Jūs galite iš tikrųjų likti facebook draugus su jūsų išskyrus?

parašė , 2017-03-04 15:09

Sudaužymas turėjo papratimą ketinti nulaužti daiktus. Ir tai reiškė viską, kurio jūs tikėtina nepamatysite jūsų išskyrus tai, jei jūs kaip nors nesusidūrėte su ja vėl.

Bet apie Facebook? Jūs galite likti draugus ant Facebook su išskyrus draugę? Ar svarbesnis klausimas: jei jūsų draugė neturi unfriended jūs po sudaužymo, jūs galite kaip nors panaudoti Facebook, kad gautumėte jūsų išskyrus nugarą?

Socialinė žiniasklaida padarė daug sudėtingesnės situacijos sudaužymą, negu jis turėjo papratimą būti. Praėjusiuose daiktuose buvo paprasti; jūs prarastumėte kiekvieną kitų telefono numerį, ir gyvenimas tęs.
Dabar? Jūs turite tonas socialinių žiniasklaidos ryšių, kurie lieka už net po to, kai santykis yra matyt baigtas. Facebook, Instagram, Čiulbesys, grupės tekstiniai pranešimai… netikėtai jūs turite apsispręsti kuris iš šitų kaklaraiščių, kad trumpėtumėte, ir kuris laikytis.

Matymas išskyrus draugę gali būti skausmingas, ypač jei jūs vis dar mylite ją. Norą jos nugaros ir net bandydamas laimėti jos širdį vėl gali padaryti be galo sudėtingesnį, kai Facebook sako, kad jūs buvote, ji nuėjo tą dieną, su kuo ji susitiko viršuje, ką ji padarė, ir ką ji turėjo pusryčiams.

Tai galėtų taip pat atrodyti paprasta teisiam ne draugui jūsų išskyrus. Bet širdies reikaluose? Nothing kada nors, kad paprastas. Jūs norėsite kabėti ant šitų ryšių todėl, kad jie atstovauja jūsų praėjusio santykio daliai. Toks, kurį jūs mėgote ir nekantriai laukėte kiekvienos dienos. Toks, kuris prinešė jus kartu, net nepaisant to, kad šiuo momentu jis daro jūsų širdies sužalojimą.

Kas Vyksta Su Facebook Po to, kai Jūs Sudūžtate

Anksčiau, negu mes kalbėsime apie socialinę žiniasklaidą, tai yra gera mintis studijuoti tuo, kas tęsia per lūžį viršuje. Ir ne tik su jumis, asmuo, kuris buvo išmestas, bet kas tęsia jūsų išskyrus draugės protą be to.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).p pastūmėjimas ({});

Visų pirma, jūsų išskyrus nemetė jūsų be priežasties. Kartais mergaitė pasakys jums, ką, kad priežastis iš tikrųjų buvo, bet dauguma kartų ji padarys kitu, paprastesniu pasiteisinimu už santykio pabaigos. Dažnai ji padarys tai, kad tausotų jūsų jausmus (t.y. jei yra kitas vaikinas, kuriuo ji domisi, ji neketina pacituoti tai kaip priežastį, ji užbaigė daiktus), bet net dažniau ji tik pasirenka mažiausio pasipriešinimo kelią. Ji renka bet kokią priežastį (toks kaip miglotas, "tai nesate jūs, tai esu aš"), ji galvoja, bus lengviausias jums praryti, tiesiog todėl, kad ji nori pasprukti iš situacijos taip skubiai ir švariai kiek galima.

Norėkite TIKROS priežasties, kurią ji sudaužė su jumis? Sužinokite, kaip priversti ją atskleisti tą priežastį. Kadangi žinojimas iš tikrųjų, kodėl užbaigti daiktai yra vienas iš pirmų žingsnių jos sugrįžime.

Antra, supraskite, kad po žlugimo jūsų mergaitė stebi jus artimai. Ir ji nedaro to jūsų naudai, ji daro ją jai savas.

Bet kas, kas kada nors sudužo su kažkuo galvoja toks pat daiktas: aš tikiuosi, kad aš priimu teisingą sprendimą. Jie ieško ženklų, kad sprendimas buvo teisingas; tie pabaigos daiktai buvo teisingas judėjimas, ir kad asmuo, kurį jie paliko buvo neteisingas jiems.

Taip kai jūsų išskyrus žvilgsnius atgal per jos petį? Ji laukia, kad pamatys jus sugriaunant. Ji nori pamatyti, kad jūs sutraiškėte. Tai nėra todėl, kad ji yra žiauri, tai yra todėl, kad, matydamas jus šis kelias sudaro jai įspūdį, kad ji yra geriau apsirūpinusi be jūsų. Galų gale, jei jūs esate, kuris padėjo ragelį ant jos, kodėl bus ji vis dar skirti pasimatymą jums? Matyt jūsų laimė priklauso nuo jos, ir tai yra pragaras daug atsakomybės, kurios ji nenori.

Taip pat? Jūs esate VAIKINAS. Joks vaikinas neturi verkti ar verkšlenantis ar (blogesnis) mergaitės maldavimas atsiimti juos. Joks vaikinas neturi sėdėti telefonu, beviltiškai nuniokotu todėl, kad jo draugė sudužo su juo. Šitie daiktai yra DIDŽIULIS turnoffs. Ypač mergaitei, kuri jau nusprendė išleisti jus eiti.

Bruožai ir Elgesys, Kuris Privers Jūsų Išskyrus draugę Norėti Jūsų Atgal

Vaikinas turi būti stiprus: protiškai, emocionaliai, ir fiziškai taip pat. Vaikinas turi būti įsitikinęs. Nepriklausomas. Vaikinas – ne, jos vaikinas – neturi visada žinoti, kas padaryti, kiekvienoje situacijoje, kad, jei kažkas kyla jis galėtų rūpintis ja.

Mergaitės mėgsta būti rūpintos. Taip, net nepriklausomi vieno dolerio banknotai. Taip, kai jūs negalite net rūpintis savimi savarankiškai? Jūs prarandate kreipimosi daug pragarą.

Kad ir kas trauktas jūsų draugė jums pirmiausia turi būti tais pačiais bruožais, kurie sugrąžins ją. Neapakite to, kaip ji mato jus. Nesėdėkite, ten voliodamasis milžiniškoje gailesčio partijoje, kurią jūs metėte sau savarankiškai. Jei tai yra tuo, ką jūs darote šiuo momentu, jūs turėjote geresnį vyrą viršuje skubiai todėl, kad jūs turite SUSTOTI.

Yra Jūsų Išskyrus Facebooking Jūs?

Jūs negalite pasakyti, kai kažkas žiūri jūsų profilį ant Facebook. Tai pasakė, jūsų išskyrus draugę visiškai stebi jus po lūžio viršuje. Ji tikrina jūsų puslapį, kad pamatytų tai, iki ko jūs esate, ir ji nori žinoti, ar tikrai jūs esate laimingas.

Tai yra, kodėl jūs neiškeliate per visą savo savą perdavimą. Jokia niekam tikusi dainos lyrika. Joks nusiminimas meme grafika. Iš tikrųjų, geriausias daiktas, kurį jūs galite padaryti ant Facebook po jūsų mergaitės sudūžta su jumis, yra gana lengvas:

Visiškai niekas.

Bandyme suvokti, kaip atgauti jūsų draugę, niekada neneįvertinkite svarbumo visiškai nieko darbo apskritai. Tyla yra visada auksinė, ir tai ypač spindintis paskui nepageidaujamą žlugimą.

Emocionaliai jūsų išskyrus poreikį pamatyti, kad ji buvo teisi. Protiškai ji nori žinoti, kad ji padarė teisingą pasirinkimą. Jūs būdamas nelaimingas = jos buvimas teisingas. Bet kai jūs dingstate iš Facebook (ir visa socialinė žiniasklaida) visiškai? Jūs skubiai purtote bet kokį tikėjimą, kurį ji bando sukurti. Negalėjimas pamatyti, ką jūs darote yra singlas daugumos susirūpinimo daikto jūsų išskyrus draugę.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tai galėtų net padaryti jos ne draugą jumis, tiktai iš nusivylimo.

Kas Padaryti jei Jūsų Išskyrus Ne draugus Jūs ant Facebook

Jei jūsų išskyrus spragtelėjimą, kad mygtukas de-draugui jūs ant socialinės žiniasklaidos, tai yra dėl vienos iš dviejų priežasčių:

1) Jūs pasiekiate ją. Ji daro unfriending tvirtinimą jumis, ir ji ieškos reakcijos.

2) Ji yra apie pradėti skirti pasimatymą dar kam nors, ir ji nenori, kad jūs pamatytumėte jos Facebook perdavimą.

Tai mano, kad jūs buvote sudaužytas kurį laiką. Unfriending kurį jūs taisote po žlugimo yra galimas taip pat, bet kuris paprastai nevyks, jei jūs neturėjote didžiulės kovos, jūs išdavėte ją, ar kažką bjauraus kaip tai.

Jei jūsų išskyrus tikrai vyksta ne draugui jūs, paskutinis daiktas, kurį jūs turite padaryti yra paminėjimas tai jai. Sakydamas kažką – net sumažėjimas kandžios ar sarkastiškos pastabos – tiktai ketina priversti jus atrodyti atstumtas. Jūs niekada nenorite atrodyti atstumtas. Iš tikrųjų, jūs niekada nenorite pasirodyti, tarytum jūs rūpinatės apskritai kai prieita prie kažko taip kvailo kaip socialinis žiniasklaidos puslapis.

Sukūrimas jūsų išskyrus nori jūsų atgal yra viskas apie pasirodymus. Originalaus noro diegimas. Jūs negalite padaryti to, jei jūs skundžiatės dėl ne buvimo "draugai" ant kažkokios žiniatinklio svetainės, ar verkšlenantis, kurį jūs turite vis dar sugebėti prijungti per Facebook ar Instagram. Kaip kaip stiprus, nepriklausomas, įsitikinęs vaikinas, niekas iš šitų daiktų neturi turėti reikšmės jums.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>