Kažkas, kad džiaugsmingai sveikintų, apie tuo metu, kai ekonomiką ir beveik visa kita bakai: puiki

parašė , 2014-09-04 15:45

Žinios yra iš tikrųjų žiaurios šiomis dienomis. Ne, ne "labai didelis meteoras, vadovaujantis šiam keliui" žiaurios ar "Al-Qaeda teroristo grupės rūšis, negauna branduolinių ginklų, superžiaurių" ar, blogiausias įsivaizduojamas scenarijus likimo, bet vis dar ganėtinai žiaurus. Žiaurumas neapima Bernanke graikų tragedijos ant mūsų ėjimas, nuspėdamas anemišką vystymąsi, samdydamas artėjančius Depresijos eros lygmenis, Kongreso biudžeto derybos, einančios niekur, politikai, siunčiantys kūno dalies paveikslus nepažįstamiesiems, skola, perdengianti nejudamą su lydinčiu numatytuoju nuogąstavimu, apgyvendinimu sąvartynuose, užliedamas čia, ugnikalniuose, ugnyje, sausroje ir tsunamis ten ir taip toliau. Kas kita – Ekstazė?
Laimei, visa tai atlyginama iki didelio masto daktaro Steven Jona paskutinės knygos publikacijos, "101 Mintys ir Įžvalgumas Triathletes ir Duathletes" (Sveikas Studijavimas / Trenerių Pasirinkimas, Monterrey, Kalifornija, 118 puslapių, 19,95$). Tai yra labai lauktas tęsinys į orientyro darbą "Triathloning Įprastiems Mirtingiesiems." Paskutiniai vesti tūkstančiai, galbūt dešimtys tūkstančių, naujoko sportininkų į trikovės sportą, teikdamas patirtį abu malonūs taip pat kaip sektis.

101 Mintyse, daktaras Jonas patiekia visapusį vadovavimą su faktiška informacija ir įžvalgumu, pagrįstu jo dideliu dalyvavimu su trikove ir jos mažu sesers sportu, duathlon. (Pastarasis, tuo atveju, jei jūs nežinojote, susideda iš prabėgimo, dviračio ir vadovautas. Aš nesirūpinu vardu tiek daug. Kadangi plaukimas nepataiko, aš pritariu "dryathlon." Tačiau, niekas neklauso manęs taip duathlon, tai yra.) devyni skyriai atkreipia į motyvaciją dėmesį (t.y., kodėl pratimas, lenktyniaukite ir "tri tri ir du?" ), pradėjimas, įvairovė lenktynių pasirinkimo, mokymo, įrangos, lenktynių dienos detalių ir strategijų, maisto, sužalojimo prevencijos ir vadybos ir buvimo su tuo. Kiekvienas skyrius turi nuo penkerių iki dvidešimt subskyrių, tinkamų rodytoms temoms. Jei jūs turite klausimą apie, kaip pasiruošti trikovei ar duathlon, į kurį daktaras Jones neatkreipė dėmesį, jūs turbūt jaudinatės per daug. Perskaitykite 101 Mintis, ir jūs galite saugumas, tikrai ir produktyviai būti laimingas be rūpesčio ar ar abu šitų dviejų jaudinančių sporto įvykių.

Tuo metu, kai kiekvienas puslapis turi skanėstus ir, taip dažnai kaip ne, dideli gabalai medžiagos, patrauklios patyrusiam taip pat kaip multisportiniam naujoko dalyviui, visi skaitytojai turės savo savus mėgstamus skyrius. Tarp mano buvo sekantis:

* diskusija apie pradėjimą. Kiekvienas, be išimties, buvo naujokas vieną kartą. Iš tikrųjų, vienas iš populiariausių (t.y. Dauguma dalyvio), kategorijos pastaraisiais metais buvo išskirtinis, daug džiaugsmingai sveikinta naujoko kategorija. Deja tiems, kas turi nuostabią patirtį, lenktyniaujančią jų pirmas tri ar du naujoko skyriuje, jūs galite tiktai būti dalimi šios elitinės grupės vienas laikas. Pasirinkite savo atvejį išmintingai – kai kuriose lenktynėse, vadyba priverčia pirmus laikmačius jaustis kaip roko žvaigždės.

* principai mokymui. Daktaras Jonas siūlo aštuoniems jų, visos plačiosios prasmės ir sveiko proto gamtoje (pavyzdžiui, reguliarus poilsis yra pagrindinis), bet lengvai ignoruotas.

* Išsamios mokymo programos įvairiems multisportiniams atstumo įvykiams. Daug pradžios ir net patyrusių sportininkų tik sudaro jų savą rutiną ar eina greta kitų. Speciali rutina yra retai taip efektyvi ar efektyvi kaip įrodymu pagrįsti pulkai tokie kaip daktaro Jono pasiūlymai visiems lygmens dalyviams.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

* prasmė kainoms buvimo triathlete ir/ar duathlete. Šitos kainos, įvertintos diapazone 1400$ į 2500$, keisis nepaprastai pagal biudžetą ir ambicijas. Šis diapazonas, tačiau, yra gana teisingas įėjimo lygmens dalyviui, kuriam knyga yra pirmiausiai numatyta.

* atsitiktinis ypatingas malonumas. Yra daugelio visur darbe, bet mano numylėtinis atvyko į mintį, skaičius 77 kame, daktaras Jonas apibūdina žavius atsitikimus, žinomus tiktai tiems kaip jis už paketo. Paskutinis padarytas punktas sako visa tai: "Pagaliau, tiek geriau būti paketo gale negu nebūti lenktynėse apskritai." Net mano sveikumo didvyriui Robert Green Ingersoll būtų metę iššūkį pasakyti tai geriau.

* Mintis, skaičius 73. Daktaras Jonas apibūdina savo patirtį Tuscaloosa, Alabama 2009 Nacionaliniame Sprinto Trikovės Čempionate. Iki tol, kol yra triathlons, šios lenktynės bus primintos blogos reputacijos "kylančiam į kalną plaukimui" visi dalyviai, turėjo iškęsti. Ne stipriausias ar greičiausias plaukikas pasaulyje, daktaras Jonas įdomiai apibūdina savo išmėginimą, kovodamas "su dviem valanda plius" srovė biblinės proporcijos, taip kalbėti. Aš buvau tose lenktynėse, ir turėjau tikrą kovą su srove (sukeltas dambos atidarymo upe aukštyn), bet ne ganėtinai tiek daug kaip geras gydytojas. Kai aš įėjau į perėjimo rajoną po dviračio išvykos, jis įstojo po plaukimo! Dar, čia ką aš ryškiausiai prisimenu: Nors aš buvau apytiksliai pusė ryto prieš jį, daktaras Jonas puikiai praleido laiką, šypsodamasis ir būdamas viskas linksmas, tuo tarpu aš kvėpavau sunkiai, pabrėžtas ir nešvarioje nuotaikoje! Ir jis turėjo nervą, kad pabandytų pralinksminti mane! Ir jis padarė! Po lenktynių ir nuo tų laikų, man aišku, kas tarp dviejų mūsų patiria daugiau malonumo, darančio triathlons. Jis daro. Primindamas, kad atvejis, tačiau, aš dirbau ties apšvietimu viršuje.

Pagaliau, paminėjimas turi būti padarytas iš asmeninės gamtos to, kaip informacija yra perduota 101 Mintyse. Daktaras Jonas turi tiek daug patirties – jis užbaigė daugiau kaip 200 lenktynių. Tri ir du karjeroje, kuri prasidėjo 1983 Nulinkimo Uoste, Niujorke atvejyje, pavadintame "Galinga Hamptons Trikovė" (atrodo truputį bauginantis man), jis atvyko, kad žinotų beveik visus svarbiausius charakterius, kurie suformavo multisportą. Šios žinios parodo ant kiekvieno puslapio, anekdotuose ir iliustracijose ir, maloniausiai, begaliniame asmeninės perspektyvos asides. Daktaras Jonas neapgaili ar baidosi nuo fakto, kad jis nėra pasaulio rekordą nustatantis tipas; au contraire, jis mėgaujasi tuo. Artėjant knygos pabaigai, skaitytojai galėtų galvoti į save savarankiškai, "Ei, jei šis senas vaikinas gali padaryti triathlons ir duathlons ir gėrėtis dviem sportu tiek daug, aš manau, kad aš galiu padaryti gerai tame, taip pat," ar mintyse palei tas linijas.

Jei tai bus tuo, kokie skaitytojai galvoja, niekas nebus laimingesnis apie tai negu daktaras Jonas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>