Knygos recenzija, "kad iš naujo apibrėžtų vadovavimą: vairavimas kelio nuo prigimtinė teisės

parašė , 2013-12-20 13:37

Vadovavimo apibūdinimas iš naujo: Vairavimas Kelio nuo Prigimtinė teisės į Įvykdymą Gyvenime

Assegid Habtewold (Daktaras).

Begalybė, Publikuojanti

Tarptautinis standartinis knygos numeris 13: 978-0741468437

270 puslapių (Apima priekį ir užpakalinį klausimą),

Peter Drucker, kuris buvo sveikintas daugelio kaip šiuolaikinės vadybos tėvas vieną kartą manė, "Vadyba daro daiktus teisė; vadovavimas daro teisingus daiktus." Galima, kad einamoji vadovavimo teorija gavo tai neteisingai, ir vadovavimas nėra kažkas padaryto – bet yra neatskiriamas nuo visų žmonių? Assegid Habtewold galvoja taip ir parašė puikų traktatą ant fakto, kad vadovavimas yra tipas prigimtinė teisės jo Apibūdinimo iš naujo Vadovavime. Jei jūs trokštate vadovauti, jis turi surasti tai, apie ką jis yra įsimylėjęs ir įvykdyti Drucker mantra – toks nustatymas neišvengiamai prives prie teisingų daiktų darbo

Habtewold rašymas yra primenantis apie tai, kas Steven Covey postured jo Aštuntame Įprotyje, kur šalininkai yra padrąsinti atgauti žadą ir padėti kitiems rasti jų. Daugelis, kas silpsta gyvenimo ratuose daro taip kadangi jie neapsikabino savo vadovavimo prigimtinė teisės. Su Habtewold patyrusiu globojimu, asmenys gali surasti savo paklausimą ir apsikabinti įvykdymą – ne tik efektyvumas.

Tuo metu, kai studentas Etiopijos Adis Abebos universitete, Habtewold pasidarė vis daugiau ir daugiau susinervinęs, kadangi jis atrado, kad nebuvo jokių studentų atstovų nuo gebėjimo veterinarijos AAU studentų sąjungoje. Per sunkų darbą ir tvirtybę, Assegid buvo išrinktas kaip prezidentas studentų sąjungos 1998, metų iš jo ieškojimo pradžios, kad pamatytų įtraukimą. Nedaug padarė jis žino, kad jo rinkimai kaip studentų sąjungos prezidentas sutaptų su Eritrean-etiopų karu – kuris buvo šimtų milijonų priežastis išleistų dolerių ir dešimtys tūkstančių nukentėjusiųjų su labai nedaug efektyviu rezultatu. Habtewold vadovavimui mestų iššūkį labai, ir jis buvo panaudotas kaip vilties švyturys padėti studentams tinkamai atsakyti į karo spazmus.

Tokie laikai rodo, kad vadovavimas nuo gyvenimo tyrlaukio patirties nėra tiktai taikomas – tai privaloma. Kažkas turi mindyti tolyn, ir pagalbos vaisius vystosi nuo aplinkybės. Kadangi apaštalas Paul pasakė Efeso bažnyčiai, "… padarę visi, kad stovėtų – stovi todėl…" Assegid primintų jo skaitytojus, kuriuos jums ne visada reikia oficialios padėties vesti. Vadovavimo prigimtinė teisė krinta į visus, kad gintų vertes ir principus, net jei jie yra nemėgstami. Tęskite daryti teisingus daiktus, net jei jūs nematote neatidėliotino pakeitimo.

Tuo metu, kai Habtewold rašymas siekia būti draugiškas visų religijų, tai gaivinantis, kad pamatytų autorių remiant jo religingus įsitikinimus. Jo knyga padarytų puikų įtraukimą į bet kokią Biblijos Kolegiją, siekiančią pridėti krikščionišką perspektyvą ant vadovavimo ir jo tinkamumo į visus.

Steven King, MBA, MEd apžvalga

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>