Keltų bilietai: kaip užsisakyti?

parašė , 2014-03-27 10:27

Keltas – viena patogiausių transporto priemonių, ir šiandien pasirenkamas gana dažnai nuvykti į vieną ar kitą šalį. Keltų bilietai kainuoja pakankamai pigiai, taigi, gana dažnai kyla klausimas, kaip juos galima būtų užsisakyti.

keltų bilietaiTurbūt neverta nė minėti, kad šiandien praktiškai niekas negalėtų pasigirti, kad turi pakankamai laiko, taigi, ir norint susiorganizuoti kelionę, svarstoma, kaip tai galima būtų padaryti kuo greičiau. Laimei, šiandien mums daugumoje situacijų gelbsti internetas, taigi, ir keltų bilietai gali būti užsakomi būtent tokiu būdu.

Norint užsisakyti keltų bilietus internetu, pirmiausia vertėtų apsispręsti, kuria kryptimi norėsite keliauti. Keltai į kai kurias šalis kursuoja kiekvieną savaitės dieną arba šešias dienas per savaitę, taigi, tikrai galima išsirinkti tokią dieną, kuomet jums keliauti bus patogiausia. Internetiniame puslapyje galite rasti instrukciją, kaip užsisakyti bilietus, tačiau iš esmės tai daryti yra labai paprasta. Jums tereikės išsirinkti norimą kelionės kryptį ir datą, pasirinkti sėdimas vietas (arba kajutę), pasirinkti maitinimo tipą – galėsite rinktis pusryčius, pietus bei vakarienę, ir užpildyti savo asmeninius duomenis. Jei nuspręsite pasiimti ir lengvąjį automobilį, tą taip pat pažymėsite. Kai tai atliksite, jums beliks apmokėti kelionę ir laukti išvykos dienos.

Pasirinkus keltą patirsite tikrai mažiau streso nei keliaujant lėktuvu – jums nereikės jaudintis dėl to, kiek sveria jūsų bagažas, o į uostą reikės atvykti likus valandai iki kelionės. Nors gana dažnai teigiama, kad lėktuvas yra pati patogiausia transporto priemonė, tačiau keliautojai gana dažnai prisipažįsta, kad tokios kelionės metu patiria tikrai nemažai streso, nes į oro uostą tenka atvykti gerokai anksčiau prieš skrydį, taip pat pereiti patikrą ir įsitikinti, kad bagažo svoris nėra per didelis. Keliaujant keltu su tokiomis problemomis nesusiduriama, taigi, patiriama kur kas mažiau streso. Nors kelionė trunka ilgiau, tačiau galite pasiimti knygų, asmeninį kompiuterį, ar stalo žaidimų, jei vykstate su šeima – nė nepastebėsite, kaip greitai prabėgs laikas.

Keltų bilietų kainos tikrai prieinamos, todėl tai yra dar vienas šios transporto priemonės privalumas. Taigi, jei planuojate atostogas ar norite aplankyti gimines, gyvenančias užsienyje, keliaukite keltu – juk tai tikrai geras pasirinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>