Kelionės į Egiptą nepalieka abejingų

parašė , 2014-01-18 09:49

Viena iš dažniausiai turistų lankomų šalių yra Egiptas. Jis traukia viliojančiais kvapais ir svaiginančia muzika. Pabuvoję teigia jog naktinis gyvenimas tiesiog neįtikėtinas, o dienomis kaitinanti saulė hipnotizuoja. Jei manote, jog keliones i Egipta gali būti puikus pasirinkimas, tuomet nieko nelaukus laikas skleisti sparnus. Kad jie neištirptų, pasitepkime apsauginiu kremu ir pirmyn!

Bazinė informacija arba ką reikia žinoti

Kelionės į Egiptą nepaliekaKairas – didžiausias miestas, tuo pačiu ir sostinė ne tik Egipte, bet ir visoje Afrikoje. Tai daugiamilijoninis miestas, tad nepasiklyskite! Šalyje gyvena daugiau nei 90 % musulmonų. Pagarba šiai religijai yra labai svarbi, kadangi įžeidus dievą lengva suerzinti šios religijos atstovą. Maža dalis žmonių kalba angliškai ar rusiškai. Nors vietiniai noriai priima turistus, tačiau mokytis jų kalbos nesiskubina, tad patogu įsimesti bent pagrindinių frazių žodyną, kuriame arabiški pokalbiai ir klausimai parašyti lotyniškais rašmenimis.

(Ne) lietuviškas turgus

Juokaujama, jog derybos yra nacionalinis Egiptiečių sportas. Kelionės į Egiptą nekainuoja labai brangiai, o jei dar netingite pasiderėti su vietiniais, suvenyrų parsivešite daug ir pigiai. Tiesa sakant, vietiniai netgi pyksta, jei nesistengiate išsiderėti mažesnės kainos. O derimasi visur: tiek siekiant įsigyti prekę, tiek paslaugą. Nenuvilkite vietinių ir namiškių, kurie išskėstomis rankomis laukia suvenyrų!

Oras: dykuma burnoje

Kelionės į Egiptą metu nepamirškite įsidėti kremo ir kepurę nuo saulės, kadangi pastaroji labai stipriai myli, taip prie jos neįpratusius tautiečius. Lietus čia toks retas reiškinys, jog jam atsiradus kyla masinė šventė. Lietuviškos žiemos metu, Egipte vidutiniškai daugiau nei 20 laipsnių šilumos, tad tai geriausias metas keliauti. Retas drąsuolis atostogas planuoja ir lietuviškų vasarų metu, kadangi tada karštis mūsų organizmams tiesiog nepakeliamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>