Knygos recenzija – 7 labai efektyvių žmonių įpročiai

parašė , 2014-08-03 12:09

Kai miręs Stephen Covey iš pradžių publikavo savo labai pripažintą knygą, 7 Labai Efektyvių Žmonių Įpročius, net jis galbūt nenumatė savo įspūdingo pasisekimo su daugiau kaip 10 milijonų kopijų pardavimais. Dar už daugiau kaip dvidešimt metų po jos publikacijos, praktinė išmintis, turėta savyje kiekviename iš septynių įpročių, tęsia aprūpinti vertingą vadovavimą naujiems skaitytojams. Žmonės, kurie nusprendžia įsisavinti šitas paprastas sąvokas yra labiau daug produktyvūs versle ir visose kitose gyvenimo pastangose; tačiau, įpročiai reikalingas, kad praktika suprastų jų pilną potencialą. Jei jūs norite būti efektyvesnis, perskaitykite šią knygą ir atraskite, kaip kiekvienas iš šitų 7 Įpročių gali padėti jums:
Būkite Proaktyvus: Efektyvumas prasideda nuo asmeninės atsakomybės paėmimo lavinti iniciatyvą. Nepriklausomai nuo situacijos, jūs galite visada daryti kažką, kad "paimtumėte kaltinimą,", net jei tai tiktai kontroliuoja jūsų požiūrį.

Pradėkite nuo galo turint omenyje: Kai jūs pradėsite nuo galo turint omenyje, jūs turėsite protinę viziją savo numatomo rezultato, kuris ves jūsų veiksmus į jūsų pageidaujamą rezultatą kaip globalinė padėjimo valdymo sistema balistinėje raketoje, kuri veda tai į tikslą.

Padėti pirmi daiktai iš pradžių: Kai kurie daiktai yra svarbesni pasisekimui negu kiti, net jei atrodo, jie nėra skubūs. Šiuo įpročiu įvykdymas padės jums susitelkti ties tomis užduotimis, kurios yra svarbiausios jūsų tikslų pasiekimui.

Galvokite laimėjimas – laimėjimas: Kai jūsų pasisekimas priklauso nuo bendradarbiavimo su kitais žmonėmis, kadangi tai dažniausiai daro, jūs turite surasti bendrą pagrindą, kad judu galėtumėte sektis. "Abiem pusėms naudingas" rezultatas yra paprastai labiau ilgalaikis ir efektyvus, negu "laimėjimas – pralaimi", kur viena partija nugali kitų išlaidose.

Siekite iš pradžių suprasti, paskui būti suprasti: Anksčiau, negu jūs pabandysite įtikinti savo savos padėties kitus, pabandykite iš pradžių suprasti jų padėtį. Kitų supratimas padės jums rasti bendro pagrindo pagrindą, būtiną pasisekimui.

Synergize: Sukombinuokite savo savą valdžią ir išteklius su kitais, kad pasiektumėte kažką didesnio, negu jūs galite pasiekti prie savęs savarankiškai.

Aštrinkite matymą: Periodiškai užimkite laiką lauke, kad prikrautumėte, iš naujo aktyvinti, ir studijuoti naujus įgūdžius, kurie galų gale padarys jus labiau produktyvų, negu jei jūs išdeginsite save.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pirmų trijų įpročių centras yra ant jūsų asmeninio savimeistriškumo. Efektyvumas prasideda nuo paėmimo kontrolės savęs savarankiškai ir situacijos. Kiti trys įpročiai susitelkia ties tuo bendradarbiauti su kitais. Efektyvus bendradarbiavimas yra kritiškas, kai jūsų pasisekimas priklauso nuo pagalbos nuo kitų gavimo. Įprotis septyni yra viskas apie atnaujinimą, ir yra tik sveikas protas. Jei jūs trokštate tapti efektyvesniu asmeniu, perskaitykite šią knygą, verskitės įpročiais, ir pakeiskite jūsų gyvenimą į gera.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>