Ilgai gyvenkite stipri pabaiga – knygos recenzija

parašė , 2014-02-19 10:54

Prie: Gloria Copeland (2010)

Tarptautinis standartinis knygos numeris 978-0-446-55927-0

Knygos Kaina: 15,50$

Jūs galite ilgai gyventi ir pabaiga, stipri

Yra dieviškų paslapčių į pragyvenimą sveiko, laimingas, ir išgydytas. Biblija rodo garsinę programą, kad reikalautų ilgo ir palaiminto gyvenimo pažado. Kiekvienas gali apžiūrėti biblines pamokas, kad padėtų jiems plėstis, jų Dievas patvirtino bent jau 120 metų gyvenimo trukmę. Jūs galite būti aktyvintas ir atnaujintas nepriklausomai nuo jūsų chronologinio amžiaus. Taip, jūs taip pat galite gyventi pilną gyvenimą!
Pasaulinė įtaka

Gloria Copeland yra New York Times Paklausus autorius. Su jos vyru Kenneth jie yra paklausūs daugiau kaip 60 knygų autoriai. Jie apsupo Žemės rutulį daugiau kaip 45 metus, išleisdami nepastatytą į pavojų Dievo Žodį. Jų televizijos laidos (BVOV, ir taip toliau) oras kasdien ant daugiau kaip 500 stočių visame pasaulyje.

Gėrėkitės ilgu gyvenimu

Gloria Copeland reiškia paprastą biblinę tiesą ilgaamžiškumui 11 skyrių. Ji turi temas kaip, Kokio amžiaus yra senas? (Ch. 1), Saugodamas jūsų jaunimo fontaną (Ch. 5), galutinis ilgaamžiškumo vadovas (Ch. 7), Dievo Gydomieji Pažadai: Geras bet kokio amžiaus laiku (Ch. 9), ilgai gyventi tikėjimo gyvensena (Ch. 10), ir daug daugiau turėti ilgą gyvenimą!

Pamokytas, kad ilgai gyventų ir stiprus

Gloria Copeland turi karštai, sakydama, "Jei jūs kada nors galvojote septyniasdešimt, ar aštuoniasdešimt yra senas, aš manau, kad jūs pergrupuojate ir duodate tam dar kažkokį apsvarstymą. Vėl nustatykite savo laukimą. Sureguliuokite savo įžymybes ir nueikite bent jau 120 metų."

Drąsūs pareiškimai, sutvirtinti biblinės tiesos, nustato Gloria perspektyvą. Ji išdėsto Joshua gyvenimą, kad paskelbtų, kad 80 metų yra jauni, skelbdami, "akivaizdu, kad Dievas neketino Joshua pradėti mažinti apimtį aštuoniasdešimt."

Gloria įkvepia skaitytojams apčiuopiamus faktus. Ji turi, "Mes esame pripildyti Dievo Dvasios. Mes turime amžiną gyvenimą mumyse ir Žodyje gyvenimo, pasiekiamo mums ant mūsų Biblijos puslapių, kad padėtume mums atnaujinti mūsų jaunystę kiekvieną dieną."

Copeland susiduria su neteisingais požiūriais, išreiškimu, "Kai kurie žmonės nemėgsta, kai Dievas parodo jiems, kur jie praleidžia tai. Jie yra nuliūdinti to. Bet aš nedarau. Aš vertinu Dievo pataisymą mane todėl, kad jis laiko mane toli nuo bėdos."

Gloria kalba su Krikščionimis, sakydama, "Ar mes suprantame tai ar ne, mes, kadangi šalininkai yra iš tikrųjų gyviausi žmonės ant žemės. Mes turime gyvenimą mumyse pats Autorius ir gyvenimo Šaltinis. Galvokite apie tai! Valdovas Jėzus Kristus…"

Copeland asmeninės gausaus gyvenimo istorijos padeda kaip galingas priminimas, kad jų žinutė dirba. Gloria sako, "Jie apkaltino mus buvimu ekstremistai, ir mes esame kalti kaip krautas. Mes esame ekstremalūs kai prieita prie Dievo Žodžio. Ir todėl, mes esame nepaprastai išgydyti, nepaprastai klestintys, ir nepaprastai palaiminti kiekviename būde."

Tikėkite, kad ilgai gyventumėte ir įvykdantys gyvenimai

Gloria Copeland užtikrintai ir sėkmingai moko skaitytojus tikėti, kad ilgai gyventų ir įvykdantys gyvenimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>