Knygos recenzija "tiesos apie stilių"

parašė , 2014-09-19 09:41

"Tiesoje Apie Stilių", Stacy London atvirai turi jos sveikatos foną, užaugantį kaip vaikas, į jauną pilnametystę. Stacy kurį mes matome ant televizijos laidos, "Kuris Nesidėvėti" yra įsitikinęs ir gražus. Atrodo, ji turi puikų skaičių ir humoristinį sąmojį. Žiūrėdamas į ją, jūs nemanytumėte, kad ji ne visada jausdavo šį kelią. Po šios knygos skaitymo, skaitytojas išvyks su įžvalgumu, kurį Stacy iš tikrųjų jungia su tais, ji perduoda ir pavers juos ne tiktai ant išorės, bet nuo vidaus be to.

Šiandien, Stacy yra jos ankstyvais 40-aisiais. Jūs galite pripažinti ją prie prekyženklio pilkas ruoželis jos plaukuose. Ji visada turėdavo gabumus madai, bet žvynelinės odos sąlygos turėjimas ketino dėvėti ilgas rankoves ir šnopavimą
Tai reiškė komentarus nuo žmonių, kurie nebuvo pažįstami su tuo, koks tai buvo.

Bet kas, kas gyveno su šia sąlyga gali susieti kiekvieną detalę. Plaukų plovimas ketina naudoti bitumo šampūną. Tai ketina bandyti kiekvieną vaistą ir vaistą, kuris yra siūlytas. Tai ketina bandyti ultravioletines kabinas. Kai Stacy pagaliau surado vaistą, kuris padėjo, šalutinis poveikis buvo odos retinimas ir lupimas nuo panašių lapų, žalos padarymas ir palikimas randą. Stacy susirgo daug ir nunešė jos tonziles. Dėl vienos priežasties, tai privertė žvynelinę nurimti. Gali būti ryšys su tuo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Greta žvynelinės, Stacy taip pat gyveno su paniškomis atakomis ir valgymo sutrikimu. Ji nuėjo iš svorio diapazono nuo 90 svarų į 180 svarų. Tai paveikė ją pats tikėjimas, socialinis veiksmas ir esantys datuojami santykiai.

Stacy baigė kolegiją, gavo darbą su mada žurnalas ir vėliau prarado tai. Tačiau, ji galų gale buvo mesta ant populiarios televizijos laidos, kurią mes mėgstame stebėti. Ji galvoja įsitikinusi dėl pralošimo to darbo ir žino, kad tai yra tai, kas gavo ją, kur ji yra šiandien.

Aš buvau tiek laimingas, kad ji turėjo savo istoriją. To dalys buvo taip panašios į mano patirtį, kad aš buvau išlaisvintas, kad žinočiau, kad aš nebuvau vienintelis, kas praėjo tuos daiktus. Tai padeda daiktams turėti prasmę. Tai duoda viltį, kad geri daiktai turi dar atvykti mums visiems.

Formato Stacy, panaudotas šioje knygoje, turėjo turėti istorijas devynių moterų, kurias ji perdavė. Ji apėmė savo savą istoriją, darydama skaičius dešimt. Ji pradėjo nuo savęs savarankiškai iš pradžių. Po kiekvienos moters istorijos ji susiejo situaciją, su kuria ji galėjo išgyventi. Tada, ji užbaigė knygą tuo, kaip ji jaučiasi dėl gyvenimo dabar.

Aš negaliu laukti, kad stebėčiau kitą epizodą ir pasidalyčiau mano istorija su kitais be to.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>