Ko jūs iš tikrųjų norite? – knygos recenzija

parašė , 2014-03-22 12:59

Prie: Beverly K. Bachel (2001)

Tarptautinis standartinis knygos numeris 978-1-57542-085-1

Knygos Kaina: 15,99$

Gavimas, ko jūs iš tikrųjų norite

Jūsų tikslai yra verti turėti. Jūs galite iš tikrųjų pajudėti žingsnis po žingsnio link ateities, kurios jūs norite. Yra strategijų padėti jums liautis atidėlioti. Jūs galite įveikti visas kliūtis, kurios trukdė jūsų būsimam pasisekimui. Jūs pradėsite paversti neįmanomas svajones į tikrovę. Tai galima, kadangi jūs esate sujungtas su mentoriais, kad paimtumėte jūsų gyvenimą į kitą lygmenį. Jūs galite įgyti prieigą prie išteklių, kad paimtumėte jus ten!
Persekiokite savo svajones

Beverly K. Bachel kuria apdovanojimą laiminčias komunikacijos medžiagas pagrindinėms korporacijoms ir padeda asmenims, ir kompanijos vysto planus pasiekti jų tikslus. Ji yra taip pat įkūrėjas Minties Mergaičių, grupė verslininkų, paskirtų besivystantiems produktams, kurie įkvepia kitus persekioti jų svajones.

Svajonės egzistavimas

Beverly `s 4 dalies įrankis į svajonės egzistavimą turi savyje 17 punktų. Ji aptaria, kas yra jūsų svajonės, ilgi ir trumpi tikslai, teigiamų minčių ir žodžių valdžia, formuojant svajonių komandą, tiki savimi savarankiškai nuolat, apdovanoja save, pradeda nepakilti, įsivaizduojant jūsų pasisekimą, niekada pasiduoda, galas yra iš tikrųjų pradžia, ir daugiau.

Jūsų svajonių stūmimas

Beverly K. Bachel dalijasi aiškiai su asmeniniu ir tiesioginiu tonu. Ji tęsiasi nedelsiant į jos temą, klausdama, "jūs galite padaryti savo svajones ir norą tikrus? Atsakymas yra aiškus taip. Kaip sekasi? tai? Užsibrėždamas tikslus."

Bachel naudoja hipotetines situacijas ir klausimus, kad padėtų skaitytojams paaiškinti mintis. Atveju gyvenimo verčių ir svajonių, ji klausinėja, "Jei jums davė galimybę padaryti kažką, ką jūs padarytumėte – ir kodėl?"

Skaitytojai turi surasti praktinius patarimus, kadangi Beverly instruktuoja. Ji reiškia, "Kitas būdas padaryti jūsų tikresnes svajones sukuria Dreamprint. Dreamprint yra koliažas (paveikslų, žodžių, atvaizdų, ir objektų kolekcija) visų daiktų, kuriems jūs vertinate ir noras. Tai leidžia jums galvoti paveiksluose vietoj žodžių."

Beverly naudoja akrostichus, kad sustiprintų svarbios informacijos užlaikymą. Aptardama, kokie jūsų tikslai turi būti, ji kreipiasi į "PROTINGĄ", kas reiškia "Supratimą… Išmatuojamas… Aktyvus… Pasiekiamas… Timed."

Yra pakankamų pavyzdžių ir paaiškinimo, kad padėtų skaitytojams matyti vertingas sąvokas. Kai siejantis tvirtinimus, Beverly rašo, "Tvirtinimai yra kitas būdas susitelkti ties teigiamu, "aš esu iš tikrųjų kūrybiškas… Aš esu ištikimas man pačiam savarankiškai… Aš esu stiprus ir fiziškai sveikas… Aš galiu turėti reikšmę… Aš galiu įkvėpti kitus turėti reikšmę. "" "Ir taip pat, "Visas jūsų sunkus darbas užsitarnauja apdovanojimą. Vertinimas ir jūsų savoms pastangoms plojimas padeda laikyti jus motyvuotą…"

Žinokite tai, ko jūs iš tikrųjų norite ir kaip gauti tai

Beverly K. Bachel atskleidžia skaitytojams, kaip žinoti tai, ko jie iš tikrųjų nori gyvenime ir kaip gauti tai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>