Keturių valandų darbo savaitė

parašė , 2013-08-25 17:10

Parašytas Timothy Ferriss, Keturių valandų Darbo Savaitė buvo priversta pakeisti būdą, kuriuo jūs gyvenate ir darote verslą. Ferriss gali paskatinti jūsų vidinį verslininką, naudojantį daug subskyrių strategijų ir metodų, visi gauti jus pagal "keturių valandų darbo savaitės" sąrašą. Jis eina prieš daugelį tradicinių minčių, kurias mes visi turime apie darbą, laikas pinigams, ir automatizavimas. Ar jūs dirbate 9-5, ar jūs valdote savo savą verslą, ši knyga gali padėti jums be galo daugialypiuose būduose.

Ferriss knyga seka REIKALO akronimą, vesdama jus per puslapius progresyviai.
D Apibrėžimui: Apverskite suklaidintą sveiką protą aukštyn kojomis, ir studijuokite taisykles ir naujo žaidimo tikslus.

E Pašalinimui: atgyvenusio laiko vadybos supratimo nužudymas, pasukite jūsų 12hr dienos 2hr dienos.

Automatizavimui: Padėkite savo pinigų cirkuliaciją ant autopiloto naudojimo arbitražo, outsourcing, ir ne sprendimo taisykles.

L Išlaisvinimui: Ferris įveda "miniišėjimą į pensiją". Išvenkite boso, kelionės, ir baikite apribojimą.

Ferriss smarkiai pabrėžia darbą mažiau daugiau, neigimas įpročio laiko pinigams, ir iš esmės buvimo, gabaus padaryti tai, ko jūs norite gyvenime. Jis įtraukia "patogumo zonos" užduotis, kurios labai padeda jums jungtis su žmonėmis efektyviau ir optimistiškai. Outsourcing yra įvestas būduose, kuriais jūs turbūt niekada nežinojote, egzistavo, su virtualiais padėjėjais užsienyje, kurie detalizuos jūsų portfelį ir nusiųs laišką jūsų seneliui, visi tą pačią valandą. Sužinokite, kaip važiuoti, pasaulis, nebaigdamas jūsų darbo nuo patikimos akcijos išvengia menininkų, rodytų knygoje. Pašalinkite 50 % savo darbo krūvio po 48 valandų, naudodamas paprastas mintis ir teorijas, kurias Ferriss studijavo per savo kolegiją ir verslo patirtį.

Ką jūs gėrėsitės, tiek daug apie knygą yra, kas Ferriss nepraleidžia nieko. Jis nesislepia, kaip jis pasiekė, kad taptų tiek sektis, greičiau jis išdėsto savo žemėlapį jums ir parodo jums maršrutus, kuriuos jis paėmė. Jo REIKALO kontūras ne tiktai įkuria realistinę galimybę jums, bet pastumia jus sekti jo žingsnius su veiksmu ir sąveikomis visur. Nuo patogumo iššūkių realiai jūsų potencialių kelionės finansų vertinimui, jūsų akys bus atidarytos toliau su kiekvienu puslapio posūkiu. Jūs pastoviai rasite save užsirašantis pastabas ir pabrėžiantis visur knygoje. Patarimai, metodai, ir patarimas, apie kurį Ferriss kalba nėra tiktai nepaprasti, bet revoliucionierius šiuolaikiniam dienos verslo asmeniui. Keturių valandų Darbo Savaitė yra fantastiška knyga, kuri privers jus pergalvoti būdą, kuriuo jūs elgiatės su savo darbo gyvenimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>