Knygos recenzija: atjungtas – vaikų auklėjimo paauglystė myspace pasaulyje vaikino clark ir Di clark

parašė , 2017-07-29 16:02

Šioje knygoje, Clarks atkreipia į vaikų auklėjimo paauglystės svarstomą problemą dėmesį 21-ąjį šimtmetį. Kaip Vaikino Clark knygoje, Sužalojimas 2.0, jie apibūdina nuodugniai išsivystymą ir savybes ankstyvų, vidurys ir vėlyva paauglystė. Ši knyga yra parašyta nuo krikščioniško perspektyvinio naudojimo Šventojo Rašto laisvai ir sprendimų nuo biblinės perspektyvos pateikimo. Mūsų autoriai kreipia šią knygą į krikščioniškus tėvus.

Ši knyga seka pirmą leidinį Sužalojimo (2004) ir įvyksta pirma Sužalojimo 2.0 (2011), kuriuos nukreipė į mokyklos ir bendruomenės darbuotojus. Ši Kepėjo knygos publikacija buvo publikuota 2007.
Vaikinas Clark moko, kad jaunimas, šeima ir kultūra Pilnesnėje Teologinėje Seminarijoje, yra prezidentas ParenTeen Seminarų, Vyresnis redaktorius" Youthworker Žurnalo" ir daugiau kaip penkiolikos knygų autorius. Jo žmona, Dee Clark yra šeimos gydytojas ir dviejų kitų knygų bendraautoris. Kartu, jie augino tris vaikus į jauną pilnametystę.

dalies Vienas – Šiandienės Paaugliškos Kelionės Supratimas, Clarks atkreipia dėmesį, kaip kelionė pasikeitė kadangi mes buvome paaugliai. 20-ojo šimtmečio pradžioje, buvo vaikų ir suaugusių. Iki šimtmečio vidurio perėjimas tarp vaikų ir suaugusių buvo mažiau kaip penkeri metai. Šiandien paauglystė iškenčia perėjimą, kuris trunka iki tol, kol 15 metų ar daugiau. Tuo metu, kai daugeliui mūsų dienos suaugusių yra nelengvai, pripažindami skirtumą, Clarks daro atvejį, kurį kaip visuomenė mūsų jaunystė kenčia nuo "sisteminio atsisakymo". Prie "sisteminio atsisakymo", jie reiškia, kad tėvai leidžia daugiau pinigų ant daiktų ir leidžia daugiau laiko paėmimo vaikus į įvykius, bet neleidžia kokybiško laiko su jų vaikais. Vaikinas ir Di sako, kad mes "vedėme mūsų vaikus į aplinką, kur jie nebuvo niekada daugiau blogai įrengti, kad pasielgtų su pasauliu, mes padavėme juos." P. 72

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Paaugliai turi tris užduotis pasirodyti kaip dalis "Individualizacijos" – atsakantis šituos klausimus: Kas yra aš? Kokią valdžią aš iš tikrųjų turiu? Kur aš tinku? Pagal socialinius mokslininkus, paauglystė prasideda nuo vidutinio amžiaus lytinio subrendimo bendruomenėje (biologija) ir pasibaigia, kai jie pasiekė "individualizaciją" (kultūra). Prieš 1900 lytinį subrendimą, vidutitiškai apskaičiuotą 14 metų amžiaus + ir individualizacija, įvyko 16 metų amžiaus. 1980 lytinis subrendimas, vidutitiškai apskaičiuotas 13 metų amžiaus ir individualizacija, įvyko 18 metų amžiaus. Pagaliau, 2007 vidutinis lytinio subrendimo amžius buvo 12, ir individualizacija įvyko 20-ųjų viduriu. p. 63 Dabar, lytinis subrendimas gali pradėti anksti kaip 11 metų.

Dalis Du – Vaikų auklėjimas Per Sezonus tiria skirtingus gyvenimo sezonus. Citavimas Ecclesiastes 3:1-8 autoriai daro punktą, kad yra skirtingų sezonų mūsų vaikų gyvenimuose. Mūsų autoriai rodo, kad tėvai turi penkias užduotis: supratimas, rodydamas užuojautą, "boundarying", eskizą/vadovavimą ir pilnametystės staigiai pradėjimą. Keturiuose nuosekliuose skyriuose jie pristato vaikystę, ankstyva paauglystė (vidurinė mokykla), vidurys paauglystės (vidurinė mokykla) ir vėlyva paauglystė (jauni ar pasirodantys suaugę). Jie pristato iliustraciją proceso aptemptos virvės formoje; vaikystė ir pilnametystė yra iš abiejų pusių (priklausomybė ir tarpusavio priklausomybė) tuo metu, kai paauglystė yra ilgas įtemptas lynas, kur jie yra vieniši, kad dirbtų ties užduotimis individualizacijos (nepriklausomybė). Per tą laiką šitai paauglystei reikia šeimos stabilumo ir saugumo, kuris apima namus, kur tėvai yra atsakingi ir, jie prisideda, namai, kurie yra malonumas.

Vidurys paauglių atsako į atsisakymą, formuodamas jų savą "požeminę šeimą" su jų draugais. Vaikinas ir Di leidžia skyriaus priešpriešinimą, ką paauglystė sako, kaip tėvai interpretuoja jį ir ką paauglystė iš tikrųjų reiškia. Aš esu truputį svyruojantis, kad patvirtinčiau šį visą skyrių, bet ką aš tikrai nuimu iš šio skyriaus, yra, kad mes turime klausyti mūsų jaunimo ir tęsti pasikalbėjimą, kad nustatytume tai, ką jie iš tikrųjų reiškia. Jie galbūt net nežino tai, ką jie reiškia.

Pagaliau paskutiniame skyriuje, Clarks aptaria savo modelį sėkmingo vaikų auklėjimo – Vaikų auklėjimo Kaip Partnerystė – Trys Partnerystės Lygmenys. Naudojant 1 Laišką korintiečiams 12:27, jie pripažįsta, kad kaip Krikščionys, tėvai yra Kristaus Kūno dalis. Kaip asmuo mes "esame partneris su Kristumi"; kaip pora mes "esame partneris su mūsų sutuoktiniu – iš kurių abu asmeniškai "yra partneris su Kristumi". Kai vaikai atvyksta namuose, kitas partnerystės lygmuo pasirodo. Pagaliau, jie rekomenduoja formuoti grupę šeimų, kurios yra atsakingos vienam kitam ir turi mylėjimo palūkanas dėl visų grupės narių. Tai yra, kaip jie mato vaikų auklėjimo vaikus "imant kaimą." Kai Vaikinas nurodė tai Sužalojime 2.0, aš buvau truputį svyruojantis todėl, kad Sužalojimą ir Sužalojimą 2.0 nukreipė į bendruomenę ir mokyklas. Tačiau, šioje knygoje, kreipdamasis į tėvus, kurie turi pasirinkimą įtraukimo ar pašalindami kitas šeimas jų partnerystės lygmenyje, aš esu labiau atsipalaidavęs su šia mintimi, kadangi tai pagrįsta Bibliniais principais. Jis kvietė šituos kitus asmenis / šeimos "soulmates" ir pabrėžia, kad jie yra "soulmates" abiejų sutuoktinių, ne tik vienas iš jų. Jie nusprendžia su sekančiu:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

1. "Kiekvienas tėvas turi siekti pažinti, mylėti, ir sekti Jėzų Kristų.

2. Abu tėvai turi būti vieningu ir neįžengiamu jėgos ir meilės vienetu.

3. Šeima turi būti apsupta artimų draugų bendruomenėje, ar sielos draugų ir

4. Vienoms tėvų šeimoms reikia sielos draugų." P. 192-193

Mano problemos dėl to, kaip daktaras Clark apžiūrėjo šeimą ir bažnyčią (apžvalga Sužalojimo 2.0) buvo didžia dalimi palengvintos. Be to, į adresavimą į krikščioniškus tėvus Nesusijęs, jis paėmė šį modelį bendruomenei ir mokykliniams lyderiams formoje 5:1 projektas – penki suaugę teigiamame santykyje su kiekvienu paaugliu (). Tikrai krikščioniškame kontekste, mes turime daugiau priežasties manyti, kad Dievas bus patenkintas palaiminti mūsų pastangas, ir dar išsigelbėjimas yra Valdovo. Taip pat, Clarks praleido kažkokį laiką su priežastimi ir siūlė kai kuriuos praktinius kelius, kurie gali padėti tėvams, ypač krikščioniškiems tėvams, nustatyti namus, kurie išaugina mūsų jaunimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>