Keturių valandų darbo savaitės apžvalga

parašė , 2013-01-28 16:17

4 valandų Darbo Savaitė – Nusitęsęs Leidinys

Neįtikėtinas vadovas gyvenimo ir knyga, kuri pliaukštelės jums į veidą tam, kad, kad neskaitytų to greičiau.

Pirmi paskola be uzstato daiktai iš pradžių, aš mėgstu šią knygą.

Tai yra, iš jei vienas ne labiausiai praktinė ir naudinga knyga aš kada nors susitikau.

Anksčiau, negu jūs pasidarysite per gilus į tai, aš ketinu pradėti, taupydamas kažkokį laiką žmonėms, kurie labiausiai tikėtina nenorėtų šios knygos.

Jei jūs esate visiškai laimingas dėl savo einamosios situacijos ir nenorite atidaryti savo proto į naują mąstymą, ši knyga nėra jums.
Jei jūs manote, kad nėra nieko, kurį jūs galite padaryti, kad pagerintumėte jūsų gyvenimą, ir jus įpročio bandymas kažkas apskritai, kad padarytumėte tai, ši knyga nėra jums.

Jei jūsų mirusieji, ši kreditai bedarbiams knyga nėra jums.

Tai yra apie tai.

Kitam 98 % pasaulio, vadovaukite Amazonei ir pakelkite tai.

Autorius Tim Ferriss pradeda drąsius, darančius antakio pakėlimo reikalavimus, kad jūs galite padaryti 80.000$ per mėnesį iš lauko tiesioginiu kišimusi, paimti neribotą mini išėjimo į pensiją skaičių (atostogos, strategiškai išplėstos per metus), ir iš esmės padaryti tai, ko kada nors jūs norite gyvenime.

Dabar jūs galite galvoti, "Padarykite tai, ko aš noriu gyvenime? Aš neteisingai skaičiau tai?"

Ne, jūs nepadarėte.

Jei jūsų kaip dauguma žmonių dirbančiame pasaulyje, jūs turbūt nedarote tai, ko jūs norite gyvenime ir galėtumėte manyti, kad, kai jūsų tėvai pasakė jums, kad jūs turėjote gebėjimą taip pat, jie gulėjo.

Būdamas truputį skeptiškas asmuo, aš turėjau panašias mintis. Tačiau svarbu neturėti prietarų, skaitant naujus daiktus ypač knyga apie gyvensenos projektą. greiti kreditai internetu

Oh teisė, aš užmiršau pasakyti kažką apie tai, kokia knyga buvo?

Tai nėra knyga apie, kaip tapti geriausios kokybės turtuoliais ar kaip pradėti kompaniją nuo 10 000 tarnautojų. Nors tie yra du labai galimi daiktai, jei jūs sekate kai kuriuos iš principų šioje knygoje. Greičiau ponas Ferriss supažindina mus su sąvoka, žinoma, kadangi "Nauji Turtuoliai" tada tęsia paaiškinti, koks tai yra, kaip pasiekti ten, ir kodėl jūs mėgsite tai. Kad būtų dora, tai nėra tik knyga.

Tuo atveju, jei jūsų smalsus, Nauji Turtuoliai yra veislė labai mobilių, finansiškai sėkmingi žmonės, kurie nepasidaro įklimpti su neperspektyviu darbu, daug darbo reikalaujančiomis firmomis, ar kažkuo kita, kuris tai nepageidaujama.

4 valandų darbo savaitė pristato labai logišką ir žingsnis po žingsnio planuoti ant, kaip pasiekti ten, paskui palieka jus, kad padarytų pagrindinį darbą, kad pasiektų ten.

Prieš jūsų rankos per turto kelionę holdingą, Tim aiškina labai naudingas bet gyvybines strategijas tam, kad sumažintų ant laiko, kurį jūs leidžiate paprastiems mažiems daiktams, kurie ima amžinai, pavyzdžiai būdami atsakantis ir skaitantis elektroninis paštas, darydami nepelningus pokalbius telefonu, ir daug kitų. Nauda jums kaip skaitytojas yra, kad jūs turite pasirinkimą ant to, kaip jūs pritaikysite sąvokas, tačiau jei jūs nepaimsite nieko iš knygos, skyriai apie lengvą, kad atliktų taupančią laiką techniką turės jus prieš 80 % kitų žmonių.

Geriausias daiktas apie tai, kaip jis organizuoja savo techniką nėra, sakydamas, yra didžiulis daiktų sąrašas, jūs galite išvengti, padaryti tai, greičiau aprūpinantis su kiekviena diena tikslai, kuriuos jūs galite padaryti, kad gautumėte rutulio supimą. Kai tik jūs sumažinote ant paprastų daiktų, atėjo laikas sumažinti ant laiko, kurį jūs eikvojate, hm leidžiate darbe.

Tai apibūdinama detaliai per seriją darbo nuo naminių teismų ir daug įtikinimo, kuris yra, žinoma, apimtas tekste. Vienas pagrindinis trūkumas šiame skyriuje yra, kad jis tiktai iš tikrųjų prisitaiko prie tų, kas dirba ties įstaigos darbo vietomis, ar vieno dolerio banknotais, nuo kurių fiziškai galima būti išvykę. Tie jūsų, kad darbas paslaugų pramonėje tokioje kaip Virėjas negali virti kepsnių namie ir nusiųsti juos, kad dirbtų vietoje jūsų.

Tuo metu, kai strategijos ant distancijos jūsų pats nuo darbo yra labai specifinės įstaigos tipo darbo vietoms, tai yra pinigų dalis, kuri tikisi.

Tim Ferris metodas apima mažai kažkas pavadinta mūzos sukūrimu. Mūza yra iš esmės mini verslas (kuris gali būti matuotas į tai, kaip didelis jūs norite, kad ji būtų tačiau), kuris turi tikslą kurti pakankamai pajamų jums, kad būtų finansiškai stabilus, kurį reikalavimas taip truputį įvedė kiek galima vieną kartą viršuje ir bėgimas. Pasiūlymų dauguma yra tinkle įkurtos firmos dėl to, kaip lengvas ir pigus jie turi įkurti, tačiau ji gali būti padaryta bet kokiu kelių skaičiumi, kai tik jūs padedate kažkokią mintį į ją.

Ten jūs turite daugumą turinio knygoje, tačiau yra tiek daug, kad apimtų, tai kieta vienoje apžvalgoje.

Išsamiai knygų gedimo analizei, tikrinkite mano pilną apžvalgą mano blog.

Būk sveikas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>