Knygos recenzija – "sudaužytas: užaugdamas girta mergaitė"

parašė , 2014-05-08 16:52

Knygos recenzija – "Sudaužytas: Užaugdamas Girta Mergaitė", prie Koren Zailckas. Publikuotas Ebury Paspaudimo, U.K. 2006.

‘Nebūkite atidėliojamas pavadinimo’ mano duktė, pasakė man, kadangi ji padavė mane ši knyga. ‘Tai iš tikrųjų gerai, jūs gėrėsitės tuo’. Normaliai, aš nebūčiau išrinkęs šio tipo knygos, bet kadangi aš pradėjau pasukti puslapius, aš netrukus žinojau tiksliai, ką ji turėjo galvoje. Tai yra knyga, kuri reikalauja būti perskaityta. Zailckas išreiškė save gražiai, dažnai per poetišką prozą ir patraukiančiame dėmesį būde. Kadangi kiekvienas skyrius atsiskleidė į kitą, aš turėjau tikrą nuojautos prasmę, kadangi aš pasirodžiau pagautas jos naikinamojoje gyvensenoje. Aš jaučiau, kad aš buvau vienas iš jos geriančių bičiulių
Mažiau gabus rašytojas būtų nukritęs, auka pasikartojančiai monotonijai, prisimindama įvykius išgertuvių gėrimo, bet Zailckas padarė pažangą užrašydama chronologine tvarka savo memuarus įsipareigojime ir labai minties provokavime kelias.

Labai nedaug buvo paminėtas Zailckas šeimos, išskyrus tai, kad jos tėvai labai mėgo į ją, kaip buvo jos sesuo. Ji buvo aišku nuo viršutinės vidutinės klasės amerikiečio šeimos, kuri iš išorės pavaizdavo idilišką vaikystę ir gyvenseną. Iš pagarbos jos šeimai, ji neatskleidė per didelio skaičiaus detalių dėl jų, vietoj to knyga skyrė į jos gėrimo gyvenseną, kol Kolegijoje ir universitete. Kas tampa matoma yra sub kultūra jaunų moterų, kurios mėgsta gerti, ir net nepaisant to, kad nealkoholinių vaistų vengia, dėl vienos priežasties šis ‘gyvenimo eliksyras’ yra priimtas kaip normali visuomenės dalis. Alkoholis yra apžiūrėtas kaip gyvybinė ‘pasažo ceremonijos dalis’. Ši knyga kelia kai kuriuos keliančius nerimą klausimus apie pritarimą išgertuvių gėrimui, kurį autorius sąmoningai ketino padaryti prie jos brutaliai doro įvykių atsiminimo. Skaitytoją palieka, norėdamas žinoti, ‘kodėl, jei ji buvo galbūt nuo stabilios ir mėgstančios šeimos, ji jautė visą vartojant reikalingumą gerti?’

Jos gėrimo karjera prasidėjo 14. ‘Pietų Patogumas’ buvo jos gėrimo pasirinkimas, kadangi ji nukniaukė gėrimą savo draugo, Natalie namo. Prie amžiaus 15 ji gėrė žymiai daugiau kaip ji detalių įvykiai linksminimosi su draugais, drabužių pralošimo kol išgertas, ir užtemdymo patyrimo. Alkoholinio nuodijimo atvejis pamatė ją paguldytas į ligoninę, kad pumpuotų jos skrandį, kai jai buvo 16 metų. Naktis leisti kieto gėrimo šūvius turėjo savo neišvengiamą pasekmę. Ne tiktai ji kovojo už savo gyvenimą skubiosios pagalbos skyriuje, bet vieną kartą paleistas, ji susidūrė su savo netekusių galvos tėvų rūstybe. Deja, tai neatbaidė jos prievartos, kad gertų vėl.

Jos pritarimas į Sirakūzų universitetą pamatė ją prisijungiant prie Studenčių klubo, ‘Zeta Alpha Sigma’, jos antrais metais. Iniciacijos ritualai buvo dalis ir grupės ryšulys. Zailckas priminė faktui, kad visos Amerikos universiteto teritorijos buvo pamerktas alkoholis. Ji tyčia ieškojo kitų gėrimo kompanionų, ir tokiu būdu naikinamoji spiralė iš kontrolės gėrimo išgertuvių pasiekė naujus maksimumus. Detalizuodama šitas gėrimo sesijas, ji kreipiasi į incidentus, kur ji suklupo namo viena vėmime stained apsirengimas, vėliau pabundantis nuogoje lovoje, norėdama žinoti, ar ji prarado savo skaistybę ir ko. Užtemdymas tapo bendru atsitikimu, kadangi ji tęsė išgerti save į užmarštį. Užtemdymas tęsė nukamuoti jos daugiau kaip daug metų, palydėtų žiaurių pagirių, kurios deja padarė mažai, kad atkalbinėtų ją nuo jos pasirinkto kelio. Kažkokiame punkte, Zailckas suprato monotonišką gėrimą kartu su užtemdymu, datos išžaginimai ir pražūtingos mintys turėjo sustoti. Ji paliko Studenčių klubą ir tapo atsiskyrėliu. Ji pagaliau liovėsi gerti 22.

Zailckas jautė reikalingumą gerti, todėl, kad ji stokojo tikėjimo, buvo aštriai pats sąmoningas, ir ji jautė, kad ji ‘nepritaikė’. Alkoholis davė jai neteisingą prasmę wellbeing ir kol po jo įtaka ji jautė, kad ji galėjo susidoroti. Ji sugebėjo gauti padėtį kaip žurnalistas Niujorke; tačiau, ji atmetė supratimą priimti, kad pagalba iš šalies kovoja su jos polinkiu. Zailckas atsisakė lydėti ‘Alkoholikus Anonymou, todėl, kad ji nemanė, kad ji buvo alkoholikas. Skaitytojai gali padaryti skirtingą išvadą. Bet kuriuo atveju, jos pastangos ‘nueiti tai vienas’ labai pagirtina. Į šią dieną Zailckas negali pažadėti pasilikti blaivus, bet bando.

Ši knyga sugavo esmingiausios Amerikos mergaitės paauglystę. Autoriaus taip vadinamos ‘normalios’ išgertuvių gėrimo gyvensenos įžvalgumas yra nepaprastas. Daugelį metų alkoholis apibrėžė ją, ir jos gyvenseną. Zailckas negalėjo susidoroti socialinėse situacijose be buvimo išgerto. Ji manė, kad alkoholis buvo panacėja visoms jos bėdoms, visi pats abejonės. Nerami statistika buvo įvertinta knygoje nuo Sveikatos apsaugos Studijavimo Harvardo Mokyklos. "Dauguma mergaičių turi savo pirmą gėrimą prie amžiaus 12, ir nusigeria prie amžiaus 14; paauglės geria tiek daug, kiek jų vyriškos lyties perai, bet jų kūnai apdirba tai baisiai. (Jie pasidaro labiau išgerti greičiau, buvimas, išgertas ilgiau, ir labiau tikėtina mirs nuo alkoholio nuodijimo). Tyrinėjimas taip pat mano, kad datos išžaginimas ir alkoholis eina ranka rankos."

Išgertuvių gėrimas yra pasaulinis reiškinys, vis daugiau ir daugiau paveikiantis daug visuomenių. Daugeliui paauglių, tai tapo gyvenimo būdu. Dėl šios priežasties vienas, Zailckas istorija turi rodyti pastebimai visose mokyklinėse mokymo programose visame pasaulyje. Insightfulness ir patraukli Koren Zailckas proza, rezonuos su paaugliškais skaitytojais, ir sukels, galvojo, sukeldamas klausimus ir savistabą. Per didelis skaičius jaunų moterų nusileidžia, kad įsižiūrėtų spaudimas, jie jaučia reikalingumą sutikti aukštai socialinius standartus ir trokšti pritarimo nuo jų draugų. Per daug dažnai, į alkoholį griebiasi ir išnaudotas ne pagal paskirtį viltyje rasti puikią panacėją jų suprastam nesaugumui. Nebylus pritarimas prie mūsų bendruomenių alkoholio kaip ‘priimtinas narkotikas, kuriam’ bendrininkauja ir kursto daryti nusikaltimą protinga rinkodara alkoholio tiekėjų, kurie skiria viršuje ir atvykstanti naujų vartotojų karta, turi būti tikrintas. Visuomenė daugiau negali leisti sau pasukti aklos akies į šią kada nors augančią problemą, kuri nuniokoja tarp mūsų vaikų. Todėl, aš labai rekomenduoju šią knygą ir sveikinu Zailckas jos sąžiningumui, vientisumui ir insightfulness. Tai yra istorija, kuri rezonuos su daugeliu jaunimo piktame kelyje jų gyvenimuose, taip pat kaip jų kupinuose nevilties tėvuose. Mes ignoruojame Zailckas žinutę, mūsų pavojuje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>