Kaip atsistatydinti anksčiau 40

parašė , 2014-05-26 21:00

Kaip daug žmonių aš pavargau nuo darbo ties mano darbu. Tarp perjunginėjimo, susitikimų, bendradarbių, ir mano boso aš norėjau surasti būdą baigti ir gyventi mano gyvenimą.

Knyga, "Kaip Atsistatydinti Anksčiau 40" buvo tik daiktas, kurio man reikėjo. Knyga kalbėjo apie tai, kaip bet kas gali atsistatydinti su 100,000$ ar daugiau vertinguose dalykuose. Kad būčiau doras, aš maniau, kad tai negalėjo būti tikslu ar teisinga.

Knyga parodė man, kaip atsikratyti nuo visos mano skolos, sumažinti mano išlaidas, ir investuoti mano pinigus. Skyrius apie pasyvių pajamų srovių kūrimą buvo labai naudingas.
Tai kalbėjo apie, kaip pradėti sukūrimą internetinių pajamų ir kaip padidinti jūsų pajamas per ebooks ir žiniatinklio svetaines, ir taip toliau. Be to, skyrius apie paėmimą jūsų palūkanų ir hobių ir pavertimo į juos į mažas pajamų sroves buvo labai geras.

Vienas iš daiktų, kuriuos aš mėgau apie knygą buvo vertingo dalyko apsaugos skyrius ir skyrius apie mokesčių per išėjimą į pensiją sumažinimą. Jie yra temos, kurios yra retai minimos ankstyvo išėjimo į pensiją knygose.

Knyga pasistūmėja į rajonus tokius kaip prekybinis ryšys su šeima, draugais, ir kaip mentalitetas ankstyvas pensininkas buvimo. Šitos svarstomos problemos yra labai tinkamos bet kam, kas svarsto ankstyvą išėjimą į pensiją. Aš niekada negalvojau apie šitas svarstomas problemas anksčiau.

Jei jūs kada nors svarstėte išėjimą į pensiją anksti yra daug skyrių, kurie paaiškins tiksliai, į ką jis panėšėja, jei jis įtelpa į jūsų gyvenseną, ir duoda jums, realiojo pasaulio planas įvykdyti jį greitai sudaro.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>