. Teisingai, dauguma mūsų, naujos mamos drenuoja tas vienas mergaites, kurių prioritetai yra dabar taip kitokie negu mūsų. Bet nepaisant radikalių gyvensenos skirtumų, palydėtų klaidingos pažiūros, kurią mes turime valdyti strimgalviais į artimiausią naujų mamų būrį, tai nebus, anksčiau negu mes sužinome, kad mūsų bevaikiai draugai vis dar turi tiek daug pasiūlyti…

Po dvejų metų kaip mama, tai pagaliau išaušo ant manęs, kad mano sąveikos su mamos draugais yra geriausiame nusivylime (blogiausiu atveju užgaulus), kol sąveikos su bevaikiais draugais tęsia pasitenkinti. Su bevaikiais draugais mes galime baigti pasikalbėjimą ir gėrėtis vienu kažkieno nepadalytu dėmesiu, kol su mamomis aš būsiu esantis pusiaukelėje per sakinį anksčiau, kad pastebėčiau, kad aš kalbu su manimi pačiu savarankiškai, kadangi mama buvo tik išblaškyta pradedančio vaikščioti kūdikio
Aš turiu pradedantį vaikščioti kūdikį taip pat, bet jei ji yra neatidėliotiname pavojuje, aš esu linkęs išleisti ją daryti jos savą daiktą tuo metu, kai aš kalbuosi su suaugusiais (galbūt, tai yra prancūzai manyje, tiems, kas perskaitė Iškeliantį Bebe).

Nepaisant motina tapsmo, aš tęsiu gėrėtis (ir reikalingumas) patirtimi visiškai praradimo pasikalbėjime, ir jei aš pamatysiu kraują ar akies obuolį, ridenantį mano kelią, asmuo, su kuriuo aš kalbuosi tęs gėrėtis mano nepadalytu dėmesiu.

Gerai aš turiu būti vienintele motina, kad išsaugočiau šį norą jaustis prijungta prie kitų žmonių, laikyti akių kontaktą, ir klausyti ir sureaguoti pasikalbėjime (jūs žinote, būdas, kuriuo bevaikiai žmonės susisieka), todėl, kad tuo neatsakė kitos mamos, su kuriomis aš vieną kartą buvau susijusi kaip draugai. Per daug dažnai šitos mamos įeis į pasikalbėjimą su teisia puse jų dėmesys ir tiktai kada nors bus pusiau klausymas. Anksčiau, negu aš užbaigiau sakinį, jie pasvirs kryptimi savo pradedančio vaikščioti kūdikio, kuris nepadarė nieko, ir aš neturiu galvoje nieko, kad garantuočiau išblaškymą be judėjimo nuo vieno galo svetainės į kitą. Kadangi tiki manimi, devyni iš dešimt kartų, vaikas nedaro nieko, kad kenktų sau ar kitiems, ir galėjo būti paliktas laimingai, kad žaistų su mano vaiku, kol suaugę kartu veikia. Aš nežinau, kodėl ne viena mama, su kuria aš turėjau žaidimo datą gauna tai.

Per daug dažnai mes, mamos skundžiasi dėl to, kaip vieniša ir izoliuojanti nauja tėvystė gali būti, ir yra patarti siekti paguodos kitų mamų kompanijoje. Aš galiu tiktai pasakyti, kad popietė nutrauktų sakinių su išsiblaškiusiu asmeniu tiktai tarnauja, kad padidintų mano dysphoria ir izoliacijos prasmę. Antra, tie nuostabūs bevaikiai draugai duoda man tik sunkią padėtį mėsiškos, socialinės sąveikos, į kurią aš turiu paskandinti savo dantis. Pasikalbėjimo srautas, punktai yra padaryti, pokštams pasako, ir niukso linijos yra pasiektos. Ir visa tai su mano vaikais kambaryje!

Aš gerbiu savo draugystes tiek daug, kiek man reikia jų, ir taip pat kaip aš nenorėčiau būti išblaškytas nuo paskutinio geros knygos skyriaus, aš nenorėsiu, kad mano pradedantis vaikščioti kūdikis nukabintų mane nuo sultingo pasikalbėjimo. Kodėl atrodo, kitos mamos nejaučia šio kelio, aš nežinau. Galbūt jie nuoširdžiai mano, kad, jei jie nuneša savo akis nuo jų vaiko, net sakinio trukmei, katastrofa sumuš. Galbūt aš tiesiog stokoju motiniško instinkto tam, kad jis, kad nebuvo priverstas šokinėti, trūkčioti, trukčioti ir tikas kiekvieną kartą mano maža mylimoji tiek daug kaip žvilgtelėjimai kita kryptimi. Ar galbūt aš esu tiek baisiai nuobodus, kad jie slepiasi už vaiko kaip pasiteisinimas neturėti tinkamai bendrauti su manimi. Bet kuriuo atveju, aš reguliariai išvykstu nuo laiko, praleisto su mamų savijauta, išleista ir atmesta, bet nuo laiko, praleisto su bevaike draugų savijauta, kuriai paremiama ir atnaujintu.

Pasakęs visa tai, būdamas palaimintas su vaikais yra dovana, ir aš nenorėčiau, kad asmuo liktų bevaikis, jei jie nenorėtų to. Punktas yra, atrodo, tai yra retas ir ypatingas asmuo (aš žinau du, ir su viltimi jie žino, kuo jie yra), kas išsaugo gerus socialinius įgūdžius po mama tapsmo. Kiti, liūdnai tampa labai geri jūsų sukūrime jaustis supuvę, ir yra geriausiai ‘turėti’ mažose dozėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>