Kiekvienas santykis turi problemas – yra mano už vilties?

parašė , 2017-11-01 12:24

Nieko nepaisant, kas jūsų romantiško santykio valstybė, knyga ‘Turi aš Buvimas ar Jei aš Einu’ suteiks moteriškiems skaitytojams naują įžvalgumą. Nors tikslo auditorija yra moterys, kovojančios su potencialiai nesveiku santykiu, diskusija turės naudos didėjančiame supratime mums visiems. Ši knyga artėja prie trapios ir artimos temos, vesdama skaitytoją, kad galvotų ir aptartų jos mintis žurnale. Jokie sprendimai nėra duoti, vietoj to galingi atidarytas užbaigti klausimai yra pristatyti kaip pratimai kiekvieno skyriaus gale.

"Kiekvienas santykis turi problemas, bet jūs negalite suvokti, jei jūsų yra už vilties. Kaip blogai yra per blogu – ir jis gali iš tikrųjų pasikeisti?" [Bancroft, Patrissi]
Du šios knygos autoriai turi dešimtmečius patirties, besispecializuojančios vidaus piktnaudžiavime, studijuodami elgesį įžeidžiančių vyrų, ir konstruodami kūrybiškus ir konstruktyvius atsakymus piktnaudžiavimo išlikusiesiems. Piešdama iš jų ekspertizės, ši diskusija bus akių atidarymas bet kokiai moteriai, ieškančiai tolimesnio aiškumo ir jų romantiško santykio vystymosi. Moterys, kurios kovoja su potencialiai nesveiku, nusivylimas, ar romantiškų santykių neįvykdymas turės naudos iš patarimo ir pratimų, pristatytų čia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Knyga prasideda prie diskusijos to, kaip jūs galite padalyti vyrus į nesveikus santykius į keturias skirtingas kategorijas: nesubrendę vyrai, vyrai, prie kurių įjunkstama, vyrai su psichine sveikata išeina ir įžeidžiantys kontrolės asmenys. Diskusija yra žaviai paprasta, fakto klausimas ir nepaviršutiniška. Autoriai aprūpina vadovavimą ir palaikymą skaitytojui, pabrėždami, kiek moterų pasirodo panašiose kovose. Jei jūs jausite, kad jūs kovojate, jūs suprasite, kad jūs nesate vienišas.

Skaitytojas turi pasirinkimą apie, kaip apdirbti medžiagą ir padaryti duotus pratimus. Keli nori apdirbti per journaling tuo metu, kai kiti teikia pirmenybę saugiai grupei patikėtų draugių ar net palaikymo grupei. Net jei skaitytojas nuspręs nesijungti su grupe, ji labiausiai tikėtina jausis smarkiai susijusi į ir palaikytas autorių.

Kaip minėtas, skyriai yra pilni pratimų, atidarytas užbaigti galingi klausimai, kuriuos skaitytojas turi aptarti grupėje ar parašyti jos mintis į žurnalą. Šitie pratimai yra skirta, kad pakeltų jūsų smalsumą ir padidintų jūsų supratimą. Jie daro jus klausimu, ar tikrai jūs susiduriate su situacijos tiesa. Be to, jie privers jus norėti žinoti, ko jūs iš tikrųjų ieškote romantiškame santykyje ir paskui amate kūrybiški ir konstruktyvūs būdai gauti tai, ko jums reikia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Knyga neaprūpina jokių atsakymų. Greičiau tai padeda jums paaiškinti jūsų pasirinkimus. Po didėjimo jūsų supratimo ir jūsų pasirinkimo ‘aš sukūrimo turiu Pasilikti, ar aš turiu Nueiti?’ jūsų gebėjimų geriausiam, knyga palaikys ir ves jus per kitus žingsnius. Jie galėjo apimti įrankių komplekto kūrimą, kad pasielgtų su einamąja situacija ar judėtų toliau ir galų gale užaugintų naują širdį.

Jūs visada turite pasirinkimą. Dabar tai bus jūsų pasirinkimas, kad ar pakeltų ar nepakeltų šią knygą. Jūsų kelionė per šią diskusiją taip pat kaip jūsų padidintas supratimas gale labai duos naudos ar jums ar vienai iš jūsų draugių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>