Kas daro aš mėgstu padaryti verslo sąvokas – aš mėgstu padaryti naujus draugus

parašė , 2017-11-17 19:50

Jūs kada nors pasitikote kažką, kas buvo galutinis socialinis drugelis? Nesvarbu, kur jūs nuėjote su jais, jie visada pasitikdavo naujus žmones, sveikindami passersby su linksmu linksmumu. Jei jūs esate extroverted asmuo, ir jūs mėgstate išeiti ir padaryti naujus draugus, pasitikti įdomius žmones, ir pasimokyti daugiau apie juos, tai galbūt jūs turite pradėti mažą įmonę, kuri įvykdytų šį reikalingumą ir trokštų pastoviai rasti naujus draugus ir taip pat padėti jums daryti truputį pinigų. Gerai taip kalbėkime apie tai sekundę, būsiu mes?

Jūs matote, aš tikrai manau, kad, kad ir kas jūs darote, ypač kai prieita prie mažos įmonės valdymo, turi būti kažkuo, kuriam jūs turite aistrą. Jei jūs mėgstate padaryti draugus, galėjo aš patarti, kad pora naujų verslo sąvokų jums svarstytų;

(adsbygoogle = window
dsbygoogle || []).push ({});

Greitis, Skiriantis pasimatymą Greičio Verslui, Jungiančiam į sistemą

Tikėkite tuo ar ne, žmonės iš tikrųjų gėrisi šiuo greičio datavimo daiktu, ir jūs galėjote turbūt įkrauti juos 20 dolerių kiekvienas, ir gauti restoraną remti tai veltui įkuriantis visus stalus, todėl, kad jie įves savo restoraną su naujais potencialiais klientais. Ir jei jūs turite 30 ar 40 žmonių kartų 20$ kiekvienas, dabar jūs pelnote. Jei jūs naudojate socialines tinklo strategijas savo vietiniame rajone, jūs būtumėte nustebintas, kiek žmonių jūs galite pasiekti, kad atvyktumėte į tokį atvejį. Ne tiktai, kad, žmonės padėkos jums už tai vėliau ir kuo daugiau žmonių, kurie daro, tuo daugiau rekomendacijos jūs turėsite savo žiniatinklio svetainei, ir daugiau referrals būsimiems greičio datavimo susitikimams.

Paskui, ši sąvoka greičio verslo, jungiančio į sistemą realiajame pasaulyje taip pat, dirba labai gerai. Jūs galėtumėte sugebėti gauti Prekybos rūmus remti tai, ir turėti vietinius mažos įmonės žmones susirinkti, sakyti apie kiekvieną kitų paslaugas ir produktus, ir tai yra puikus būdas jungti į sistemą vietinę verslo bendruomenę. Jūs galėtumėte surasti mero Roundtable savo vietiniame mieste, sudomintame kažko kaip tai rėmimu. Galbūt jis gali būti dalimi jų, "perka vietinę" programą?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Iš tikrųjų, jūs galėtumėte net dalyvauti šiame greičio versle strategijos jungimas į sistemą savarankiškai, kad visi dalyviai žinotų, kuo jūs esate, ir nusiųsite jums daugiau referrals, tuo metu, kai jūs liekate kontakte su jais ir darote tą patį. Su labai daug žmonių, darančių socialinį jungimą į sistemą tinkle, daug žmonių mažos įmonės bendruomenėje užmiršo apie vietinį verslo jungimą į sistemą, ir kaip svarbus tai gali būti į pasisekimą ir jų verslo gyvybingumą. Iš tikrųjų aš tikiuosi, kad jūs prašom svarstysite visa tai ir galvosite ant to.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>