Kaip sugrąžinti jūsų geriausią draugą

parašė , 2014-01-03 18:11

Ak, jūsų draugai. Jie pasirodo, kai jums reikia jų ir net kai jums nereikia jų, jie pasirodo bet kokiu būdu. Ne iš tikrųjų nusivylimas taip pat. Yra didelių laikų ir blogų laikų. Dauguma žmonių negali suvokti tinkamo laiko turėti konfrontaciją, kuri gali būti lūžio priežastis viršuje. Gali jūs iš tikrųjų sudužti su jūsų ir tiktai kompanija kompanionų, kuo patiki visiškai per daug. Tie jūsų gyvenimo globėjai gali būti neįkainojami. Kiekvienas turi turėti bičiulį, kad susimaišytų su ir turėtų pareigas draugiškumo, teisingai? Iki to vieno momento, kai viskas tampa chaotiškai negaliojantis; kaip dominas, sielos pradeda pajudėti ir tampa smalsios judėjimo toliau atžvilgiu į kitą lygmenį – be vieno kito.
Sudaužykite laiką. Neįtikėtinas supratimas skirti santykį, kurį Kupidonas neturi sugebėti paliesti. Harmoningos būtybės apleidžia dėl vieno kito, dvasioje, ir tampa prarastos netikėjimo storyje. Kaip jūs sugrąžinate šią obligaciją? Kaip jūs sugrąžinate kažką? Priverskite tai sugrįžti! Ta technika dirbo? Galbūt "mes" turime nupirkti puokštę. Mes ketiname elgtis šį momentą, tarytum tai buvo Valentino diena. Užsipulkite!

Draugystės remontas. Kartais tai yra tik ne, kad lengvas laimėti meilę be intymumo, bet apie būtent tai geriausias draugas yra; remontas Draugystės rūpinimosi ir draugiškumo, be sekso. Santykio taupytojas yra telefonas; santykio taupytojas yra tinkle socialiniai žiniasklaidos prietaisai. Jūsų bičiulis negali pabėgti iš savo telefono. Kitas pasiūlymas turi pabandyti žaisti fizinį sportą. Nesiartinkite prie stalo žaidimų. Per didelis skaičius galimybių pasisavinti kai kuriuos iš tų suklastotų dolerių ir paneigti daug ant turto, kurio jam reikia, šalia lengvos kompanijos (remontuojantis draugystę). Jei jūs norite protingo iššūkio, vystote naują žaidimą kartu.

Atostogos yra sąmojų iššūkis. Galbūt geras buvimas ant laivo, kartu, kibirkščiuos, rūpinimosi sulčių oomph turėjo pakelti mašininį žvalumą. Tikslas remontuoja draugystę. Suraskite, kad paslėpta exe. rinkmena, kuri aktyvins likusią dalį programos, kuri atvyksta su. Tęskite bandyti; keli gali pabandyti įžeisti kitą panikoje. Neikvokite to! Ultimatumas yra, kad jūs norite savo laisvės atgal, ir jūs negalite turėti jos atgal be to mokyto ištrinto saugumo; jūsų geriausias draugas. Sėkmė su tuo. Geras draugas yra sunkus pasirodyti, bet malonumas laikytis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>