Knygos recenzija: moterys, kurios mėgsta per daug

parašė , 2014-12-17 13:11

quot; Moterys, kurios mėgsta per daug" yra įkvepianti įžanginė akimi knyga. Tai sprendžia svarbią problemą santykiuose, toks, kur moterys yra persekiotos su jų sutikimu. Moteris, kuri mėgsta per daug yra apibūdinta kaip toks, kas duoda jos laiką ir energiją ir rizikuoja jos sveikata, kad palaikytų santykį, kuris neduoda jai nieko mainais. Pakartotinai, tai tampa struktūra jos gyvenime, ir ji tęsia pasidaryti liūdnesnė ir labiau nusivylusi kiekvienu santykiu.

Daug moterų, mane įtrauktas, apibūdintų šią knygą kaip ekstremalią. Tačiau, tai primygtinai siūlo kiekvieną moterį padaryti tiksliai priešingybę, todėl, kad moteris, kuri mėgsta per daug paprastai nepripažįsta to. Tačiau, tai privertė mane suprasti, kad aš tikrai pažįstu moteris, kurios mėgsta per daug, bet aš niekada nežinojau, kad aš padariau
Taip pat, tai apibūdina šią psichologinę padėtį kaip ligą ir terapiją ir palaikymo grupes kaip efektyviausias gydymas, kuris nesusieja daugumos moterų. Kai aš buvau pritrauktas į pavadinimą, aš maniau, kad tai bus apie moteris, kurios priklauso nuo jų partnerio per daug ar rūpinimosi dėl jo daugiau, negu yra būtinas, bet ne iki pat kito jį aklai ir tęsti pastumti, kai daiktai pablogėja ir blogesnis jiems abiem. Tai yra, kodėl aš nesusiejau knygos, bet aš negaliu paneigti, kad tai buvo perskaitytas nuostabiai informatyvus ir galėjo būti gyvenimo keitimu moterims, kurioms iš tikrųjų reikia to ir susieja tai jų gyvenimuose.

Kaip perskaitytas, knyga yra vidutiniškai įdomi. Priežastys už būdo, kuriuo moteris, kuri mėgsta per daug elgiasi ar kaip jie pasirenka savo partnerius yra aiškinamos pakartotinai iki pat nuobodulio, bet tai neprivertė manęs nutraukti perskaityti knygą ir kaip nors turėtą prasmę todėl, kad tai yra vienas iš pagrindinių punktų, reikštų būti aptariama. Tikroms gyvenimo istorijoms pasako ir analizuotos, kuris yra plius. Jie buvo gražūs skaityti ir toliau paaiškino autoriaus mintis. Įvairovė ir aukštas istorijų skaičius taip pat padeda vis daugiau skaitytojų susieti knygą. Vienintelis žlugimas analizuoja kelias istorijas panašiai ir kartoja tą pačią analizę nuolat, užuot rašęs visas istorijas su viena paaiškinamąja analize. Iš viso, tai buvo nauda, perskaityta vertas mano laiko.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Aš primygtinai siūlau visas mergaites ir moteris perskaityti šią knygą. Vienos moterys negali būti pagautos santykyje dar, bet jie turės būti auklėti apie jų teises, jausmus ir laukimą nuo sveiko santykio, kad išvengtų kristi į nesveikų vieno dolerio banknotų duobę. Moterys bet kokios stadijos santykiuose turės perskaityti šią knygą, kad žinotų, ar tikrai jie praktikuojasi ar vyksta šis naikinamasis elgesys ir ką jie turi padaryti anksčiau, negu tai bus per vėlai. Bet kokia moteris bet kuriuo metu galėjo pasikeisti nuo normalios moters į moterį, kuri mėgsta per daug tam tikromis aplinkybėmis, tokiu būdu ši knyga padės apsaugotoms moterims prieš nepageidaujamą elgesį. Gali atrodyti, kad išvykimas yra akivaizdus atsakymas į nesveiką santykį, kurį daug moterų daro, kai jie nusprendžia "pasielgti su tuo savarankiškai". Dar, ši knyga aiškiai išdėsto, kad daiktai galėjo būti taisyti, neturėdami baigti santykio, jei joks kitas pasirinkimas nėra galimas. Tai yra raudonas pavojus kiekvienam, kad iš naujo įvertintų, kaip jie gyvena ir ar ar kaip jie turi tęsti. Trumpas, tai yra knyga kiekvienai moteriai kiekvieno amžiaus laiku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>